Kieto kuro katilas

Skyrius, kuriame galima nukrypti nuo CB radijo ryšio

Standartinė geslita 2014-01-29, Tre. 19:38:54

Sveiki kolegos,kadangi as zinau kad jus visu galu meistrai,norejau pagalbos,zinau apie JAUGARO beda istikusia del gaisro:uzuojauta dar karta tau:,bet noreciau ir as apsisugoti nuo nelauimes,situacija tokia,
Katilas yra garaze http://kalvis.visikatilai.lt/kalvis-2-8,kartais uzkaista daugiau nei nustayta temperatura ant reguliatoriaus.
Noreciau tokio dalyko kaip stebeti temperatura katilo temperatura namuose,radio rysys aisku nepades,bet gal kas turit kokiu minciu,o jei kas pasakytu kur tai galima isigyt ar kas pagamintu buciau be galo dekingas.
P.S.jei ne I tema istrinkit.Aciu.
geslita
Dalyvis
 
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2011-03-02
Miestas: vilnius,visa lietuva
Antena: Alan S9 Plus CB
Radijo stotelė: President Harry
Antena 2: Alan S9 Plus CB
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 100+

Standartinė JAUGARO 2014-01-29, Tre. 22:18:07

Sveikas,
Labai sunku ką nors patarti - mažai pradinės informacijos.
Šiaip, tai pavojingiau yra netvarkingas kaminas ar jo sujungimai, arba viršslėgis sistemoje kai katilo temperatūra trumpalaikiai pakyla aukščiau nei tavo "pakazometras" rodo.
Jei skaitei mano aprašymą, tai aš tiesiog priverstinai varinėju karštą vandenį po radiatorinį namų šildymo kontūrą. Štai ir viskas. Perteklinės (per aukštos) temperatūros ilgai katile nebūna.
Kas be ko, tikiuosi, moki sureguliuoti katilo traukas: oro padavimo kiekį ir dūmų išmetimo kiekį. Jei čia susitvarkai, tai problemų neturėtų būti.
Mano atveju - man reikėjo priversti judėti šilumos nešėją, kai dujinis katilas dar nepaleidžia cirkuliacinių siurblių, o temperatūra pavojingai kyla....
Vartotojo avataras
JAUGARO
Dalyvis
 
Pranešimai: 112
Užsiregistravo: 2010-07-29
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY5RJ
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Lincoln

Standartinė M12 2014-03-23, Sek. 20:07:27

Kiek suprantu, rupi klausimas stebeti temperatura nuotoliniu budu.

As issprendziau klausima kaip stebeti ta temperatura ir apskritai ta patalpa: kompiuteris plius internetas.
Pastatai kompiuteri su internetu toj patalpoje, pajungi prie kompiuterio usb termometra.
Prie kompiuterio bet kada nuotoliniu budu galiu prisijungti, patikrinti temperatura.
USB termometra galima stebeti su programomis (kas sirdziai mielai, tu programu kruva internete).
Kai tik temperatura pasiekia riba (ar per dauga salta ar karsta) gauni zinute.
Mano atveju ta zinute- tai e-mailas.
Pasta nuolat skaitau telefone.

Nezinaum, kiek padejau ir kiek i tema :)
Vartotojo avataras
M12
Senbuvis
 
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2010-10-07
Miestas: Vilnius


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Pokalbiai Plepalai

cron