Atsiliepimai apie TTi 550

Standartinė vitalka 2010-02-01, Pir. 11:35:53

Kas turite sia stotele, parasykite, kokie jusu atsiliepimai apie ja, kaip asc, kaip jungtys, ir pan ;) dekui.
Šaukinys: CVEKAS
Vartotojo avataras
vitalka
Senbuvis
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: 2009-01-11
Miestas: Ariogala
Antena: President Florida
Radijo stotelė: President Harry II ASC
Antena 2: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė 2: Keiciu i antena...

Standartinė Kykas 2010-02-01, Pir. 11:55:41

Kadangi tai pirma mano stotelė, tai su kitom lygint aš negaliu.
Tai kompaktiška stotelė ir ji veikia.
Kas blogai? Maitinimo laidai prastokos kokybės, prie šaltesnių orų laidų izoliacija sutrūkinėjo ir liko nuogi laidai.
Reik vežt tvarkyt. Tai jeigu dažnai iminėsi stotelę, labai gali būt, kad susidursi su tokia problema.
Auto squelch, tai ne tas pasts kas ASC. Bent jau man taip rodos (kažkur buvo tema apie tai, pabandyk paiešką).
Faktiškai šitas reikalas būtų fainas, jeigu jis padoriai veiktų, man nelabai veikia, bet čia gal maitinimo laidai ir kiti mano auto niuansai kalti.
Stovint kartais visai fainai nufiltruoja triukšmus, važiuojant be šansų. Jeigu prezidentiniai ASC taip gesina triukšmus visada, tai noriu presidento :)
Iš principo stotele patenkintas, bet jeigu tavo pasirinkimą lėmė tai, kad ji turi autosquelch, tai tu nori ne jos, o presidento :)
Kykas
Dalyvis
 
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2009-07-29
Miestas: Kaunas

Standartinė vitalka 2010-02-01, Pir. 12:19:49

man reikia gero, pigaus, kompaktisko daikto su am/fm, puselem/nuliukais, bet ne midlando. ir be tu visu kitu pribambasu, aisku, butu puiku asc, tad idomu, kaip jis veikia pas tti.
Šaukinys: CVEKAS
Vartotojo avataras
vitalka
Senbuvis
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: 2009-01-11
Miestas: Ariogala
Antena: President Florida
Radijo stotelė: President Harry II ASC
Antena 2: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė 2: Keiciu i antena...

Standartinė Backlazhanas 2010-02-01, Pir. 13:06:27

Daugkur sneketa, ASC veikia tai tik pas president.
pilkas >> berlingo
neaiskiai zalios spalvos OOOO 100
Vartotojo avataras
Backlazhanas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1995
Užsiregistravo: 2008-10-27
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY3VV
Antena: President Texas 1800
Radijo stotelė: President Jackson II
Antena 2: SIRTEL Santiago 1200
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė Marko 2010-02-01, Pir. 19:46:31

Puse metu turiu sia stotele. Labai girti jos nenoreciau, nes turiu problemu su savo balsu am moduliacijoje. Balsas keistai cirpia, bet nevisada. Fm'e viskas tvarkoje. Reiks meeto metu rimciau imtis sitos problemos, bandysiu pakeisti masinas, antenas... gal kokiu minciu kils kolegoms. Po pusmecio naudojimo stotele apsilanke garantiniam. Buvo nuluzes laidas prie fyskes. Del asc tai nera kalbos veikia jis tik is dalies.... Kaip ir Kikas nesu ciupinejes prezidento asc, bet sitas manes tikrai netenkina. Stoteles pliusai sakyciau jos matmenys ir kaina. Tokiu kaip minusu net neieskau, nes cia gi viena is pigiausiu tti stoteliu. Beja garantiniam ju apsilanko daugiau nei 660.
Vartotojo avataras
Marko
Senbuvis
 
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President Indiana
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: President ML-145

Standartinė Kykas 2010-02-02, Ant. 08:42:44

Jo laidai maitinimo ten mediniai kažkokie, vakar litavausi, tai laido izoliacija kieta kažkokia, kai pagalys drožiasi.
Būt gerai pasikeist laidus, nes jaučiu vėl ištiks analogiška bėda, bet prie mikroschemos lyst nenorėjau, nes nemoku lituokliu padoriai mosuot, tik laidų galus sujungiau ir tiek. O iki rrs nu niekaip laiko nėr kada nuvažiuot, nebent naktį. :(
Jei nadot, tai siūlau stotelę įsimontuot į auto taip, kad reikėtų kuo mažiau judint. Tuo dabar vakarais ir užsiimu, tempiu auto panelės dalis namo ir pjaustau :)
Su moduliacija FM promo sakė viskas tvarkoj, o del AM fūristai nesiskundė, tai koks skirtumas. Paklausiu - atsako, paplepam ir tiek žinių...
Kykas
Dalyvis
 
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2009-07-29
Miestas: Kaunas

Standartinė Marko 2010-02-03, Tre. 17:57:49

Kykas rašė:Jo laidai maitinimo ten mediniai kažkokie, vakar litavausi, tai laido izoliacija kieta kažkokia, kai pagalys drožiasi.
Būt gerai pasikeist laidus, nes jaučiu vėl ištiks analogiška bėda, bet prie mikroschemos lyst nenorėjau, nes nemoku lituokliu padoriai mosuot, tik laidų galus sujungiau ir tiek. O iki rrs nu niekaip laiko nėr kada nuvažiuot, nebent naktį. :(
Jei nadot, tai siūlau stotelę įsimontuot į auto taip, kad reikėtų kuo mažiau judint. Tuo dabar vakarais ir užsiimu, tempiu auto panelės dalis namo ir pjaustau :)
Su moduliacija FM promo sakė viskas tvarkoj, o del AM fūristai nesiskundė, tai koks skirtumas. Paklausiu - atsako, paplepam ir tiek žinių...

Nelabai pats tuo tikiu, bet pabandyti noriu. Kas butu sukeitus mikrafonus... Reiktu pasiderinti kada tu po darbu vaziuoji ir prilekus pasibandyti. Gal vistik mikrafas man gyvenima gadina.
Vartotojo avataras
Marko
Senbuvis
 
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President Indiana
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: President ML-145


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Radijo stotys TTI