Antenos plastikiniams automobiliams ir miškovežiams

Standartinė Bajoras 2012-04-17, Ant. 16:30:42

Lauksime realių pabandymų ir atsiliepimų, nes yra ir kitų antenų gan normaliai dirbančių ir susireguliuojančių ant plastikinių stogų, kitaip sakant - labai nepalankiomis antenai sąlygomis.
Tikrai įdomu kaip derinasi jūsiškės naujovės, kokie atstumai pasiekiami :) Nes mums tai aktuali informacija pastaruoju metu (ne dėl MAN'ų)

Manau su laiku ir mes prisdėsime prie šios temos ir elementarių pabandymų ;)
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė DK 2012-04-18, Tre. 08:18:12

Mes savo ruožtu taip pat labai jau laukiame žinių, kokia antena gerai dirba ant plastikinio stogo be papildomų priemonių :) Iškarto sakau, kad šioje vietoje SWR yra nerodiklis, galiu parodyti vienetuką plastikiniame stoge, o ryšio atstumas bus kilometras max.
O atsakant į klausimą dėl atstumo, tai nuo 1 iki keliolikos kilometrų, priklausomai nuo pašnekovo.
--
http://www.rrs.lt
CB radijo ir GPS navigacinių sistemų servisas: remontas, montavimas, pardavimas.
Mus renkasi vertinantys kokybę ir patikimumą.
DK
Dalyvis
 
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2008-07-30
Miestas: Vilnius-Kaunas Megapolis
Antena: Sirio AS 100 (įgrežiama)
Radijo stotelė: Emperor Ninja

Standartinė LY1GP 2012-04-18, Tre. 08:29:02

Įtariu, kad tokio sąvybės, kai SWR geras, o atstumas mažas yra dėl spinduliavimo diagramos. Šiaip nepriklausomai nuo antenų tokio stogo sąvybes žymiai pataiso lipnios metalizuotos juostos kryžium, ar kitaip, žiūrint kur antena. Čia pas ką aukščiau, kad auto vaizdo negadint.
Atėjau, pamačiau... ale kas per bardakas...
Vartotojo avataras
LY1GP
Senbuvis
 
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: 2008-02-24
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1GP
Antena: W3DZZ
Radijo stotelė: Ivairios

Standartinė Bajoras 2012-04-18, Tre. 09:41:57

DK rašė:Mes savo ruožtu taip pat labai jau laukiame žinių, kokia antena gerai dirba ant plastikinio stogo be papildomų priemonių :) Iškarto sakau, kad šioje vietoje SWR yra nerodiklis, galiu parodyti vienetuką plastikiniame stoge, o ryšio atstumas bus kilometras max.
O atsakant į klausimą dėl atstumo, tai nuo 1 iki keliolikos kilometrų, priklausomai nuo pašnekovo.


Aš ir galiu parodyti palei vienetuka ir bus palei ~10km, o antena yra senai ir visiems žinoma rinkoje :) Todėl tiesiog įdomu, nes tenka susidurti turbūt kaip ir jums.
Pradžioje posto sakėte, kad nebandėte šios antenos, o gale teigiate kad nuo 1 iki keliolikos km su 1/4 bangos, ~1metru ilgio, Sirio. Nepriimkt kaip lazdavojimo, man tiesiog smalsu ir noriu informacijos ;)

LY1GP >> O metalizuota juosta ant stogo - labai įdomu. Tikrai tai pabandysime su laiku :) Nes būna puikių antenų, bet negali dėti dėl stogo ir tenka rinktis kitas. Izoliacija tikrai geresnis būdas nei skarda kniedijama :D Tiesa, pačiam neteko bandyti realiam bandyme, bet teko girdėti apie plastikinio stogo klijavimu folija bet iš vidaus... Įdomu ar čia suveikia toks būdas? :)
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė LY1GP 2012-04-18, Tre. 11:48:16

Bajoras rašė:Tiesa, pačiam neteko bandyti realiam bandyme, bet teko girdėti apie plastikinio stogo klijavimu folija bet iš vidaus... Įdomu ar čia suveikia toks būdas? :)


Manau visi būdai geri - svarbu sukurt laidininko paviršių, ant viršaus geriau, kad arčiau ir nėra tarpe kažko, bet manau sueina ir iš apačios puikiai. O ta juosta gerai, kad visai paprasta ir jei nereik, galima greit nulupt. O jei dar gaunasi sujungt su korpusu - išvis gėris. Čia viskas iš bėdos, aišku :)
Atėjau, pamačiau... ale kas per bardakas...
Vartotojo avataras
LY1GP
Senbuvis
 
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: 2008-02-24
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1GP
Antena: W3DZZ
Radijo stotelė: Ivairios

Standartinė Bajoras 2012-04-18, Tre. 11:54:21

Mane gal labiau domina pats faktas - metalu "padengimas" po stogu.
Kartais teorija sako viena, o praktika kiek kitą ;) Tas ir įdomu.

Atsvarai ir metalas kaip atspindys - čia aišku, tik ar bus naudos jei tas metalas bus ne viršuje ;)
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė DK 2012-04-18, Tre. 12:15:26

1. Todel, kad Ricardai tu nori atsakymo, kuris būtų apibrėžtas konkrečiais skaičiais, o tai negalima del kintamu faktoriu (as bent tikiuosi, kad nereikia aiskinti kodel?).
2. Labas rytas, pasaulyje ne tik Presidentai gamina radijo stoteles ir antenas, ir ne tik ju produkcija dirba gerai, kad ir kaip tamstai būtų sunku tuo patikėti.
3. Jei truputi įdėmiau perskaitytum mano postą, tai rastum tokią eilutę: "laukiame žinių, kokia antena gerai dirba ant plastikinio stogo be papildomų priemonių".
4. Jei dar truputi įdėmiau paskaitytum, tai turbūt labai nustebtum ir dėl savo teiginio "Pradžioje posto sakėte, kad nebandėte šios antenos, o gale teigiate kad nuo 1 iki keliolikos km su 1/4 bangos, ~1metru ilgio, Sirio", turbūt sumaišei kažką, būna, pasitaiko. Konkrečiai pas mus Vilniuje, Kirtimų g. 47 buvo žmogus susimontavęs šią anteną Renault Espace automobilyje, atvažiavo pasiderinti, pabandėm ryšį, atsiliepė sunkvežimio vairuotojas, kuris tuo metu buvo kažkur už 5-6 km., ribinių atstumo nematavom, bet spėju rezultatas su kokiu stacionaru 19 FM, būtų labai idomus. :)
P.s. Paskutinis sakinys virto atsakymu į klausimą, apie ryšio atstumus :)
--
http://www.rrs.lt
CB radijo ir GPS navigacinių sistemų servisas: remontas, montavimas, pardavimas.
Mus renkasi vertinantys kokybę ir patikimumą.
DK
Dalyvis
 
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2008-07-30
Miestas: Vilnius-Kaunas Megapolis
Antena: Sirio AS 100 (įgrežiama)
Radijo stotelė: Emperor Ninja

Standartinė Bajoras 2012-04-18, Tre. 12:23:54

kam tas sarkazmas? :roll:
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė LY1GP 2012-04-18, Tre. 14:18:55

Chebra, kas jum darosi? :-/
Atėjau, pamačiau... ale kas per bardakas...
Vartotojo avataras
LY1GP
Senbuvis
 
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: 2008-02-24
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1GP
Antena: W3DZZ
Radijo stotelė: Ivairios

Standartinė armaturinis 2012-04-18, Tre. 15:47:02

LY1GP rašė:Chebra, kas jum darosi? :-/

Gintarai, Tomas jau iškart aštriai užbėga įvykiams už akių...
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė Bajoras 2012-04-18, Tre. 17:20:23

tomazzz rašė:<...>nes atlikineti ivairius testus ir nezinoti radio bangu prigimties ir elgsenos, tai jau virs visu normu....

Aš džiaugiuosi kad žinai viską, ką aš žinau, turbūt ir daugiau už mane. Bendravimas tavo "pagirtinas" ;)

Teorija ir realybė kad ir šalia vienas kito eina, tačiau yra ir šiokių tokių išimčių tam tikrai atvejais. Yra konkreti antena, yra konkretus klausimas kaip realybėj. Ne aš vienas turbūt esu užlipęs ant grėblio, kai tikime etiketėm, gražiais įpakavimais, apipasakojimais - o pasiėmus anteną realybėje pamatai kitą realybę.
Ne visada brangenis yra geresnis, ne visada gražus aprašymas ir realus.

Štai ir visa klausimo esmė buvo.
O ką tu čia skaldai ir kaip tu bendrauji viešoje erdvėje - man dėja nelabai įdomu. Taip kad ar tu save keli aukščiau antenos, ar žemiau kronšteino - man neįdomu žinok. Pats rodai "puikų" pavyzdį, paskui tokie kaip tu stebisi kodėl toks forumas gaunasi ir kodėl su pačiu paskui skaitosi atitinkamai.

Osvaldai, visų importuotojų prekės yra pačios geriausios, o kitos yra dėja *********** :D Jei klausimas buvo paprastutis, tai ne eroganciją reiktų demonstruoti, o paprastai atsakyti, kad pabandysime, gal vėliau atsakysime. Dabar puoli drabstytis, tik kam tau to reikia - nelabai suprantu.

Šią tema palieku, tad sekantys postai, pamokslai, pasikėlimai ir t.t. tikrai neįdomūs. Laimei liko čia nors saujelė fainų žmonių. Kantrybės jiems.
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Šiukšlynas