reikia President harry 2 stoteles dokumentu

Standartinė vitalka 2009-12-09, Tre. 15:45:09

iskilo problema, mano stotele atsidure policijoje ir norint ja atsiimti reikia jos dokumentu, pries metus pirkau is vieno vyruko, bet nebuvo jokiu dokumentu, gal butu imanoma ka suderinti? gal kas gali pagelbeti? man reikalingi tik dokumentai, kuriuose galeciau uzrasyti savo stoteles numeriuka, kad galeciau atsiimti stotele. gal kas gali parduoti dokus ar pan? nereikia jokiu garantiju, nieko, tiesiog paprasto popieriaus...
Šaukinys: CVEKAS
Vartotojo avataras
vitalka
Senbuvis
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: 2009-01-11
Miestas: Ariogala
Antena: President Florida
Radijo stotelė: President Harry II ASC
Antena 2: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė 2: Keiciu i antena...

Standartinė v.pavardenis 2009-12-09, Tre. 20:32:32

vitalka rašė:iskilo problema, mano stotele atsidure policijoje ir norint ja atsiimti reikia jos dokumentu, pries metus pirkau is vieno vyruko, bet nebuvo jokiu dokumentu, gal butu imanoma ka suderinti? gal kas gali pagelbeti? man reikalingi tik dokumentai, kuriuose galeciau uzrasyti savo stoteles numeriuka, kad galeciau atsiimti stotele. gal kas gali parduoti dokus ar pan? nereikia jokiu garantiju, nieko, tiesiog paprasto popieriaus...

atsispausdink :mrgreen:
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Fizz 2009-12-09, Tre. 22:02:36

o man tai idomu pasidare, kaip ji pas policija atsidure? pats nunesiai ar ateme?

ir kaip jie gali reikalaut dokumentu, kai nera niekur parasyta, kad as juos privalau turet... nusipirkau stoti, baigesi garantija ir ismeciau viska laukan... negi dabar reikia siuksles kolekcionuot?
Vartotojo avataras
Fizz
Senbuvis
 
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: 2008-08-06
Miestas: Lietuvoj
Radijo stotelė: Nokia 6500 Slide
Radijo stotelė 2: Nokia 6500

Standartinė vitalka 2009-12-09, Tre. 22:19:21

tiesiog vaziavau su kita masina ir racija buvo i bagazine imesta, mentai sustabde, uz tipo chuliganiska vairavima, pradejo issiknisineti, apieskojo masina ir t.t. ir sako kur dokumentai ir viskas... racija pas mentus, reikia atsiimti ir negaliu yrodyti kad ji mano, nors jau visus metus naudojuosi... nu zodziu prisikniso prie studento, ir as nieko nebegaliu padaryti, gal kas gali padeti????? reikia lb pagaldos, bukit zmones, padekit... neliksiu skoloj ;)
Šaukinys: CVEKAS
Vartotojo avataras
vitalka
Senbuvis
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: 2009-01-11
Miestas: Ariogala
Antena: President Florida
Radijo stotelė: President Harry II ASC
Antena 2: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė 2: Keiciu i antena...

Standartinė vitalka 2009-12-09, Tre. 22:20:48

Gal kas turit neuzpildytus dokus ar pan, gal gali atsviesti ir atsiusti per kompa ar pan?
Šaukinys: CVEKAS
Vartotojo avataras
vitalka
Senbuvis
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: 2009-01-11
Miestas: Ariogala
Antena: President Florida
Radijo stotelė: President Harry II ASC
Antena 2: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė 2: Keiciu i antena...

Standartinė Galileo 2009-12-09, Tre. 22:23:23

O tai jie turi teisę taip elgtis? Paimti telefonus ir prareikalauti jų dokumentų, paimti tašę su nešiojamu kompiuteriu, fotaparatą, magnetolą išlupti iš automobilio.. ir visą kitą, ką galima pajudinti - ir reikalauti įrodymo, kad tai priklauso tau?
LY1WS
Vartotojo avataras
Galileo
Senbuvis
 
Pranešimai: 248
Užsiregistravo: 2009-04-02
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1WS
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Albrecht AE4500
Radijo stotelė 2: Dragon SY-101

Standartinė vitalka 2009-12-09, Tre. 22:25:53

na matyt turi teise, norejo ir maga islupti, bet kadangi jis buvo labai tvirtai i panele imontuotas ir prisuktas prie kebulo, tai nelupo... zodziu, ziauru... please, help me, vazineju jau be racijos, nors turiu visa komplekta...
Šaukinys: CVEKAS
Vartotojo avataras
vitalka
Senbuvis
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: 2009-01-11
Miestas: Ariogala
Antena: President Florida
Radijo stotelė: President Harry II ASC
Antena 2: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė 2: Keiciu i antena...

Standartinė Fizz 2009-12-09, Tre. 22:27:30

nu as manau, kad jie paeme is taves daiktus visishkai neteisetai, ir reiktu ne doku ieshkot o nueit pas koki virsininka ir issaishkint jam, kad jo pavaldiniai naudodamiesi uniforma atimineja daiktus is studentu... ka noriu ta ir vezioju.... kokie dar dokumentai... gi ne narkata ar ginklai, kad atiminet ar recepta turet.
Vartotojo avataras
Fizz
Senbuvis
 
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: 2008-08-06
Miestas: Lietuvoj
Radijo stotelė: Nokia 6500 Slide
Radijo stotelė 2: Nokia 6500

Standartinė vitalka 2009-12-09, Tre. 22:32:11

buvo kaip buvo, ateme ir viskas, jau jiem nepriaiskinsi kad neteisetai ateme, nes db as turiu irodyti kad stotele yra mano, o ne kieno kito, antena tai atidave, nes namie dar buvo pakuote pasilikusi, o va stoteles neatiduoda, nes ant jos yra serijos nr ir tipo turi buti to daigto dokumentas, ir jiems jau nepaknisi proto, jau bandyta ir eiti, aiskinti ir pan, ir veltui, niekas nieko, net nesiklauso, sau suda mala, mes tipo vadovaujames kazkokiom nuorodom ir pan... tipo nori pripaisyti kad tipo vogta...
Šaukinys: CVEKAS
Vartotojo avataras
vitalka
Senbuvis
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: 2009-01-11
Miestas: Ariogala
Antena: President Florida
Radijo stotelė: President Harry II ASC
Antena 2: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė 2: Keiciu i antena...

Standartinė Galileo 2009-12-09, Tre. 22:37:39

Išsiaiškink kuom jie vadovaujasi, arba eik pasikonsultuoti pas advokatą. Kažkokiais žaliais agurkų š*ūdais čia smirda...
LY1WS
Vartotojo avataras
Galileo
Senbuvis
 
Pranešimai: 248
Užsiregistravo: 2009-04-02
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1WS
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Albrecht AE4500
Radijo stotelė 2: Dragon SY-101

Standartinė Fizz 2009-12-09, Tre. 22:38:13

nu va lietuviu naivumas... as paklausciau ar jie turi yrodymu, kad ta stotele yra vogta ar panasiai :mrgreen: tiksliau is vis buciau neleides prisiliest prie jos, nes tai yra subtili radioiranga ir jiems policijoj jokio instruktazo nepravedinejo kaip ja reikia naudojis ar prie jos liestis, o jei ir aiskino paprasyciau parodyt koki nors kvalifikacijos leidima... gerai nesilpeciant, tai taip

nuvaziuoji su alum i RRS.LT paprasai kad is naujos stoteles istrauktu instrukcija ir atspausdintu ale garantini lapa su pirkimo data ir dar stampa uzdetu... atsiimti stoti ir grazinvi viska...
Vartotojo avataras
Fizz
Senbuvis
 
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: 2008-08-06
Miestas: Lietuvoj
Radijo stotelė: Nokia 6500 Slide
Radijo stotelė 2: Nokia 6500

Standartinė Fizz 2009-12-09, Tre. 22:43:39

o siaip siais laikais labai neapdairei pasielgiai, nes taip rodant bagaznika ir t.t. galejo ne tik stoti rast pas tave, bet i keliasdesimt gramu kokaino ar dar kokio brudo kur tik ka pats mentas imete...

jokiu landziojimu po masina jei nera veikiancios salia vaizdo kameros, o dar geriau kad butu dvi...

manes kazkada uzklause, tai ka furistu klausai? ir ka pasake?
sakau: klausau, zinau kad jus cia stovit jau pries 60Km, jau cia puse lietuvos zino kad sustojot...


tiesa, dar klausimas.... ar gavai koki dokumenta, kad jie ta stoti is taves paeme ?
Vartotojo avataras
Fizz
Senbuvis
 
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: 2008-08-06
Miestas: Lietuvoj
Radijo stotelė: Nokia 6500 Slide
Radijo stotelė 2: Nokia 6500

Standartinė Bengas 2009-12-09, Tre. 22:52:38

O pagal ta numeri policija turi uzregistruota pareiskima, kad pavogta stotele su siuo, butent, serijos numeriu?
Kas cia per bespridielai?
Neatrodo, kad policininkai, virsydami igaliojimus, stotele pasisavino?
Pvz.: jeigu as pirkau automobili ir jame buvo imontuotas grotuvas, o dokumentu jam neturiu, jis priklauso policijai? tai gal stabdykim visus is eiles, atiminekim grotuvus, magnetolas, o paskui tegul visi eina i policija su dokumentais ir irodineja, kad tai priklauso jiems?
O jeigu neturi dokumentu, tai ka jie padarys? konfiskuos?
Mano laikrodis su serijos numeriu, bet dokumentu as neturiu. Fotoaparatas pirktas is draugo, turi numeri, bet as dokumentu neturiu..
Ir t.t. tai gal savo noru viska nunesti i policija ir priduoti?
O policininkai savo automobilyje turejo magnetolos dokumentus? Gal galejo parodyti? Savo mobiliuju isigyjimo dokumentus jie irgi gali parodyti?
Tavo vietoje, rytoj tiesiu taikymu pas ju virsininka .
Vartotojo avataras
Bengas
Dalyvis
 
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2008-09-24
Miestas: Kaunas, Vilnius, Klaipeda, Balstoge, Suvalkai, Seiniai
Antena: Sirio ML-145
Radijo stotelė: President Harry FM

Standartinė Galileo 2009-12-09, Tre. 22:58:46

Bengas rašė:Tavo vietoje, rytoj tiesiu taikymu pas ju virsininka .


Viena maža smulkmenėlė... Viršininkai su mirtingaisiais, juo labiau su studentais, o ir apkaltintais chuliganišku vairavimu - tikrai nekalbės.
Man čia jau principai sudirbtų, ieškočiausi advokato ir tokiu būdu eičiau.. nors tai irgi nėra geras dalykas. Žalieji mėgsta ir užsisėstipo tokių dalykų :?
LY1WS
Vartotojo avataras
Galileo
Senbuvis
 
Pranešimai: 248
Užsiregistravo: 2009-04-02
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1WS
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Albrecht AE4500
Radijo stotelė 2: Dragon SY-101

Standartinė vitalka 2009-12-09, Tre. 23:02:24

jau buvau pas visokiu virsininkus ir pan, nieko man jie nesako ir nieko nekalba su manimi, man tiesiog reikia paprastu popieriu ar pakuotes, na kad galeciau pakist jiems po nosim ir viskas... nes prasidet su advokatais ir pan net neapsimoka... nei teisybes as rasiu, nei ka, ir dar kiek litu sumokesiu... o i mane, vargsa studenta, niekas nekreips demesio...
Šaukinys: CVEKAS
Vartotojo avataras
vitalka
Senbuvis
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: 2009-01-11
Miestas: Ariogala
Antena: President Florida
Radijo stotelė: President Harry II ASC
Antena 2: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė 2: Keiciu i antena...

Kitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Radijo stotys President / STABO