ADMIN MODER - TOTAL 0. kur jie visi????

Vieta Jūsų pasiūlymams ar pastaboms dėl forumo veiklos

Standartinė Korundas 2018-03-03, Šeš. 04:08:14

čia aš (kažkoks psixinis, "pensinykas forume" , kartais užsukantis pasidomintis veikla) . pasiskaityt užsuku, pasidomiu juk ..

ar kaip??? nesupratau.. kur jei visi dingo - tie ADMINAI MODERAI?? ar forumas tiesiog - paliktas dabar likimo valiai??? prašau visų koment, kas žino real situaciją.. Mirtis alyvose? su viršininkų aktyvumu????

kas yra gyvų ir kaip yra šiai dienai šitam forume.. ačiū kas ką žino kas ką sugebės pakomentuoti

mano meilas reg nepasikeitė per šitus visus metus.. galit man ir PM rašyt.. (matau gi , gaunu veiklos atsakymus adresuotus man)
DODGE GRAND CARAVAN SPORT FWD RSK
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis

HAM šaukinys: LY1OA

Standartinė leygan 2018-03-03, Šeš. 09:12:11

Atsidarai dalyviu sarasa ir matai kurie lankosi kurie ne... Du jau senai nesilanke :)

Seip visas CB tikrai jau dusta. Mes Kaune jau mytu nelabai darom. O ir yra pigesniu priemoniu pvz zelo Tik jai nori miske susikalbeti nelabai jis veikia :D Trukineja risys.. Tai bent keliata zmoniu itikinau kad jiems CB reik.. Tai visokie offrouderiai manau ir toliau naudosis tokiu daigtu.
Vartotojo avataras
leygan
Senbuvis

Antena: Sirio ML
Radijo stotelė: Stabo XM 4006
Antena 2: Sirio 827
Radijo stotelė 2: President Harry III

Standartinė 0477 2018-03-03, Šeš. 14:47:24

leygan rašė:Atsidarai dalyviu sarasa ir matai kurie lankosi kurie ne... Du jau senai nesilanke :)

niu ir kaip ti matyt lankomumą :?: Dabar gal ir mokymo įstaigose taip: negavai šedieną įvertinimo - vadnas nebuvo tavęs paskaitoj.. :?:
Vartotojo avataras
0477
Senbuvis

Antena: Midland 9Plus
Radijo stotelė: MJ-600 turbo
Antena 2: SG-7900
Radijo stotelė 2: KG-UVD1P

Standartinė KaimoRadistas 2018-03-03, Šeš. 16:21:33

Korunda per pilnati iš psichuškės išsleido
idomu atostogu ar suvisam ?
KaimoRadistas
Naujokas

HAM šaukinys: LY69KR

Standartinė leygan 2018-03-04, Sek. 15:58:44

0477 rašė:
leygan rašė:Atsidarai dalyviu sarasa ir matai kurie lankosi kurie ne... Du jau senai nesilanke :)

niu ir kaip ti matyt lankomumą :?: Dabar gal ir mokymo įstaigose taip: negavai šedieną įvertinimo - vadnas nebuvo tavęs paskaitoj.. :?:

Nelabai suprantua ka norejai pasakyti bet.. Spaudi ant zmogaus profilio ir raso; Paskutinį kartą prisijungė:
Del paskaitu na kaip ir taip Neturi pazimiu vadinas nebuvai...
Vartotojo avataras
leygan
Senbuvis

Antena: Sirio ML
Radijo stotelė: Stabo XM 4006
Antena 2: Sirio 827
Radijo stotelė 2: President Harry III

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Pasiūlymai ir pastabos