nutilo tti tcb 880 garsiakalbis

Standartinė tomas112 2011-03-08, Ant. 12:28:54

Man taip pat nutruko mikrofono jungties laideliai (tti tcb 770) :( Gal kas galetu parasyti kokios saplvos laidelis prie kurios kojytes lituojasi...
tomas112
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-03-07
Miestas: Birzai

Standartinė Tomasinas 2012-01-07, Šeš. 22:54:08

man panasi beda.. ijungus racija ji kelia triuksma arba visai tyli... galvojau, kad del minuso laido ji neveikai normaliai.. tai susitvarkiau.. bet vistiek tas pats.. bet galiausiai radau prie migrofono.. lankstant laida, tai sureaguoja racija, tai ne.. keista..
tai kaip suprantu.. man reikia ardytis migrofona, trumpinti laida ir lituoti ji naujai?

gal kas aplink Plunge uzsiema raciju litavimo darbais ? :)
Tomasinas
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-08-30
Miestas: Plunge - Kaunas
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: TTI TCB-550

Standartinė armaturinis 2012-01-08, Sek. 06:24:12

Tomasinas rašė:man panasi beda.. ijungus racija ji kelia triuksma arba visai tyli... galvojau, kad del minuso laido ji neveikai normaliai.. tai susitvarkiau.. bet vistiek tas pats.. bet galiausiai radau prie migrofono.. lankstant laida, tai sureaguoja racija, tai ne.. keista..
tai kaip suprantu.. man reikia ardytis migrofona, trumpinti laida ir lituoti ji naujai?

gal kas aplink Plunge uzsiema raciju litavimo darbais ? :)

greičiausiai bus rx laidukas nusilankstęs mikrofono kištuke
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė Tomasinas 2012-01-21, Šeš. 14:25:25

armaturinis rašė:
Tomasinas rašė:man panasi beda.. ijungus racija ji kelia triuksma arba visai tyli... galvojau, kad del minuso laido ji neveikai normaliai.. tai susitvarkiau.. bet vistiek tas pats.. bet galiausiai radau prie migrofono.. lankstant laida, tai sureaguoja racija, tai ne.. keista..
tai kaip suprantu.. man reikia ardytis migrofona, trumpinti laida ir lituoti ji naujai?

gal kas aplink Plunge uzsiema raciju litavimo darbais ? :)

greičiausiai bus rx laidukas nusilankstęs mikrofono kištuke


rastas gedimas.. prie migrafono, gal 10 cm ilgio laido atkarpoje buvo nutrukes laidelis, tad teko trumpinti laida ir per naujo prilituoti :) viskas veikia, as vel online :D
Tomasinas
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-08-30
Miestas: Plunge - Kaunas
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: TTI TCB-550

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Radijo stotys TTI

cron