prasau patarimo

Klausimai, atsakymai, patarimai. Ką pirkti, ką pasirinkti

Standartinė spaka 2011-05-02, Pir. 23:19:15

Sveiki, neturejau niekada tokios stoteles,bet turi draugas. pamaciau kokia ji yra naudinga ir uzsimaniau pats. ieskojau kazko internete,bet nerandu tinakmos, ieskau kad turetu PA funkcija(kad garsas garsiakalbiu eitu ir i lauka perjungus ant sios funkcijos), dar noriu kad butu dvieju kanalu sekimas, ir svarbiausia kad sviestu raudonai. nes maniskei audi a6/c4 viskas sviecia raudonai o stoteles nezadu kazkur slepti bet ir nenoriu kad issiskirtu. gal zinot kas atitiktu mano pageidavimus? visvien jus cia daugiau ismanot apie jas. didelis dekui is anksto uz suteikta informacija. :wink:
spaka
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-05-02
Miestas: mzk

Standartinė Marko 2011-05-03, Ant. 11:22:35

spaka rašė:Sveiki, neturejau niekada tokios stoteles,bet turi draugas. pamaciau kokia ji yra naudinga ir uzsimaniau pats. ieskojau kazko internete,bet nerandu tinakmos, ieskau kad turetu PA funkcija(kad garsas garsiakalbiu eitu ir i lauka perjungus ant sios funkcijos), dar noriu kad butu dvieju kanalu sekimas, ir svarbiausia kad sviestu raudonai. nes maniskei audi a6/c4 viskas sviecia raudonai o stoteles nezadu kazkur slepti bet ir nenoriu kad issiskirtu. gal zinot kas atitiktu mano pageidavimus? visvien jus cia daugiau ismanot apie jas. didelis dekui is anksto uz suteikta informacija. :wink:

Kai aš rinkausi antrą stotelę taip pat dairiausi į PA funkciją, bet realiai ji man buvo nereikalinga, paprikolinau pora kartų ir viskas. Dėl dviejų kanalų stebėjimo tai geras dalykas, bet aš nematau tokio reikalo. Stotelė su šia ir PA funkcija yra ganėtinai brangi kalbu apie President J.F.K. II ASC. Tad pagalvok ar tau tikrai reikia sios funkcijos. Beja aš kalbu tik apie president stoteles, nes jos turi veikiantį asc. Inteka (taip pat labai gera stotele) manau rasi pigiau ir su tau reikalingom funkcijom, jei jau asc nereikia.
Dėl apšvietimo spalvos, tai tarp mūsų yra keletas darbštuoliu kurie sugeba pakeisti apšvietimą lituoklio pagalba. Gal susiderintum dėl rankdarbių.
Vartotojo avataras
Marko
Senbuvis
 
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President Indiana
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: President ML-145

Standartinė spaka 2011-05-03, Ant. 12:35:52

o kokios kainos vyrauja stoteliu su mano norimom funkcijom? nesinori daugiau leisti nei 300lt ant stoteles. PA funkcija man reikalinga. keliu kanalu stebejimas taip pat manau reikalingas nes savaitgali vaziavau iki palangos tai su kita draugu masina norejau kalbet ir furu klausytis del mentu.

del apsvietimo tai jau tiek to,pranarsiau interneta tai nerandu butent raudonos,visos kazkiek ryzos.. sustvarkyciau apsvietima pats.

tai va, gal dar kas konkreciai zinot su PA ir keliu kanalu stebejimu ir apie 300lt?

beto gal gali paaiskint konkreciai asc ka reiskia? kaip suprantau tai kazkas su trukdziu mazinimu... :?:
spaka
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-05-02
Miestas: mzk

Standartinė Transitas 2011-05-03, Ant. 12:49:11

beto gal gali paaiskint konkreciai asc ka reiskia? kaip suprantau tai kazkas su trukdziu mazinimu... :?:[/quote]

Apie ASC: http://www.cbradio.lt/files/info/ASC.html Ji turi tik President stoteles.
Vartotojo avataras
Transitas
Senbuvis
 
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: 2010-11-20
Miestas: Vilnius
Antena: Lenkiška, kuri kita diena po nusipirkimo sulūžo
Radijo stotelė: Midland Alan 102
Radijo stotelė 2: Motorola CP040 VHF, Motorola MTP850

Standartinė Marko 2011-05-03, Ant. 12:49:53

spaka rašė:o kokios kainos vyrauja stoteliu su mano norimom funkcijom? nesinori daugiau leisti nei 300lt ant stoteles. PA funkcija man reikalinga. keliu kanalu stebejimas taip pat manau reikalingas nes savaitgali vaziavau iki palangos tai su kita draugu masina norejau kalbet ir furu klausytis del mentu.

del apsvietimo tai jau tiek to,pranarsiau interneta tai nerandu butent raudonos,visos kazkiek ryzos.. sustvarkyciau apsvietima pats.

tai va, gal dar kas konkreciai zinot su PA ir keliu kanalu stebejimu ir apie 300lt?

beto gal gali paaiskint konkreciai asc ka reiskia? kaip suprantau tai kazkas su trukdziu mazinimu... :?:

Na su tokiu biudžetu sunku ka ir pasiūlyti. Ka anksciau rašiau tai tau netiks... brangi labai. Bandyk inteka manau bus gera stotele su daug navarotu, bet be asc http://www.eu-electronics.lt/radijo-rys ... plius.html arba geriau šita http://www.eu-electronics.lt/radijo-rys ... plius.html
Čia aš greitai ir pats daug nerinkdamas. Ateis Vaidas daugiau papasakos apie inekus. Ai dar akunis juos baisiai giria, tad jei nebus piktas patars :)
Vartotojo avataras
Marko
Senbuvis
 
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President Indiana
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: President ML-145

Standartinė Backlazhanas 2011-05-03, Ant. 12:52:25

ASC pats atskiria zmogaus kalbą nuo trugdžių, tada jej ir turime 10 balų stiprumo trukdį, jo vistiek nepraleidžia į garsiakalbį.
pilkas >> berlingo
neaiskiai zalios spalvos OOOO 100
Vartotojo avataras
Backlazhanas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1995
Užsiregistravo: 2008-10-27
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY3VV
Antena: President Texas 1800
Radijo stotelė: President Jackson II
Antena 2: SIRTEL Santiago 1200
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė spaka 2011-05-03, Ant. 14:51:56

o tada neatsizvelgiant i mano biudzeta bet aisku proto ribose ? kaip suprantu kad tas asc ziauriai geras dalykas, tiesa sakant mane truputi erzino kaip pro kokius elektros laidus pravaziuoji ir sučerška racija.. tai tas asc padetu issprest sita reikala.
spaka
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-05-02
Miestas: mzk

Standartinė Transitas 2011-05-03, Ant. 15:25:31

spaka rašė:o tada neatsizvelgiant i mano biudzeta bet aisku proto ribose ? kaip suprantu kad tas asc ziauriai geras dalykas, tiesa sakant mane truputi erzino kaip pro kokius elektros laidus pravaziuoji ir sučerška racija.. tai tas asc padetu issprest sita reikala.


Beabejo ASC padetu vaziuojant pro aukstos itampos laidus. Labai jau tikrai nervina kai vaziuoji ir tik ČČČČČČČČ...
Vartotojo avataras
Transitas
Senbuvis
 
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: 2010-11-20
Miestas: Vilnius
Antena: Lenkiška, kuri kita diena po nusipirkimo sulūžo
Radijo stotelė: Midland Alan 102
Radijo stotelė 2: Motorola CP040 VHF, Motorola MTP850

Standartinė Marko 2011-05-03, Ant. 16:34:13

spaka rašė:o tada neatsizvelgiant i mano biudzeta bet aisku proto ribose ? kaip suprantu kad tas asc ziauriai geras dalykas, tiesa sakant mane truputi erzino kaip pro kokius elektros laidus pravaziuoji ir sučerška racija.. tai tas asc padetu issprest sita reikala.

jeigu reikalavimai stotelei nesikeičia plius asc tai gaunasi President J.F.K. II ASC. O sita stotele yra antra pagal branguma president gamoje. Daiktas tikrai geras, bet kaina dar geresnė
Vartotojo avataras
Marko
Senbuvis
 
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President Indiana
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: President ML-145

Standartinė Mukas 2011-05-03, Ant. 16:42:29

Apie ASC: http://www.cbradio.lt/files/info/ASC.html Ji turi tik President stoteles.


ASC turi ne tik President stoteles, turi pavyzdziui ir TTI TCB 1100. tik pavadinimas kitas DSS, o principas visiskai tas pats. :)
Vartotojo avataras
Mukas
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-05-25
Miestas: Vilnius
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: TTI TCB-1100

Standartinė Backlazhanas 2011-05-03, Ant. 16:48:29

Drystu abejoti kolegos teiginiu :)
Kaip sakant viskas jau seniai issiaiskinta ir aptarta, ASC yra ASC ir tik President gaminiuose.
pilkas >> berlingo
neaiskiai zalios spalvos OOOO 100
Vartotojo avataras
Backlazhanas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1995
Užsiregistravo: 2008-10-27
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY3VV
Antena: President Texas 1800
Radijo stotelė: President Jackson II
Antena 2: SIRTEL Santiago 1200
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė Marko 2011-05-03, Ant. 16:58:11

Mukas rašė:
Apie ASC: http://www.cbradio.lt/files/info/ASC.html Ji turi tik President stoteles.


ASC turi ne tik President stoteles, turi pavyzdziui ir TTI TCB 1100. tik pavadinimas kitas DSS, o principas visiskai tas pats. :)

tti 550 taip pat turi asc ir netgi jis taip vadinasi, bet isbandzius abieju gamintoju galiu drasiai teigti, kad veikia tik pas presidenta
Vartotojo avataras
Marko
Senbuvis
 
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President Indiana
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: President ML-145

Standartinė Mukas 2011-05-03, Ant. 17:51:18

Tai tada man tokiam neisprususiam paaiskinkit kas yra tada DSS. Pats vazineju su TTI TCB-1100 su ijungtu DSS ir jokiu cirskejimu nera viskas slopinama, nors indikatrius ir rodo kad priima triuksmus 4-6 balais.
Vartotojo avataras
Mukas
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-05-25
Miestas: Vilnius
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: TTI TCB-1100

Standartinė punkstar 2011-05-03, Ant. 17:54:03

Mukas rašė:
Apie ASC: http://www.cbradio.lt/files/info/ASC.html Ji turi tik President stoteles.


ASC turi ne tik President stoteles, turi pavyzdziui ir TTI TCB 1100. tik pavadinimas kitas DSS, o principas visiskai tas pats. :)

TTI 1100 manuale parasyta,kad DSS veikia tik FM rezime.AM reikia rankiniu budu reguliuoti.
Šaukinys 059 19-20FMPL
Vartotojo avataras
punkstar
Senbuvis
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2009-04-17
Miestas: KO25LA
Antena: Alan Energy 1/2 CB
Radijo stotelė: President Truman ASC

Standartinė Alumvagis 2011-05-03, Ant. 18:39:46

Rinkis tti881. Turesi kruva funkciju, tik su apsvietimu nepazaisi. Kai atsibos - parduosi uz puse kainos. Beje, cia ne reklama, bet: jei Inteku ir tti asq galima priskirt vienai klasei, presidento - kitai, tai i sias klases nepapuola TS-6M (teamo gaminys) asq. Ji rastusi kazkur toliau nuo inteku/tti, ir arciau presidentinio asc.
Sekmes renkantis.
Kartais skauda kojas...
...o galvos ne, del mano 1,4 SBK.
Alumvagis
Senbuvis
 
Pranešimai: 167
Užsiregistravo: 2008-09-08
Miestas: kaunas
Antena: Alan S9 Plus CB
Radijo stotelė: Ninja emperor
Antena 2: Bumerangas >
Radijo stotelė 2: President Harry II

Kitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Patarimai besirenkantiems