ANTENOS PARINKIMAS

Standartinė Pokis 2009-07-02, Ket. 07:15:15

[SVEIKI. AŠ ČIA KAIP IR NAUJOKAS. TURIU ŠIEK TIEK PRAKTIKOS DIRBANT SU RADIJO STOTIMIS. VA MANAU PASIIMTI TTI TBC 880. NA NORĖČIAU ATSILIEPIMU APIE ŠIA STOTELĘ. KITA VERTUS, DĖL ANTENOS ILGIO AR DAR KOKIŲ PARAMETRŲ - AR ANTENOS ILGIS TAIP IR ČIA SKAIČIUOJAMAS, PAGAL DARBINĮ DAŽNĮ? IR Į KĄ DAR REIKIA KREIPTI DĖMESĮ PERKANT ANTENĄ (NE KAINOS KLAUSIMAS AIŠKU)? AČIŲ IŠ ANKSTO
POKIS VIDEO
LY1LP
Vartotojo avataras
Pokis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1220
Užsiregistravo: 2009-07-02
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LP
Antena: SIRTEL 1950m.
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: Alan Energy 5/8 CB
Radijo stotelė 2: TTI TCB-880
Radijo stotelė 2: wouxun

Standartinė SaMaras 2009-07-02, Ket. 08:05:24

Pokis rašė:[SVEIKI. AŠ ČIA KAIP IR NAUJOKAS. TURIU ŠIEK TIEK PRAKTIKOS DIRBANT SU RADIJO STOTIMIS. VA MANAU PASIIMTI TTI TBC 880. NA NORĖČIAU ATSILIEPIMU APIE ŠIA STOTELĘ. KITA VERTUS, DĖL ANTENOS ILGIO AR DAR KOKIŲ PARAMETRŲ - AR ANTENOS ILGIS TAIP IR ČIA SKAIČIUOJAMAS, PAGAL DARBINĮ DAŽNĮ? IR Į KĄ DAR REIKIA KREIPTI DĖMESĮ PERKANT ANTENĄ (NE KAINOS KLAUSIMAS AIŠKU)? AČIŲ IŠ ANKSTO



atsibodot... sitiek visko prirasyta ir niekas nieko neiesko niekas neskaito...
Jeigu tu ginčijiesi su idijotu... jis greičiausiai daro tą patį...
Vartotojo avataras
SaMaras
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 660
Užsiregistravo: 2008-05-19
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė v.pavardenis 2009-07-02, Ket. 15:30:25

Pokis rašė:[SVEIKI. AŠ ČIA KAIP IR NAUJOKAS. TURIU ŠIEK TIEK PRAKTIKOS DIRBANT SU RADIJO STOTIMIS. VA MANAU PASIIMTI TTI TBC 880. NA NORĖČIAU ATSILIEPIMU APIE ŠIA STOTELĘ. KITA VERTUS, DĖL ANTENOS ILGIO AR DAR KOKIŲ PARAMETRŲ - AR ANTENOS ILGIS TAIP IR ČIA SKAIČIUOJAMAS, PAGAL DARBINĮ DAŽNĮ? IR Į KĄ DAR REIKIA KREIPTI DĖMESĮ PERKANT ANTENĄ (NE KAINOS KLAUSIMAS AIŠKU)? AČIŲ IŠ ANKSTO

kuo antena ilgesnė - tuo geriau. darbinis dažnis - tiesiog cb ir tiek
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Šiukšlynas Patarimai besirenkantiems

cron