Radviliškis

Temos, skirtos savo miesto pašnekesiams

Standartinė armaturinis 2012-04-14, Šeš. 11:29:20

mirkazas rašė:Pries para pranesant, nemanau kad kas savo planus keis. As pass. Sekmadienis visas uzimtas, netgi siek tiek truksta :) :)

dabar tik įkėliau į forumą, o snukiaknygėj jau anksčiau buvo paskelbta. nieko mirkazai, tada atidėsim kitam sekmadieniui, bus dar šiltesni orai, tada gal jau tikrai pavyks čia savo krašto CB/HAM šašlykų sezoną atidaryt :lol:
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė mirkazas 2012-04-14, Šeš. 11:41:10

armaturinis rašė:
mirkazas rašė:Pries para pranesant, nemanau kad kas savo planus keis. As pass. Sekmadienis visas uzimtas, netgi siek tiek truksta :) :)

dabar tik įkėliau į forumą, o snukiaknygėj jau anksčiau buvo paskelbta. nieko mirkazai, tada atidėsim kitam sekmadieniui, bus dar šiltesni orai, tada gal jau tikrai pavyks čia savo krašto CB/HAM šašlykų sezoną atidaryt :lol:

Kazkur maciau toki parasa po postais- No Facebook, No skype. Tad facebookui- no :D Siaip, principo reikalas. Velnias bet uz kita irgi negarantuoju, masina padazyt stoviu eileje, neaisku kada paskambins, per kiek atiduos ir panasiai.
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė armaturinis 2012-04-14, Šeš. 11:43:08

mirkazas rašė:Kazkur maciau toki parasa po postais- No Facebook, No skype. Tad facebookui- no :D Siaip, principo reikalas. Velnias bet uz kita irgi negarantuoju, masina padazyt stoviu eileje, neaisku kada paskambins, per kiek atiduos ir panasiai.

Pradžiai atidėjimas iki kito sekmadienio, o toliau vis tiek susisieksim, pasiderinsim :)
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė rudis 2012-04-14, Šeš. 15:23:00

Visai neseniai teko ir man Radvilisky apsilankyt, likau maloniai nustebintas, vos ne kas antra lengvoji masinike su CB antena ant stogo. Ko nepasakysi apie Mazeikiu autoparka....
Vartotojo avataras
rudis
Dalyvis
 
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 2010-10-30
Miestas: Skuodas
Antena: Alan Energy 5/8 CB
Radijo stotelė: TTI TCB-660
Antena 2: Sirio MINI MAG 27
Antena 2: President ML-145
Radijo stotelė 2: TTI TCB-550
Radijo stotelė 2: President Teddy

Standartinė armaturinis 2012-04-14, Šeš. 15:50:34

rudis rašė:Visai neseniai teko ir man Radvilisky apsilankyt, likau maloniai nustebintas, vos ne kas antra lengvoji masinike su CB antena ant stogo. Ko nepasakysi apie Mazeikiu autoparka....

tik dvi (jei neapsirinku) forumiečių ir bent karts nuo karto parėkaujančių 19FM :) likę tik 12AM arba tik dėl vaizdo, kad turi CB :)
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė rudis 2012-04-14, Šeš. 16:17:55

Nemanau, kad del vaizdo, bent jau 12-am keliuko pasiklausia arba pasiklauso ka kiti sneka :) Tas 19-as sunkiai prigyja mazesniuose miestuose, Mazeikiai lyg ir pramoninis miestas, bet CB sunkiai skinasi kelia, jei ne "tranzistorius", tai ir visai numirtu...
Vartotojo avataras
rudis
Dalyvis
 
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 2010-10-30
Miestas: Skuodas
Antena: Alan Energy 5/8 CB
Radijo stotelė: TTI TCB-660
Antena 2: Sirio MINI MAG 27
Antena 2: President ML-145
Radijo stotelė 2: TTI TCB-550
Radijo stotelė 2: President Teddy

Standartinė armaturinis 2012-04-14, Šeš. 21:26:12

rudis rašė:Nemanau, kad del vaizdo, bent jau 12-am keliuko pasiklausia arba pasiklauso ka kiti sneka :) Tas 19-as sunkiai prigyja mazesniuose miestuose, Mazeikiai lyg ir pramoninis miestas, bet CB sunkiai skinasi kelia, jei ne "tranzistorius", tai ir visai numirtu...

Pas mus bent HAM Radio po truputį gyvuoja :)
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė armaturinis 2012-04-18, Tre. 15:48:44

Meetas atidedamas dar kartą. Dėl įvairių keblokai susiklosčiusių aplinkybių...
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė armaturinis 2012-05-24, Ket. 22:02:08

EDIT:
Meetas numatomas -
    birželio 9d.
    17val.

    Vieta... Pradinė, susitikimo - Jaunimo g. 1, Raudondvaris, Radviliškio r. sav.

Kilus nesklandumams - pasistenkite pranešti man:
    telefonais - +37060110801 arba +37069911109
    el. paštu - armaturinis@gmail.com
    asmenine žinute forume.

Kolkas tiek ir 73!
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė mirkazas 2012-05-26, Šeš. 11:00:50

Kol kas man birzelis laisvas (o ten bus matyt), sendien su "Eruditu Lyga" pagaliau issiaiskinsiu (finalas, kol kas mano komanda pirmoje vietoje :) ), tad ir sestadieniai bus laisvesni. Valandos man tas pats kelinta, o diena galetu buti sekmadienis menesio gale (na o ten kaip dauguma nuspres :G ).
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė armaturinis 2012-05-26, Šeš. 19:31:18

mirkazas rašė:Kol kas man birzelis laisvas (o ten bus matyt), sendien su "Eruditu Lyga" pagaliau issiaiskinsiu (finalas, kol kas mano komanda pirmoje vietoje :) ), tad ir sestadieniai bus laisvesni. Valandos man tas pats kelinta, o diena galetu buti sekmadienis menesio gale (na o ten kaip dauguma nuspres :G ).

vienas pasisakymas jau yra. sėkmės Eruditų lygoje, kad taip ir liktų pirmoje vietoje tavo komanda :wink: (+)

Likę kolegos, taip pat pasisakykite, klauskite. Bandysim tartis.
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė sagitar4569 2012-05-29, Ant. 17:32:24

Šiaip dienos geriausia penktad arba šeštad. o laikas vakarop :) Mirkazai šiandien prasilenkem šukavau, bet nebuvai 19 ar negirdėjei manęs?
sagitar4569
Dalyvis
 
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2010-09-28
Miestas: Radviliškis-Šiauliai

Standartinė mirkazas 2012-05-29, Ant. 21:15:05

sagitar4569 rašė:Šiaip dienos geriausia penktad arba šeštad. o laikas vakarop :) Mirkazai šiandien prasilenkem šukavau, bet nebuvai 19 ar negirdėjei manęs?

Jo vakarop ir man labiau (aisku ne nakti).
Sendien buvau be antenu :oops: kaip is garazo isvaziavau nuo ryto taip iki vakaro hm psakant basas. tik 2vnt magnetu ant stogo :) Rankinukas buvo ijungtas pmr ir 2m cq, bet ten jau taves nera. :G
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Ravenous 2012-06-01, Pen. 21:21:07

Kol kas man tinka kažkuris birželio penktadienis, šeštadienis, vakarop. :) Kaip bus konkrečią datą nežinau 8)
You are who you eat... Eat me.
Vartotojo avataras
Ravenous
Naujokas
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2012-05-12
Miestas: Radviliškis
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas

Standartinė armaturinis 2012-06-02, Šeš. 01:58:56

reikėtų gal pvz birželio 9 d. susirinkt :roll:
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Pokalbiai Miestų pokalbiai