Policijos remėjai

Čia galite papasakoti įdomius nutikimus jūsų gyvenime susijusius su CB radija.

Standartinė seras31 2011-02-13, Sek. 19:25:05

Sveiki, internete uztikau straipsni, kad db policininkam padės ir zurnalistai, kurie is savo nezymetu masinu filmuos KET pazeidimus darancius vairuotojus (tai posukio neparodymas laiku, klabejimas telefonu ir t.t.) ir ta visa medziaga perduos pareigunam, kurie baus pazeidejus (kaip supratau pagal masinos valstybini numeri). Na placiau patys pasiskaitykite : http://www.panevezieciai.lt/lt/naujieno ... o-paeidjus
Tad manau pamacius tokia masina, kurioje sumontuota kamera, reikia deti i kazkokia skilti ir viesinti, kad visi matytu (panasiai kaip su nezymetais policijos automobiliais).
seras31
Dalyvis
 
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: 2010-05-12
Miestas: Panevėžys
Antena: Sirio ML-145
Radijo stotelė: TTI TCB-550

Standartinė Marko 2011-02-13, Sek. 20:48:20

seras31 rašė:Sveiki, internete uztikau straipsni, kad db policininkam padės ir zurnalistai, kurie is savo nezymetu masinu filmuos KET pazeidimus darancius vairuotojus (tai posukio neparodymas laiku, klabejimas telefonu ir t.t.) ir ta visa medziaga perduos pareigunam, kurie baus pazeidejus (kaip supratau pagal masinos valstybini numeri). Na placiau patys pasiskaitykite : http://www.panevezieciai.lt/lt/naujieno ... o-paeidjus
Tad manau pamacius tokia masina, kurioje sumontuota kamera, reikia deti i kazkokia skilti ir viesinti, kad visi matytu (panasiai kaip su nezymetais policijos automobiliais).

Manau kultūringi vairuotojai (o cb'istai tokie ir yra) KET nepažeidinėja... dėl to žurnalistams mes neįdomūs.
Vartotojo avataras
Marko
Senbuvis
 
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President Indiana
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: President ML-145

Standartinė Jonce 2011-02-13, Sek. 23:24:43

Na jeigu tai teisiškai galima, tai vadinasi bet kuris iš mūsų gali pasiimti kamerą ir dirbti slaptu "policininku"... Nes realiai žurnalisto profesija nei kiek nesiskiria nuo suvirintojo, šiuo atžvilgiu :) Bet kažkaip manau čia iki pirmo teismo tokie baudimai...
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Standartinė mirkazas 2011-02-13, Sek. 23:40:41

Delfi berods nuotraukas platina žmoniu nufotkinusiu mašinas pažeidusias parkavimosi taisyklės. Dar nebuvo girdėti , kad kažkas skustu nuosprendžius teismams. Manau ir žurnalistai pasikonsultavo su juristais. Greičio jie tikrai nematuos, fiksuos tiktai aiškiai matomus pažeidimus. O šiaip iš tikrųjų, jei santechnikai apsiimtu eismo saugumą su foto/video apararūra gerinti, kaip tada butu iš teisinės pusės? O ir žurnalistai kartais persistengia su galimybėmis ir sugebėjimais... Tarp kitko aš UŽ :!: šitokias akcijas, nors ir bet kas jas vykdo, svarbi pati mintis.
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Jonce 2011-02-14, Pir. 00:14:56

As pries!!! Nerodau posūkių :D Tai dabar baus čia visokie mulkiai :D

P.S. Kad neužsipultumėt, nerodau tada, kai mano manevrai neturi įtakos kitiems eismo dalyviams, arba kai stoviu sankryžose, kur ir taip aišku į kurią pusę suksiu :)
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Standartinė perihellis 2011-02-14, Pir. 08:31:51

o aš rodau VISADA :) nebent tiesiog fiziškai nesuspėju junginėt..kartais tik spėk vairą sukiot :lol: o šiaip aš už tokias akcijas atrakcijas
the bigger the speed, the bigger the mess
žaliai mėlyna mazda
Vartotojo avataras
perihellis
Senbuvis
 
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 2010-04-27
Miestas: Kaunas
Antena: Sirio TITANIUM 1400
Antena: juoda antena
Radijo stotelė: president harry III

Standartinė seras31 2011-02-14, Pir. 08:34:14

as irgi už, reikia tuos keliu erelius tramdyt :D na mano minusas, kad kartais kojas nuspaudzia daugiau greicio pedalo koki 10 km/h daugiau :cry:
seras31
Dalyvis
 
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: 2010-05-12
Miestas: Panevėžys
Antena: Sirio ML-145
Radijo stotelė: TTI TCB-550

Standartinė perihellis 2011-02-14, Pir. 08:36:13

na tai tie 10kmh nesudaro tokios įtakos, kaip nesugebėjimas rodyt posūkių ar šiaip nežiūrėjimas, kur važiuoji
the bigger the speed, the bigger the mess
žaliai mėlyna mazda
Vartotojo avataras
perihellis
Senbuvis
 
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 2010-04-27
Miestas: Kaunas
Antena: Sirio TITANIUM 1400
Antena: juoda antena
Radijo stotelė: president harry III

Standartinė seras31 2011-02-14, Pir. 11:23:36

na taip pritariu tau :) buvo ir man kai vaziuoji, ir is kazkur atskrenda kazkoks "debilas", ir be posukio is pirmos juostos lenda i antra juosta pries nosi su savo BMW :twisted:
seras31
Dalyvis
 
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: 2010-05-12
Miestas: Panevėžys
Antena: Sirio ML-145
Radijo stotelė: TTI TCB-550

Standartinė KirminuX 2011-02-14, Pir. 19:12:12

Jonce rašė:Na jeigu tai teisiškai galima, tai vadinasi bet kuris iš mūsų gali pasiimti kamerą ir dirbti slaptu "policininku"..

Seniai viską galima daryti visai teisėtai ir oficialiai. Pranešimas apie nusikaltimą niekada nebuvo teisiškai ginčijamas, jei jis tinkamai ir be jokių abejonių teisingai užregistruotas.
https://ep.policija.lt/
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė mirkazas 2011-02-14, Pir. 19:24:35

KirminuX rašė:
Jonce rašė:Na jeigu tai teisiškai galima, tai vadinasi bet kuris iš mūsų gali pasiimti kamerą ir dirbti slaptu "policininku"..

Seniai viską galima daryti visai teisėtai ir oficialiai. Pranešimas apie nusikaltimą niekada nebuvo teisiškai ginčijamas, jei jis tinkamai ir be jokių abejonių teisingai užregistruotas.
https://ep.policija.lt/

Užregistruoti- pranešti t.y. viena (yra anoniminiai telefonai, epaštai, ir tt ir pan), o įrodimu tinkamas surinkimas ir pateikimas visai kas kita. (Jeigu pvz aš sumontuosiu POKIS-style filmuką (montažas, muzika, efektai :wink: ) apie pvz Radviliškio miesto pažeidėjus, tai tikrai galėsiu tik su draugais toki "video įrodymą" žiūrėti. :lol: :lol:)
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė KirminuX 2011-02-14, Pir. 19:45:36

mirkazas rašė: (montažas, muzika, efektai :wink: ) apie pvz Radviliškio miesto pažeidėjus, tai tikrai galėsiu tik su draugais toki "video įrodymą" žiūrėti. :lol: :lol:)

Kam tiek vargo. Garantuoju, kad užteks kokių 20 sekundžių klipuko, kuriame aiškiai matysis pažeidėjo identifikacija, pažeidimas, ir labai gerai būtų, kad būtų data ir laikas.
Beje, net ir montažas su muzika ir t.t. gali tapti įrodymu ir baudos pretekstu. Yra atvejų tokių buvę net ir Lietuvoje, kai buvo bausti savo „išdykavimus“ patys padėję į Youtubą. :)
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė mirkazas 2011-02-14, Pir. 20:04:22

A vat čia ir įrodimu surinkimo metodika yra, esant galvai ant pečiu (dar geriau kad ta galva butu pas advokatą) galima išsisukti. Pvz dėl nevientisumo filmuojant (gabalais), manau tikrai galima susirasti progą ir pasakyti kad aš taip nevairavau- kad tai iš bendro konteksto iškirpta medžiaga ir išviso- tai video montažas. Tikrai nemanau kad būrys pionerių (kovotoju už taisyklės ar dar kas nors) bandytu nešti savo videjuškės ekspertams (mokėti $$ :!: ), kad po to įrodinėti, kad koks Petras pažeidė taisyklės :lol: ? Vat čia ir klausimas. Nors dar pasikartosiu- aš visiškai UŽ tokio tipo akcijas (kas ištikrųjų :!: surišta su eismo saugumo problemomis, o ne tiesiog kad tik laida nufilmuoti)
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė S.W.A.T 2011-02-14, Pir. 20:06:19

Na ka ši tema mane jau liečia tiesiogei, kadangi esu policijos rėmėjas. Dabar kas liečia dėl fiksuojamų pažeidimų - buvo atvejis kai mieste vienas iš kelių erelių sukėlė avarinę situaciją, ir vienu metu padarė keleta KET pažeidimų, man pakako pranešti policijai kurioje vietoje, kokiu laiku, koks automobilis , valstybinis numeris ir padaryti pažeidimai(aišku teko pasirašyti ant protokolo kad pateikta informacija atitinka tikrovę). To užteko kad būtų surastas vairuotojas ir skirta bauda.Kelių erelių atžvilgiu esu gana kategoriškas- fiksuoju pažeidimus ir pranešu ten kur reikia, taip pat fiksuojami ir tie kurie užima neįgaliūjų vietas(tokiu atveju būtinai turi būti bent dvi foto kur matytūsi automobilio valstybinis numeris, galinis ar priekinis stiklas(kad auto tikrai nėra pažymėtas spec ženkliuku) ir kelio ženklas)
Vartotojo avataras
S.W.A.T
Senbuvis
 
Pranešimai: 881
Užsiregistravo: 2008-04-12
Miestas: Druskininkai
HAM šaukinys: LY3RS
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770
Antena 2: TEAM ECO 200 5/8
Radijo stotelė 2: DNT START-1

Standartinė mirkazas 2011-02-14, Pir. 20:23:21

S.W.A.T rašė:Na ka ši tema mane jau liečia tiesiogei...

Esu tiesiog pilietis- ir ... teko iškviesti patrulius važiuojant plentu. Nedanešiotas (senai nemates moters ar dar kažkas- nesigilinau) furos vairuotojas labai supyko ant manes kad aš ji nepraleidau (jis pradėjo judėti iš šalutinio kelio aiškiai matydamas mano atvažiuojančia mašina, kurioje be manės buvo žmona ir 6mėn. mano vaikas. O aš jei pradėčiau stabdyti gautusi labai extrinis stabdymas- bet prasilenkem gražiai, jam teko sustoti). Aš pravažiavau ir tiek. Po kiek laiko gyvenvieteje jis mane pasyvijo, pradėjo spausti iš galo :!: - ~2m iki jo priekio atstumais. Po to pradėjo lenkti ir spausti prie išplauto po lietaus kelkraščio. Aš sustojau ir tiesiog pradėjau važiuoti iš galo, užrašiau priekabos valst.nr ir paskambinau į 112, paaiškinau kad buvo sukelta avarinė situacija. Už keliu minučiu atvažiavo patrulis ir sustabdė šita furomanjaka. :) Duomenys palikau telefonu, bet niekas neješkojo manės, manau ir taip rado kažko negero (gal jis net su promilem važiavo)
PS gaila bet tada nebuvau CB naudotoju, manau tikrai taip nereiktu aiškintis tarpusavio problemas. O jas išspręstume tiesioginiame eteri :lol: :lol: :lol:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Pokalbiai CB ir angelų sargų istorijos