Rangai

Vieta Jūsų pasiūlymams ar pastaboms dėl forumo veiklos

Standartinė Transitas 2010-12-22, Tre. 13:57:44

E o kodel man nepasikelia rangas?
Vartotojo avataras
Transitas
Senbuvis
 
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: 2010-11-20
Miestas: Vilnius
Antena: Lenkiška, kuri kita diena po nusipirkimo sulūžo
Radijo stotelė: Midland Alan 102
Radijo stotelė 2: Motorola CP040 VHF, Motorola MTP850

Standartinė S.W.A.T 2010-12-22, Tre. 14:36:23

Peizazas rašė::D Nu ne cia rimtai parasiau jau virs 40 Pranesimu tai jau turetu buti dalyviuj ate

o ka keičia tai kad iš dalyvio patapsi senbuviu :?:
Vartotojo avataras
S.W.A.T
Senbuvis
 
Pranešimai: 881
Užsiregistravo: 2008-04-12
Miestas: Druskininkai
HAM šaukinys: LY3RS
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770
Antena 2: TEAM ECO 200 5/8
Radijo stotelė 2: DNT START-1

Standartinė KirminuX 2010-12-22, Tre. 19:08:47

Reiktų iš viso tuos rangus nuimti. Vis tiek niekas nuo to nesikeičia. O visokio plauko perėjūnai kartais dėl to betvarkes mėgsta daryt - augina reitingus iš beprasmių žinučių.
O jei jau reitinguojame, tai reitingas turi būti sudaromas ne pagal parašytas žinutes, o pagal tai, kaip dažnai rašomos geros žinutės. T.y. kiekviena vartotojo parašyta žinutė turi būti visų kitų skaitytojų vertinama ir už teigiamus vertinimus turėtų kilti reitingas. O dabar dėl žodelio po slapyvardžiu nerimauti... Neturite ką veikt ryškiai...
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė RolF2 2010-12-22, Tre. 19:30:51

Sutinku, jei jau daryt, tai tada "reputacija" kuria gali pliusint kiti , jei kazkuo padejai .
Vartotojo avataras
RolF2
Senbuvis
 
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: 2009-12-19
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1RF
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: Maycom EM-27
Antena 2: Team Eco 050
Radijo stotelė 2: Zodiac M-3000

Standartinė mirkazas 2010-12-22, Tre. 19:47:59

RolF2 rašė:Sutinku, jei jau daryt, tai tada "reputacija" kuria gali pliusint kiti , jei kazkuo padejai .

pritariu, nes nekarta pastebėjau žmogelius kurie rašo bele ką. Ka tik ranga :lol: pakeisti :lol: :lol: :lol:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė volvo 2010-12-22, Tre. 20:21:09

mirkazas rašė:
RolF2 rašė:Sutinku, jei jau daryt, tai tada "reputacija" kuria gali pliusint kiti , jei kazkuo padejai .

pritariu, nes nekarta pastebėjau žmogelius kurie rašo bele ką. Ka tik ranga :lol: pakeisti :lol: :lol: :lol:

O man tai visai vienodai reiskia - ar as dalyvis,ar senbuvis. Mano manymu - visi mes siame forume DALYVIAI. o senbuvis tu,ar ne - kam labai bus idomu,tas pamatys data,kada tas ar kitas DALYVIS uzsiregistravo.
Nesakyk,ka turiu daryti ir as nesakysiu,kur tau eiti.
Vartotojo avataras
volvo
Senbuvis
 
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2009-11-20
Miestas: vilnius
Antena: SIRIO PERFORMER 5000
Radijo stotelė: President Teddy ASC
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė KirminuX 2010-12-22, Tre. 21:40:18

volvo rašė:forume DALYVIAI. o senbuvis tu,ar ne - kam labai bus idomu,tas pamatys data,kada tas ar kitas DALYVIS uzsiregistravo.

Būtent, rangas turėtų būti ne buvimo forume laiku skaičiuojamas, o kaip kitų narių įvertinimas už gerus darbus. Buvo čia kažkada ginčas apie pagarbą senbuviams.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė v.pavardenis 2010-12-22, Tre. 22:02:39

kažkada jau buvo iškilęs klausimas apie tai - rangai buvo sumažinti iki kelių:
Naujokas - 0
Dalyvis - 15
Senbuvis - 140


o dėl rango užsidirbimo gerais darbais - manau, kad labai tikėtinas dalykas, kurį galima būtų įgyvendinti
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Jonce 2010-12-22, Tre. 23:39:13

Hmz siūlyčiau neprisigalvot nereikalingų dalykų, kaip kažkokie vertinimai, reitingavimai ir t.t. Kam to reikia? Prisidarysit didesnio jovalo nei naudos... Jeigu kažkam trukdo, kad kažkas postina be priežasties vien tam, kad atsirastų didesnis skaičiukas prie avataro, padarykit, kad to skaičiuko nerodytų, taip padarėm vienam forume ir baigėsi visi postų kiekio rekordų mušimai, tiesa paspaudus ant vartotojo profilio, pranešimų skaičių rodo, bet kai jo nesimato prie avataro, niekam jis nebeįdomus... Ir aplamai kuo mažiau skirstomi vartotojai, tuo mažiau problemų, pradėsit skirstyt į nusipelniusius ir dar labiau nusipelniusius, pamatysit, kaip pasidarys bardakas...
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Standartinė mirkazas 2010-12-22, Tre. 23:49:40

Gal padarom puslapius jodai baltais? Išmetam smailus iš postu rašymo, panaikinam avatarus. Nu vienu žodžiu padarom DOS stilių. Kažkaip žmonėms nieko nereikia paskutiniais metais. Hm keista :roll:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Jonce 2010-12-23, Ket. 00:02:38

Na jeigu tu neskiri foromo naujovių nuo vartotojų skirstymo tai gal su tavo replika galima ir sutikti... Darykit tada, visokius ten pliusu minusu vakarus, įdiekite dar postų minusavimo sistemą ir t.t. Aš pasiūliau realų sprendimą, kaip panaikinti postų skaičiaus siekimo problemą... O jeigu jum patinka pagal tuos skaičiukus matuotis, kieno ilgesnis, tai tiek to, man netrukdo :D Aplamai užtenka paskaityt forumą kelias dienas ir kuo puikiausiai susidarai nuomonę apie kai kuriuos dalyvius...
P.S. va dar būčiau adminas, panaikinčiau parašus, nes tai yra tragedija, tavo postas trumpesnis, nei tavo parašo paveiksliukas :) Gaunasi, kad skaitau SPAMA, o ne forumą :D Aišku tamsta pasakysi, kad tai forumo naujovė, o man tai tiesiog daugiau darbo skrolinant pelės ratuku :D
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Standartinė mirkazas 2010-12-23, Ket. 00:27:59

Jonce rašė:Na jeigu tu neskiri foromo naujovių nuo vartotojų skirstymo tai gal su tavo replika galima ir sutikti... Darykit tada, visokius ten pliusu minusu vakarus, įdiekite dar postų minusavimo sistemą ir t.t. Aš pasiūliau realų sprendimą, kaip panaikinti postų skaičiaus siekimo problemą... O jeigu jum patinka pagal tuos skaičiukus matuotis, kieno ilgesnis, tai tiek to, man netrukdo :D Aplamai užtenka paskaityt forumą kelias dienas ir kuo puikiausiai susidarai nuomonę apie kai kuriuos dalyvius...
P.S. va dar būčiau adminas, panaikinčiau parašus, nes tai yra tragedija, tavo postas trumpesnis, nei tavo parašo paveiksliukas :) Gaunasi, kad skaitau SPAMA, o ne forumą :D Aišku tamsta pasakysi, kad tai forumo naujovė, o man tai tiesiog daugiau darbo skrolinant pelės ratuku :D

Tarp kitko skrolinimo žingsnis reguliuojamas, ji galima padidinti. Dėl DOS stiliaus aš buvau teisus :D
Reitinga ne aš sugalvojau, parašas negeras mano? Jis man patinka- ir tai svarbiausia. Yra ir ilgesniu, kurie man net mičiu nekelia kad ten kažkas negerai. Ir dar savo minčių už taisyklės nekišu. :!: Mums pasisekė kad adminas musu esamas yra tikras adminas, o ne šiaip kažkas, kuris net paskrolint ratuką tingi :lol:
ps Tarp kitko jei man tavo avataras nepatinka, aš apie tai garsiai nerašau, nes jis nepatinka MAN. tad pasikartosiu-> savo minčių už taisyklės nekišu, ir kitiems linkiu to pačio.
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Jonce 2010-12-23, Ket. 07:56:20

Tiek to, arba aš neaiškiai kažką surašiau ir mano minties neina suprasti, arba tamsta nenori suprast... Kai parašiau, kad reikia tiesiog nerodyti postų pranešimo, tu iškart pasiūlei DOS aplinką :D Kai pasakiau, kad tavo parašas ilgesnis už postą, puoliai kritikuot mano avatarą :D
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Standartinė mirkazas 2010-12-23, Ket. 11:28:45

Neesmė (dėl avataro, parašo ir tt). Su tais reitingais jau pasiūlė v.pavardenis. Suprantama kad atsiranda tokiu veikėju, kuriems tai yra svarbu- (gal avataras gražiau atrodo :lol:<- juokauju čiut ką ) po to per kelius postus vieną mintį ir skaitom :-( , bet kad slėpti naikinti ir viskas ta linkme- tai negerai. O kad pertvarkyti - sutinku, reikia būtinai.
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė v.pavardenis 2010-12-23, Ket. 12:40:29

Jonce rašė:panaikinčiau parašus, nes tai yra tragedija

aišku, kad galima apkarpyti tą nereikalingą informaciją. ji dažnai dubliuojasi ir po avataru, ir paraše. ir man kartais parašai atrodo per riebūs, bet manyčiau kad čia yra kiekvieno reikalas. ar bus skaitoma jo žinutė, ar bus skaitomas jo parašas.
uždrausti ir išjungti galima labai greitai, bet tai ne visada būna geriausias problemos sprendimas - mažų mažiausiai reikėtų atsiklausti skelbiant balsavimą
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Kitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Pasiūlymai ir pastabos