renkuosi tarp President stotelių

Standartinė remis4x4 2008-10-05, Sek. 16:52:28

sveiki nusprendziau isigyti cb bet nesivaiduoju ka isirinkti kalba eina butent apie PRESIDENTracijas mano nuomone jos geriausios siuo metu
man kazkaip uzkliuvo sis modeliukas( Johnson II ASC) kaip jis? ir noretusi isgirsti jos pliusus ir minusus. o gal vis patarsit pirkt kita modeliuka Pvz (Jackson II ASC, JFK II ASC, ar Walker ASC) butu malonu isgrsti jusu ekspertu nuomone kuris geresnis modelis?

ape antena manau taipat turetu but president. antena magnetine nes desis ant visureigio tai nenoretus stogo babyti :) ir noretusi auksciauses kokybes nes at antenos nesiruosiu taupyti tai patarkit tauta :wink:
Turiu ALAN 42 ir tai visiskas ŠŠŠŠŠ...... nei garso nei traukos su daugeli antenu isbandziau
PARDUODU
remis4x4
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2008-10-05

Standartinė promo 2008-10-05, Sek. 17:03:01

nu alan 42 ne visiskas s del ko taip gali but kad tau s? :)
Vartotojo avataras
promo
Senbuvis
 
Pranešimai: 724
Užsiregistravo: 2008-03-10
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY
Antena: Poliofke
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Radijo stotelė: VEF-201
Antena 2: Zaibolaidis
Radijo stotelė 2: SPIDOLA-231

Standartinė remis4x4 2008-10-05, Sek. 17:10:18

nu tikrai nenorejau kanors izeisti bet man alan 42 tikrai zaisliukas nerimtas daiktas
Turiu ALAN 42 ir tai visiskas ŠŠŠŠŠ...... nei garso nei traukos su daugeli antenu isbandziau
PARDUODU
remis4x4
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2008-10-05

Standartinė promo 2008-10-05, Sek. 17:13:11

remis4x4 rašė:nu tikrai nenorejau kanors izeisti bet man alan 42 tikrai zaisliukas nerimtas daiktas
nezinau galingumas tas pats 4w penketukai nuliukai yra. reik geros antenos ir suderinti su stotelia ir bus tas pats rezultatas manau :roll:
Vartotojo avataras
promo
Senbuvis
 
Pranešimai: 724
Užsiregistravo: 2008-03-10
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY
Antena: Poliofke
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Radijo stotelė: VEF-201
Antena 2: Zaibolaidis
Radijo stotelė 2: SPIDOLA-231

Standartinė Diedukas 2008-10-05, Sek. 18:36:06

Johnson II ASC turiu nesenai ir tai pirma mano radjikė. Yra ir pliusų ir minusų.
Pliusai: - labai paprasta valdyme ir vairavimo metu tenka labai mažai ja rūpintis
- turi atminties (3) skenavimą ir galima į atmintį įvesti kanalus tiek su AM ir su FM, tai gerai, kaip dabar gal prigys 19FM ir jau yra 12AM, tiesiog pastatai skenuoti ir praktiškai visą laiką esi pasijungęs į abu kanalus.
- labai gerai, kai priekyje yra garsiakalbis ir kur nors ją įspraudus, nereikia montuoti papildomo garsiakalbio.
- kiek pastebėjau kalbėdamas su kitais, nebloga kokybė siuntime, nors atstumu negaliu pasigirti, bet ir anteną turiu trumputę - President OHIO
Minusai: - Pagrindinis minusas kol kas pastebėjau tai yra tas pats „skenavimo pliusas“. Tai atminties skenavimas. Skenuodamas atmintį, ji pagal konstrukciją skenuoja ir „avarinius“ kanalus 19AM ir 9AM. Jei pas ką nors skaitykime nelabai švariai perduoda 19FM, tai skenuojant kartais sustoja ant 19AM ir tada jau negalima nieko suprasti kas kalbama, o toliau ji nebėga į 19FM, kol nenutyla tas blogasis 19AM. Kai nutyla tai po 3 sek. ji toliau vykdo skenavimą. Tai nedažnas atvejis, bet kartais pasitaiko.
- reikia atkreipti dėmesį, kad jei sumontavus į pagrindinę racijos panelę reikės žiūrėti daugiau iš apačios (racija sumontuota viršuje), tai visi parodymai matysis blankokai. Ji pritaikyta, kai montuojama kažkur apatinėje dalyje, kada į panelę reikia žiūrėti iš viršaus.
Vartotojo avataras
Diedukas
Naujokas
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2008-08-31

Standartinė kipsus 2008-10-05, Sek. 20:06:01

remis4x4 rašė:nu tikrai nenorejau kanors izeisti bet man alan 42 tikrai zaisliukas nerimtas daiktas


Gal brokuotas tamstai pakliuvo :)
Vartotojo avataras
kipsus
Dalyvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2008-04-22
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1KV
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: AnyTone AT-5555

Standartinė Tomas 2008-10-05, Sek. 20:06:35

Mano pirmoji normalesne stotele buvo Johnson II ASC buvau labai patenkintas. Viskas kas auksciau prasayta tiesa tik noreciau pamineti labai didelis pliusas jos garsiakalbis imontuotas priekineje dalyje.
Is minusu - tai LCD saltyje. (Bet turbut visi LCD panasiai elgiasi)
Bet didziausias pliusas tai galimyde stebeti kelis kanalus AM ir FM moduliacijoje tuo pat metu. Dar labai patikdavo kadjoje reguliuot beveik nieko nereikejo isiungi ir vaziuoji.
Turiu dabar J.F.K II tai ten daugiau mygtuku ir reikia atitraukti demesi nuo kelio kad nustatyt ka nors. Joe patogiau kanalai persisjunginea ratuku (Johson'e mygtukais problemos nebuvo bet ratuku patogiau).
Vartotojo avataras
Tomas
Senbuvis
 
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2006-08-07
Miestas: Kaunas-Vilnius
Antena: President Washington
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė A16 2008-10-08, Tre. 13:24:59

Johnson II jau daugiau kaip metai...
mygtuku mazai, susirandu reikiama net nezvilgtelejes i ja...
3 atmintys... hm... lyg ir pakankamai...
LCD minusinej temperaturoj elgiasi taip kaip ir turi...
scan? nu kartais ciudnai jis veikia... bet pries perkant stotele man jo labiau reikejo nei dabar...
tik pamaniau kad butu gerai jei atminty galima butu kanalus isiminti skirtinguose tinkleliuose... ir EU ir PL... deja atsimena tik tuos kuriam standarte esi...
o siaip normali stotele... jokiu dideliu pretenziju...
gal yra ir geresniu, bet si man pirma ir vienintele :mrgreen:
Vartotojo avataras
A16
Senbuvis
 
Pranešimai: 197
Užsiregistravo: 2007-08-07
Miestas: Trakų rajonas ir Vilnius... vasara EU
Antena: President Iowa
Radijo stotelė: President JFK II
Antena 2: President ML-145
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 48 Excel


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Šiukšlynas Patarimai besirenkantiems

cron