kas cobrai 19 ultra III galetu padaryt puseles ir nulikus?

Standartinė BlackEdition 2009-04-21, Ant. 22:13:56

sveiki gal galit koki kontakta duot kas padarytu puseles ir nuliukus? ar jin isvis nepersidaro? veiksmas kaune. esu isvis zalias sitam reikale nusipirkau tokia stotele nes mano manymu pigiai gavau. tai nzn kame reikalas sake kad reik tuos nuliukus padaryt nes pasijungiu ja ir nieko isvis negirdziu ar cia tame beda?
BlackEdition
Naujokas
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2009-04-17
Miestas: kaunas-klaipeda

Standartinė Pilaite 2009-04-21, Ant. 22:21:59

Negali buti "puseles" IR "nulikai" -tai yra TAS PATS :) Ta stotis yra EU/EC "penktuku" standarte. Tau reikia padaryti "nuliukus", t.y. pastumti dazni per -5KHz. Ar persidaro nezinau, cia reiktu klaust tu kurie yra mesineje ta stoti. Tik noriu atkreipti demesi kad ta stotele turi tik AM moduliacija, t.y. pagal musu susitarima tu ja gali naudoti tik trasoj. Mieste naudojama FM.
Iš automobilio- "Pilaitė mobyl" :)

Kviečiu kurti tvarkingą CB bendruomenę, kad CB ryšiu būtų gera naudotis visiems!
Informacija: http://www.cbforumas.lt/viewtopic.php?p=24287#p24287
Vartotojo avataras
Pilaite
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 2008-08-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1MY
Antena: 5/8
Radijo stotelė: Icom 735
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė BlackEdition 2009-04-21, Ant. 22:30:16

Pilaite rašė:Negali buti "puseles" IR "nulikai" -tai yra TAS PATS :) Ta stotis yra EU/EC "penktuku" standarte. Tau reikia padaryti "nuliukus", t.y. pastumti dazni per -5KHz. Ar persidaro nezinau, cia reiktu klaust tu kurie yra mesineje ta stoti. Tik noriu atkreipti demesi kad ta stotele turi tik AM moduliacija, t.y. pagal musu susitarima tu ja gali naudoti tik trasoj. Mieste naudojama FM.


del am ir fm zinau nei as mieste ten su kazkuo kalbesiu nei ka man svarbu trasoi nes daznai tenka vazinet. o tai lietuvos fursitai naudoja nuliukus? ir aplamai kazin galima kur nors rast koki manuala sio modelio. nors ten tera keli mygtukai vistiek nzn kokia jie ten funkcija atlieka :oops: ir dar durnas klauimas ar tureciau girdet ka nors 12 kanale jie nera nuliu?
BlackEdition
Naujokas
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2009-04-17
Miestas: kaunas-klaipeda

Standartinė KirminuX 2009-04-22, Tre. 08:14:51

BlackEdition rašė:svarbu trasoi nes daznai tenka vazinet. o tai lietuvos fursitai naudoja nuliukus?

Taip jie naudoja nuliukus.
BlackEdition rašė: ir aplamai kazin galima kur nors rast koki manuala sio modelio. nors ten tera keli mygtukai vistiek nzn kokia jie ten funkcija atlieka

gerokai internete paknisęs turėtum rast. Nors kai mygtukai tik keli, tai galima ir šiaip prisėdus per puvalandį viską labai gerai išsiaiškinti.
BlackEdition rašė: :oops: ir dar durnas klauimas ar tureciau girdet ka nors 12 kanale jie nera nuliu?

Kai signalas pakankamai stiprus (pvz. stipriai pastiprintas ar labai arti) gali ir girdėti.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė v.pavardenis 2009-04-22, Tre. 10:14:04

BlackEdition rašė:ir aplamai kazin galima kur nors rast koki manuala sio modelio

prašom: cobra_19ultiii_um.pdf
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė BlackEdition 2009-04-22, Tre. 20:38:57

nu va siandien normaliai pasijungiau ant pabandymo ta stotele ir velnias zino man tik snypstimas ir viskas. pora kart buvau isgirdes kad kazkas kalba bet labai neaiskiai ir tiek... ar cia del to kad nera nuliuku? ar gali buti dar kazkas sugede? nzn ar apsimoka kam nors vezt kad perdarytu ir i tai investuot o lad poto nepasirodytu jog jin neveikia del kazko kito... gal kas padekit rimtais atsakymais kaip kas buciau labai dekingas
BlackEdition
Naujokas
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2009-04-17
Miestas: kaunas-klaipeda

Standartinė v.pavardenis 2009-04-22, Tre. 20:57:59

BlackEdition rašė:nu va siandien normaliai pasijungiau ant pabandymo ta stotele ir velnias zino man tik snypstimas ir viskas. pora kart buvau isgirdes kad kazkas kalba bet labai neaiskiai ir tiek... ar cia del to kad nera nuliuku? ar gali buti dar kazkas sugede? nzn ar apsimoka kam nors vezt kad perdarytu ir i tai investuot o lad poto nepasirodytu jog jin neveikia del kazko kito... gal kas padekit rimtais atsakymais kaip kas buciau labai dekingas

nuvažiuok į www.rrs.lt palemone. papasakok problemą - patars ką daryti
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė BlackEdition 2009-04-22, Tre. 21:09:59

dekui
BlackEdition
Naujokas
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2009-04-17
Miestas: kaunas-klaipeda


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Radijo stotys Cobra