Apie tvarka ir tvarkdarius

Vieta Jūsų pasiūlymams ar pastaboms dėl forumo veiklos

Standartinė v.pavardenis 2008-08-02, Šeš. 13:03:43

omnia rašė:sako kad rasoma ne itema , otai kaip pasalint pranesima jei yra tik "cituoti" "keisti" o pasalinti nera :(

galbūt tema užrakinta?
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė ShadowM 2008-12-01, Pir. 21:07:55

Dj gerbiamas Vardeni Pavardeni, noreciau pasidometi, kuom mano atsakymas stacionaru temoje netiko.
Jei tau negeda plyta paremta magnetine antena ar saviske ant balkono krasto pasistacius vadinti stacionaru, tai kuom bloga Alan42? Jei negerbi kitu, gerbtum bent pats save.

P.S. Sita pranesima irgi gali trinti kaip netemini, neturiu nuotaikos stumti apie "tvarkdari"
ShadowM
Dalyvis
 
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2007-10-15
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770

Standartinė v.pavardenis 2008-12-01, Pir. 21:13:35

ShadowM rašė:Dj gerbiamas Vardeni Pavardeni, noreciau pasidometi, kuom mano atsakymas stacionaru temoje netiko.
Jei tau negeda plyta paremta magnetine antena ar saviske ant balkono krasto pasistacius vadinti stacionaru, tai kuom bloga Alan42? Jei negerbi kitu, gerbtum bent pats save.

P.S. Sita pranesima irgi gali trinti kaip netemini, neturiu nuotaikos stumti apie "tvarkdari"


tavo žinutė atsiradusi tenais yra ne kas kita kaip atsakas į forumo pakeitimą. pasistatyk tu ant palangės tokią anteną, ir kai veiks - tada sukursim kauno stacionarų temą, ir ten patalpinsi tavo.
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė ShadowM 2008-12-01, Pir. 21:19:02

Va cia Jus labai klystate kolega. Turiu as ant balkono krasto Excalibur bazine antena, tik man ir su ja geda vadintis stacionaru.
O kas liecia forumo pasikeitima, tai as dar ryte isreiskiau nuomone. Ir nematau reikalo is naujo ta reikala eskaluoti. O jei Jus bandote skaityti tarp eiluciu, tai turetu buti geda mazumele.
Man sitam forume daug kas nepatinka, bet nepuolu visko i suns dienas deti.
v.pavardenis rašė:tavo žinutė atsiradusi tenais yra ne kas kita kaip atsakas į forumo pakeitimą. pasistatyk tu ant palangės tokią anteną, ir kai veiks - tada sukursim kauno stacionarų temą, ir ten patalpinsi tavo.
ShadowM
Dalyvis
 
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2007-10-15
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770

Standartinė v.pavardenis 2008-12-01, Pir. 21:23:35

ShadowM rašė:Va cia Jus labai klystate kolega. Turiu as ant balkono krasto Excalibur bazine antena, tik man ir su ja geda vadintis stacionaru.
O kas liecia forumo pasikeitima, tai as dar ryte isreiskiau nuomone. Ir nematau reikalo is naujo ta reikala eskaluoti. O jei Jus bandote skaityti tarp eiluciu, tai turetu buti geda mazumele.
Man sitam forume daug kas nepatinka, bet nepuolu visko i suns dienas deti.

jei gėda, tai gėda. o man negėda, ateity bus ir kita antena.

o jei forume kas nepatinka, tai nereikškit nuomonės vadinant forumo šudu ar gaidžiu. nes kalbėti visada lengva, o daryti - ne.
geriau parašyti kas netaip, kaip būtų geriau...
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė KirminuX 2008-12-01, Pir. 22:04:25

ShadowM rašė:Va cia Jus labai klystate kolega. Turiu as ant balkono krasto Excalibur bazine antena, tik man ir su ja geda vadintis stacionaru.

O tai ko tada reikia, kad būtų stacionaras?
Būtinai specialiai stacionarui skirta antena, specialiai stacionarui skirta stotelė, ir visas rinkinys aparatūros (stiprintuvas, maistas ir t.t.)?
O gal vis tik užtenka, kad aparatūra stovi tam tikroje stacionarioje pozicijoje?
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė omni 2008-12-01, Pir. 22:17:43

ShadowM rašė:Va cia Jus labai klystate kolega. Turiu as ant balkono krasto Excalibur bazine antena, tik man ir su ja geda vadintis stacionaru.
O kas liecia forumo pasikeitima, tai as dar ryte isreiskiau nuomone. Ir nematau reikalo is naujo ta reikala eskaluoti. O jei Jus bandote skaityti tarp eiluciu, tai turetu buti geda mazumele.
Man sitam forume daug kas nepatinka, bet nepuolu visko i suns dienas deti.
v.pavardenis rašė:tavo žinutė atsiradusi tenais yra ne kas kita kaip atsakas į forumo pakeitimą. pasistatyk tu ant palangės tokią anteną, ir kai veiks - tada sukursim kauno stacionarų temą, ir ten patalpinsi tavo.

O kodel geda? nepilnavertiskumo kompleksas? Jei judi tai mobilus jei nejudi stacionarus. Tai kaip tu vave ivardintum siaip idomu? Skrajojantis gal?
kaip vadintis zmogui kuris antena turi balkone? Mobiliu?
omni
Senbuvis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2008-03-18
Miestas: Vilnius

Standartinė v.pavardenis 2008-12-01, Pir. 22:18:15

KirminuX rašė:O gal vis tik užtenka, kad aparatūra stovi tam tikroje stacionarioje pozicijoje?

...ir dirba kaip stacionaras...
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė ShadowM 2008-12-01, Pir. 23:06:22

KirminuX rašė:O gal vis tik užtenka, kad aparatūra stovi tam tikroje stacionarioje pozicijoje?

Tai gudruoliai profesoriai abu su Omnia pasakykit, kuom kazkam neitiko pasiulymas idet Alan42 kaip stacionara, ir tai pasidare netemine zinute ? Ja juk namie irgi ijungti ir per maitbloki galima, ir net pasneket keliu km atstumu
ShadowM
Dalyvis
 
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2007-10-15
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770

Standartinė KirminuX 2008-12-01, Pir. 23:11:22

ShadowM rašė:Tai gudruoliai profesoriai abu su Omnia pasakykit, kuom kazkam neitiko pasiulymas idet Alan42 kaip stacionara, ir tai pasidare netemine zinute ? Ja juk namie irgi ijungti ir per maitbloki galima, ir net pasneket keliu km atstumu

Tavo žinutėje nebuvo jokios užuominos apie tai, kad tai yra kažkoks stacionaras. Stotelę paminėjai, o kaip apie anteną, apie įrenginio lokalizaciją ir t.t.? Būtų paminėti tie patys punktai, kaip ir vardenio žinutėje – nebūtų žinutė neteminė. O kad paminėjai tik raciją tai dar nieko nereiškia. Pats esu su Alanu 42, ir net judrioje pozicijoje ypatingai retai išlendu, o namie stovi viskas daugmaž kaip stacionaras, bet nelendu į stacionarų sąrašą tik todėl, kad antena padoriai neiškelta ir palyginus ne kaži ką gaudo, o mane girdi turbūt dar mažiau...
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė ShadowM 2008-12-01, Pir. 23:14:11

tai ir buvo pasiulymas ideti vilnieti su tokia stotele kaip stacionara
kuri vieta buvo ne temine ?
ShadowM
Dalyvis
 
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2007-10-15
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770

Standartinė KirminuX 2008-12-01, Pir. 23:32:47

ShadowM rašė:tai ir buvo pasiulymas ideti vilnieti su tokia stotele kaip stacionara
kuri vieta buvo ne temine ?

Kažkaip aš to žinutėje neišskaičiau. Manau, kad ir vardenis to neįskaitė. Mačiau tik užuominą, kad „įtraukite stotelę“. Galėjai bent apytikslį QTH nurodyt. O be to ir nuotrauka ne prie ko buvo iš reklaminio katalogo paimta.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė ShadowM 2008-12-01, Pir. 23:39:33

Pazadu kita syki aiskiau reiksti savo mintis ;] siulau tema baigti siuo post'u
KirminuX rašė:Kažkaip aš to žinutėje neišskaičiau. Manau, kad ir vardenis to neįskaitė. Mačiau tik užuominą, kad „įtraukite stotelę“. Galėjai bent apytikslį QTH nurodyt. O be to ir nuotrauka ne prie ko buvo iš reklaminio katalogo paimta.
ShadowM
Dalyvis
 
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2007-10-15
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770

Standartinė KirminuX 2009-02-14, Šeš. 11:34:36

Kažkaip žiūriu žiūriu tą naują tvarką Remonto ir derinimo ir manau, kad vis tik perlenkta lazda norint prisikasti iki temos... Per daug giliai reikia eiti, kol pasieki norimą temą. Forume reklamų nėra, tai manau, kad tikrai tokių cirkų nereikia, nes parodymų juk neskaičiuoja niekas. O vartotojui tai ganėtinai nuobodžiai tenka kastis iki temos.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė 0477 2009-02-14, Šeš. 12:30:33

:( kazkoks jovalas gaunas :-( . iki tai normaliok buvo, o jeigu dar butu padarytas pravalymas, tai visai chiki butu buve (8-)
Vartotojo avataras
0477
Senbuvis
 
Pranešimai: 683
Užsiregistravo: 2007-09-11
Miestas: Ukmergė
Antena: Midland 9Plus
Radijo stotelė: MJ-600 turbo
Antena 2: SG-7900
Radijo stotelė 2: KG-UVD1P

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Pasiūlymai ir pastabos