Naujų pranešimų pažymėjimas

Vieta Jūsų pasiūlymams ar pastaboms dėl forumo veiklos

Standartinė Giedrius_Centras 2008-06-09, Pir. 22:07:06

Sveiki,

ar nebūtų įmanoma įjungti funkcijos, kuri šalia naujo pranešimo - žinutės užžiebtų kokį nors ženklelį, jog tai yra naujas pranešima forumo temoje, kurio tu dar esi neskaitęs. Nes kai rečiau nei kasdien prisijungti, matai, jog toje temojoe yra naujų pranešimų, bet nežinai, kurie ir taip ir skaitai...aklomis :)

Dėkui.
SAAB 9-5 TTI 770 + President Michigan
Giedrius_Centras a ka J.J.Simpson
Giedrius_Centras
Dalyvis
 
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2008-05-22
Miestas: Vilnius
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: TTI TCB-770

Standartinė KirminuX 2008-06-09, Pir. 23:28:36

j.j.simpson rašė:Sveiki,

ar nebūtų įmanoma įjungti funkcijos, kuri šalia naujo pranešimo - žinutės užžiebtų kokį nors ženklelį, jog tai yra naujas pranešima forumo temoje, kurio tu dar esi neskaitęs. Nes kai rečiau nei kasdien prisijungti, matai, jog toje temojoe yra naujų pranešimų, bet nežinai, kurie ir taip ir skaitai...aklomis :)

Dėkui.


Kai seki temas, tai visai nesunku atsiminti ties kuria vieta atsiradonauji pranešimai. Kad temoje yra naujų pranešimų ikonėlė juk rodo, o toliau, atsiminti kurioje vietoje skaitei, tai visai nesunku. Pats taip seku ne vieną forumą...
Kai prisijungi prie forumų, viršuje virš forumų sąrašo dešinėje siūlau atidžiau apsižiūrėti ką galima pasirinkti – bent jau pas mane rodo pačią pirmą tokią eilutę „Parodyti visus ppranešimus parašytus po paskutinio apsilankymo“. Nors aš pats asmeniškai to nenaudoju.
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė v.pavardenis 2008-06-10, Ant. 00:24:40

ši phpbb versija, kurioje dabar mes kalbame, vos tik apsilankius bet kurioje forumo temoje, visas temas pažymi kaip perskaitytas.
naujoji phpbb versija taip nedaro, ten tik perskaitytos yra žymimos kaip perskaitytos.
yra minčių atsinaujinti
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė KirminuX 2008-06-10, Ant. 15:24:48

v.pavardenis rašė:ši phpbb versija, kurioje dabar mes kalbame, vos tik apsilankius bet kurioje forumo temoje, visas temas pažymi kaip perskaitytas.
naujoji phpbb versija taip nedaro, ten tik perskaitytos yra žymimos kaip perskaitytos.
yra minčių atsinaujinti


ar aš kažko nesuprantu ar pas mane kitaip veikia? Ateinu į pagrindinį cbforumas puslapį. Matau kuriuose forumuose yra naujų pranešimų. Užeinu į tą forumą, matau kuriose temose yra tie pranešimai. Užeinu į kurią nors temą, perskaitau pranešimus. Spaudžiu viršuje „Pagrindinis puslapis“, arba esamo forumo pavadinimą. Jei einu į pagrindinį puslapį, tai vėl matau kuriuose forumuose yra naujų pranešimų, jei spaudžiu esamo forumo pavadinimą, tai pamatau to forumo temas. Pastaruoju atveju vienoje iš temų jau lankiausi, tai kaip suprantu, pagal tavo paaiškinimą, kad ir kitos to forumo temos, net ir turėdamos naujų pranešimų, turi būti pažymėtos, kaip perskaitytos, bet man kažkaip žymi tas neskaitytas temas, kaip neskaitytas, visai nepriklausomai nuo to, kad jau vienoje iš forumo temo lankiausi. Kaip ten pas jumi apsilankius vienoje iš temų, visą forumą pažymi kaip perskaitytą?
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė v.pavardenis 2008-06-10, Ant. 15:58:33

KirminuX rašė:ar aš kažko nesuprantu ar pas mane kitaip veikia? Ateinu į pagrindinį cbforumas puslapį. Matau kuriuose forumuose yra naujų pranešimų. Užeinu į tą forumą, matau kuriose temose yra tie pranešimai. Užeinu į kurią nors temą, perskaitau pranešimus. Spaudžiu viršuje „Pagrindinis puslapis“, arba esamo forumo pavadinimą. Jei einu į pagrindinį puslapį, tai vėl matau kuriuose forumuose yra naujų pranešimų, jei spaudžiu esamo forumo pavadinimą, tai pamatau to forumo temas. Pastaruoju atveju vienoje iš temų jau lankiausi, tai kaip suprantu, pagal tavo paaiškinimą, kad ir kitos to forumo temos, net ir turėdamos naujų pranešimų, turi būti pažymėtos, kaip perskaitytos, bet man kažkaip žymi tas neskaitytas temas, kaip neskaitytas, visai nepriklausomai nuo to, kad jau vienoje iš forumo temo lankiausi. Kaip ten pas jumi apsilankius vienoje iš temų, visą forumą pažymi kaip perskaitytą?

ta prasme po keleto neveiksnumo minučių (atsijungimo imitacija) bus viskas pažymėta kaip skaityta
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė KirminuX 2008-06-11, Tre. 09:54:31

v.pavardenis rašė:ta prasme po keleto neveiksnumo minučių (atsijungimo imitacija) bus viskas pažymėta kaip skaityta


Nu kad ir šitaip jokių nužymėjimų nebūna. Tvarkingai viskas būna normaliai, be jokių nužymėjimų.
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė 0477 2008-06-11, Tre. 10:55:48

viskas tvarkingai veikia. netgi atsijungus neperziurejus visu nauju pranesimu ir prisijungus is naujo rodo kuriu dar neperziurejau. viskas ciki :D :D :D
Vartotojo avataras
0477
Senbuvis
 
Pranešimai: 683
Užsiregistravo: 2007-09-11
Miestas: Ukmergė
Antena: Midland 9Plus
Radijo stotelė: MJ-600 turbo
Antena 2: SG-7900
Radijo stotelė 2: KG-UVD1P

Standartinė v.pavardenis 2008-06-11, Tre. 21:01:09

robis rašė:viskas tvarkingai veikia. netgi atsijungus neperziurejus visu nauju pranesimu ir prisijungus is naujo rodo kuriu dar neperziurejau. viskas ciki :D :D :D

keista. man tai niekada taip nebūna :D
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Pasiūlymai ir pastabos