Reapeteriu pagavimas

Standartinė Korundas 2018-01-11, Ket. 22:01:43

vaidas2 rašė:
riciz rašė:O kodel ir A? vistiek iskart nepirksiu transreceiverio 1000w galingumo :)

Nu vaikis duoda. Ar *A* ipareigoja pirkti :?: O dar tokiu transreceiveriu yra :?: Kol kas bek ir graziai susideliok ismetytas medines kaladeles :mrgreen:


Vaidai - pritariu, kam tas "A" jei neįpareigoja TRX pirkt, bet.... vistiek korespondentas, nesuprantantis kokiu tikslu tas "A" reikalingas (jau norėjau didžiosiomis raidėmis RĖKT tai) , kartais išlieka tikimybė nulėkt į užsienį jam nežinančiam, kol neįsigilino į Reglamento aprašą, neįžvelgė vartojimo poreikio skirtumų (out of techninės LT ribos) ir "nežinant" pasinaudoti tam tikro dažnio diapazonu būnant užsienyje (pvz: Lenkijoj tarp 2 auto kalbant, palaikant tarpusavio ryšelį tam tikro dažnumo kai "B" to leleidžia, o vat "A" - problema pasidaro iškart išsprendžiamos legaliai,
išsilaikyt tai kas tvarkinga ir teisinga - gautųsi milionai atgal klausimų - man to nereik aš to nenaudoju. kam tas reikalinga kodėl privalau.. ir t.t... iki momento kai pagaus baudelę prigautos veikos + teisinę pretenziją iš užsienio valst pagal vartojimą nelegaliai veikai... pasipils tuomet juk papalidomai milionai klausimų - kodėl gavau, kodėl aš ,
B gavau o vat kitas turintis kito ekipažo korespondentas turintis A negavo (nors + jis gaunasi deklaravęs toj valstybėj savo automatiškai per "A", lieka tik paraiškų via-meil ir kitų "smulkimių" įteisinimai)

su "B" - iki PL, LV prekybcentrių nenuvažiuosi apsipirkt.. nebent tik CB .. o ten lenkai ant CB (19 AM) tave uždaužys - momentaliai


Vaidai tu gi mani nuo seno žinai.. Jei sąžiningai..
Aš pats iki šiandien .. Vis dar .. Vis svarstau - ar man verta pasiimt tą "A", jei nerandu pats poreikio panaudojimui šios kategorijos savo atveju.. nematau prasmės dabar ją imt.. aš juk nelakstau per užsienius, nei galingumus viršiju, nėra poreikio...

Yra B kišenėj.. yra dažnumai.. kolkas man to užtenka tyliai ramiai Wifi taškytis.. EME irgi užtenka bandymų.. ir galgių (miliwatais) ir Hz iki ten šaudyt... užtenka man ir WIFI web experimentų per pusę Vilniaus nuo palangės.. kad ir "senis" bet iki to "|A|" net aš nedaaugau.. ateis kada nors ir į mano daržą tokia šventė - kada nors, bet tikrai ne rytoj
DODGE GRAND CARAVAN SPORT FWD RSK
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: 2008-07-13
Miestas: Vilnius-Druskininkai
HAM šaukinys: LY1OA

Standartinė LY3BRA 2018-01-26, Pen. 19:10:09

Korundas rašė:Yra B kišenėj.. yra dažnumai.. kolkas man to užtenka tyliai ramiai Wifi taškytis.. EME irgi užtenka bandymų.. ir galgių (miliwatais) ir Hz iki ten šaudyt... užtenka man ir WIFI web experimentų per pusę Vilniaus nuo palangės.. kad ir "senis" bet iki to "|A|" net aš nedaaugau.. ateis kada nors ir į mano daržą tokia šventė - kada nors, bet tikrai ne rytoj

Tik ,nereik Korundai verkt i pagalve isikniaubus:) .Nesu taves isvis girdejas nei cb nei kituose dazniuose:).Kam tau A jei ir B nereik :)Wifi ir pmr ir cb kiek atsimenu licenzijos kaip ir nepraso .Taip kad nereik laukt nereik kankintis nereik tau to A kaip ir nereik B .Su linkejimais . Beje kokie korespondentai eme daznai laikas viieta ir kokie saukiniai buvo uzfiksuoti :) Manau kad wsjt programos isnstaliavimas i pc dar ne EME rysiai
Nirvana ne už kalnų.
Vartotojo avataras
LY3BRA
Senbuvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 2008-08-20
Miestas: Prie greitkelio

Standartinė sharan 2018-03-28, Tre. 20:48:45

Tai pirmiausiai islaikyk egzamina B, paskui junkis prie repiterio,nes jis neskirtas tam kad maigait tangente morzes saukinio klausyti.
Su baofengu Kaune be jokiu nagoju su kiaules juodega atsidaro,jis yra Zaliakalnyje 35m aukstyje
Nusipirkes baofenga tu gali laisvai kalbetis tik PMR dazniose,kitose reikalingas saukinys
Vartotojo avataras
sharan
Dalyvis
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2016-11-04
Miestas: Kaunas
Antena: DELTA LOOP
Radijo stotelė: ICOM 735
Antena 2: vertikalas
Radijo stotelė 2: YAESU FT857

Standartinė vaidas2 2018-03-29, Ket. 11:52:06

sharan rašė:Tai pirmiausiai islaikyk egzamina B, paskui junkis prie repiterio,nes jis neskirtas tam kad maigait tangente morzes saukinio klausyti.
Su baofengu Kaune be jokiu nagoju su kiaules juodega atsidaro,jis yra Zaliakalnyje 35m aukstyje
Nusipirkes baofenga tu gali laisvai kalbetis tik PMR dazniose,kitose reikalingas saukinys

Is karto gimei svelnus ir pukuotas :) Dauguma pradejo nuo 6P3S :roll:
http://6p3s.ru/
Kiek zinau Zarasu g. 38 nedirbi, tai kokios problemos :?: Tegul domisi vaikis, saunu, kad atsiranda entuziastu :)
Baigta pradinė, po to aštuonmetė, vidurinė, aukštasis, plataus profilio traktorininkas... Ir prie ko čia ham, kaip kai kas garsiai skelbiasi.
vaidas2
Senbuvis
 
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2008-07-15
Miestas: Kaunas
Antena 2: poliofke
Radijo stotelė 2: Popovo radija sudeginau, pirkau Guglielmo Marconi

Standartinė armaturinis 2021-05-24, Pir. 22:30:46

Ė, pridūrkai, čiūdakai, a jūs jau patys nelindot į eterį? tai ne b.... tručinot kaip reikiant, o dabar vaidinat teisuolius..... bent nevaidintumėt....
naujokų nebaidykit, invalidai ir lodariai. žmoniškai perspėkit, kad neturint legalaus šaukinio į HAM eterį NO TX, o RX, SWL pilnai prašom, ir paaiškinkit kodėl, kas ir su kuo, nes labai jau papratot moralizuot, aiškint, kad viskas chu..... ir t.t., bet jaunimui nieko nepasakot, tik demotyvuojat
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Kitas radijo ryšys HAM

cron