ToDo sąrašas

Vieta Jūsų pasiūlymams ar pastaboms dėl forumo veiklos

Standartinė SaMaras 2008-08-28, Ket. 18:17:28

p.s. jei turit kokiu pasiulymu siulykit o jei ne tai bus cia pratrinta dauguma komentaru.. cia pasiulymai o ne diskusijos
Jeigu tu ginčijiesi su idijotu... jis greičiausiai daro tą patį...
Vartotojo avataras
SaMaras
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 660
Užsiregistravo: 2008-05-19
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė gintarol 2008-08-28, Ket. 22:52:45

gal reiktu padaryt kaip xtra forume, ten matyt kas prisijunges o kas ne.
gintarol
Dalyvis
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-29
Miestas: kaunas

Standartinė waiduoklis 2008-08-28, Ket. 23:03:52

Neznau ar cia tik pas mane, ar ir pas kitus taip buna.
Kai prisilogini, pamatai tarkim 5 naujas zinutes skirtingose temose.Tarkim, as kazkokia tema atsidariau ir perskaiciau tas zinutes.Tada taip pogi tarkim man teko uzdaryti foruma ( del kazkokiu priezasciu ) ir isnaujo prisiloginus tos 4 zinutes mano neperskaitytos dingo ( dingo ne zinutes, o zenliukas prie ju kuris parodo kad yra nauju pranesimu ) .Vakar vakare eilini karta taip buvo :( nes kai prisijungiau ~ 1h nakties, buvo kalnas prirasyta zinuciu.As viena tema perskaiciau ( apie meet'a kaune ,ten buvo net keli puslapiai ) ir kazkaip sugalvojau kad reikia jukgti kompa.O siandien is ryto man jau parode kad mano zinutes yra visos perskaitytos :( ir as gegalejau atsekti kutiu as dar neskaiciau.Ojei kazko neperskaiciau, vadinasi yra tikimybe kazka svarbaus praleisti :( na zodziu ir t.t. ir t.t.
As esu dar keliose forumuose ten tokiu dalyku nera.Vadinasi atitinkamam asmeniui atitinkamoje vietoje reikia padeti varnele :)
Vartotojo avataras
waiduoklis
Senbuvis
 
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2008-05-23
Miestas: Kaunas
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: President Harry II
Radijo stotelė: Intek H-520 Plus
Radijo stotelė 2: Intek KT-380EE [ 136-175 MHz ]

Standartinė Bulldog 2008-08-29, Pen. 06:25:21

SaMaras-pratrinti postu nereikia,palik kaip yra,nes tie siulimai ir daeina prie duskisiju,taip ir iskyla nauju klausimu del forumo.

gintarol-Kai atsidarai foruma prisijunges,tai nepatingek paziureti i puslapio apacia ir matysi kai rodo,kas pasijunges,kas ne,kiek sveciu yra ir t.t.

Tai vat,kalbame apie forumo problemas ir tklsiai parasykite ko jums cia truksta,ko perdauk,o netaip paziurekit kaip pas kitus,ten ir ten geriau.Mes norime isgirsti konkreciai ko sitam puslapi reikia,ko per dauk.Rasykite tiksliai ir konkreciai ko jums truksta,ka noretumete pamatyti,ar ko nereikia. :wink:
Vartotojo avataras
Bulldog
Senbuvis
 
Pranešimai: 248
Užsiregistravo: 2008-06-11
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: TTI TCB-770
Antena 2: Sirio SIRIO 827
Radijo stotelė 2: TTI TCB-770

Standartinė bumbum 2008-08-29, Pen. 08:40:47

waiduoklis rašė:Neznau ar cia tik pas mane, ar ir pas kitus taip buna.
Kai prisilogini, pamatai tarkim 5 naujas zinutes skirtingose temose.Tarkim, as kazkokia tema atsidariau ir perskaiciau tas zinutes.Tada taip pogi tarkim man teko uzdaryti foruma ( del kazkokiu priezasciu ) ir isnaujo prisiloginus tos 4 zinutes mano neperskaitytos dingo ( dingo ne zinutes, o zenliukas prie ju kuris parodo kad yra nauju pranesimu ) .Vakar vakare eilini karta taip buvo :( nes kai prisijungiau ~ 1h nakties, buvo kalnas prirasyta zinuciu.As viena tema perskaiciau ( apie meet'a kaune ,ten buvo net keli puslapiai ) ir kazkaip sugalvojau kad reikia jukgti kompa.O siandien is ryto man jau parode kad mano zinutes yra visos perskaitytos :( ir as gegalejau atsekti kutiu as dar neskaiciau.Ojei kazko neperskaiciau, vadinasi yra tikimybe kazka svarbaus praleisti :( na zodziu ir t.t. ir t.t.
As esu dar keliose forumuose ten tokiu dalyku nera.Vadinasi atitinkamam asmeniui atitinkamoje vietoje reikia padeti varnele :)


Sitas neblogas dalykas.
Kiek atsimenu sitas MOD'as pagelbes siuo klausimu
TTI TCB-770 + President Ohio / Sirio Turbo 5000
Renault Laguna 94m.
12AM+19FM (PL)
Vartotojo avataras
bumbum
Senbuvis
 
Pranešimai: 160
Užsiregistravo: 2008-06-21
Miestas: Kaunas

Standartinė mynia 2008-08-29, Pen. 09:23:52

waiduoklis rašė:Neznau ar cia tik pas mane, ar ir pas kitus taip buna.
Kai prisilogini, pamatai tarkim 5 naujas zinutes skirtingose temose.Tarkim, as kazkokia tema atsidariau ir perskaiciau tas zinutes.Tada taip pogi tarkim man teko uzdaryti foruma ( del kazkokiu priezasciu ) ir isnaujo prisiloginus tos 4 zinutes mano neperskaitytos dingo ( dingo ne zinutes, o zenliukas prie ju kuris parodo kad yra nauju pranesimu ) .Vakar vakare eilini karta taip buvo :( nes kai prisijungiau ~ 1h nakties, buvo kalnas prirasyta zinuciu.As viena tema perskaiciau ( apie meet'a kaune ,ten buvo net keli puslapiai ) ir kazkaip sugalvojau kad reikia jukgti kompa.O siandien is ryto man jau parode kad mano zinutes yra visos perskaitytos :( ir as gegalejau atsekti kutiu as dar neskaiciau.Ojei kazko neperskaiciau, vadinasi yra tikimybe kazka svarbaus praleisti :( na zodziu ir t.t. ir t.t.
As esu dar keliose forumuose ten tokiu dalyku nera.Vadinasi atitinkamam asmeniui atitinkamoje vietoje reikia padeti varnele :)

Ta dalyka ir as pastebejau, man taip pat yra buve. Jei is kart neperskaitai, po to nebent pagal laika gali atsirinkt ka skaitei, o ka ne. O paryskintas zenkliuias jau neberodo neskaitytu zinuciu
mynia
Senbuvis
 
Pranešimai: 259
Užsiregistravo: 2007-11-29
Miestas: Vilnius
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: President Harry II

Standartinė Bulldog 2008-08-31, Sek. 07:03:41

Nu ka ir viskas :?: Nera daugiau komentaru,nesimato nusiskundimu,pageidavimu :?: :roll:
Poto kai bus viskas padaryta,tada sakysite,jog to nera,ano nera,ar dar kasko truksta 8)
Vartotojo avataras
Bulldog
Senbuvis
 
Pranešimai: 248
Užsiregistravo: 2008-06-11
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: TTI TCB-770
Antena 2: Sirio SIRIO 827
Radijo stotelė 2: TTI TCB-770

Standartinė v.pavardenis 2008-08-31, Sek. 11:28:36

skyrius miestai turi būti prieinamas tik užregistruotiems
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė KirminuX 2008-08-31, Sek. 14:25:49

v.pavardenis rašė:skyrius miestai turi būti prieinamas tik užregistruotiems

Nelabai sugalvoju priežasties. Kad aptarimai kiekviename mieste vyktų tik registruotiems nariams. Kad koks prašalaitis negalėtų pasidomėti ką veikia jo miesto CBforumiečiai? Kad paskui nenorėtų prisijunginėti prie uždaros visuomenės? Registruotiems uždaras klubas turi būti kažkaip kitaip organizuotas. Bet uždari forumai tikrai dažnas reiškinys.
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė LY1GP 2008-10-29, Tre. 12:42:45

Butu toks prasymas: gal galima butu pailginti vartotojo prisijungimo informacijos islaikyma ilgesniam laikui. Turiu omenyje - kai ivedi slaptazodi, jis mane prisimena ~24 val., speju. Po poros dienu vel turiu vesti. Gal galima ilgiau?
Vartotojo avataras
LY1GP
Senbuvis
 
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: 2008-02-24
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1GP
Antena: W3DZZ
Radijo stotelė: Ivairios

Standartinė v.pavardenis 2008-10-29, Tre. 12:45:50

LY1GP rašė:Butu toks prasymas: gal galima butu pailginti vartotojo prisijungimo informacijos islaikyma ilgesniam laikui. Turiu omenyje - kai ivedi slaptazodi, jis mane prisimena ~24 val., speju. Po poros dienu vel turiu vesti. Gal galima ilgiau?

o varnelę uždedi kad „prisiminti“?
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė omni 2008-10-29, Tre. 13:36:09

v.pavardenis rašė:
LY1GP rašė:Butu toks prasymas: gal galima butu pailginti vartotojo prisijungimo informacijos islaikyma ilgesniam laikui. Turiu omenyje - kai ivedi slaptazodi, jis mane prisimena ~24 val., speju. Po poros dienu vel turiu vesti. Gal galima ilgiau?

o varnelę uždedi kad „prisiminti“?

siulyciau naudoti programa Roboform Portable. yra ir neportable bet as naudoju portable isirases i usb fliasika. 4 metus naudoju. Prisimena visus slaptazodziu forumu svetainiu elepastu banko saskaitu. automatiskai uzpildo ir t.t. clabasi patenkintas zodziu.
kam domu. http://www.roboform.lt
omni
Senbuvis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2008-03-18
Miestas: Vilnius

Standartinė LY1GP 2008-10-29, Tre. 17:10:29

v.pavardenis rašė:o varnelę uždedi kad „prisiminti“?


Aisku, kad uzdedu, neuzdejus jau sekanti prisijungima reik vesti. O sita varnele galioja tik kitai dienai. Po dvieju dienu vel neprisimena.
Vartotojo avataras
LY1GP
Senbuvis
 
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: 2008-02-24
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1GP
Antena: W3DZZ
Radijo stotelė: Ivairios

Standartinė LY1GP 2008-10-29, Tre. 17:11:32

omnia rašė:siulyciau naudoti programa Roboform Portable. yra ir neportable bet as naudoju portable isirases i usb fliasika. 4 metus naudoju. Prisimena visus slaptazodziu forumu svetainiu elepastu banko saskaitu. automatiskai uzpildo ir t.t. clabasi patenkintas zodziu.
kam domu. http://www.roboform.lt


Man tai toki butu baisu del saugumo naudot... :?
Vartotojo avataras
LY1GP
Senbuvis
 
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: 2008-02-24
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1GP
Antena: W3DZZ
Radijo stotelė: Ivairios

Standartinė v.pavardenis 2008-10-29, Tre. 17:30:19

paeksperimentuosiu savaitgalį.

bet šiaip pvz aš su firefoxu, tai manęs niekada neatjunia, nors nieko apart tos varnelės nekeičiau
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Pasiūlymai ir pastabos

cron