Kodėl girdisi "variklio darbas" stotelėje?

Standartinė Neidukas 2013-08-29, Ket. 11:44:11

Na bet beda ta pati :) pabandyk sujungt, taciau as jau tai bandziau, is esmes tik blogiau pasidare ir atsirado didesnis variklio garsas su dar didesniais trigdziais, bet zinoma tu pabandyk, tau gal pades, jei ka issiaiskinsi, butinai nepatingek parasyt, idomu pasikeist informacija. Gal kazkaip bendrom jegom surasim sliekus kur jie pasislepe.. :)
Neidukas
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013-08-17
Miestas: Kaunas

Standartinė millhouse 2013-08-29, Ket. 13:13:43

As manau kad cia pas mane beda grynai del duju jungiklio... Siandien galutinai isitikinsiu. Seiptai nervina tas trikdis taip, kad kita syki norisi ismest laukum ta racija :D
millhouse
Dalyvis
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2013-08-22
Miestas: kaunas

Standartinė Neidukas 2013-08-29, Ket. 16:36:14

millhouse rašė:As manau kad cia pas mane beda grynai del duju jungiklio... Siandien galutinai isitikinsiu. Seiptai nervina tas trikdis taip, kad kita syki norisi ismest laukum ta racija :D


Ne tas zodis kaip nervina, na as islekiu atostogaut, bet po atostogu po karsta Turkijos saule manau surasiu kame reples ir nuo ko tas garsas sklinda, dabar kazkaip ne tas galvoj, o jei tu greiciau rasi beda parasyk, nebuk vienas laimingas :)
Neidukas
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013-08-17
Miestas: Kaunas

Standartinė millhouse 2013-09-15, Sek. 08:53:27

Na ka, manuoju atveju aiskiai girdejosi zvakiu darbas, tad pirmiausiai nuo ju ir pradejau.
Apsukus visus zvaklaidzius folija, ant virsaus graziai susukant juoda izoliacija, taip pat neaplenkiant ir tramploriaus - zvakiu darbo garsai eteryje isnyko. Galima sakyti visiskai nebesigirdi.
Bet uztatos siektiek girdisi dabar generatoriaus svilpavimas, taciau labai silpani.
Taip pat pasikeiciau stotele, dabartine turi funkcija "ANL" , yjungus ja praktiskai visiskai nebesigirdi jokiu masinos skleidziamu trikdziu. NA aisku pasigirsta svilpimas ir pan. ijungus valytuvus ar isijungus ventiliatoriui...
millhouse
Dalyvis
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2013-08-22
Miestas: kaunas

Standartinė Daurius 2013-09-15, Sek. 21:05:27

vat pas mane irgi girdisi generatoriaus svilpimas, bet juk jo tai neisuksi i folija :D
Daurius
Senbuvis
 
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2011-08-12
Miestas: Kaunas
Antena: President Maryland
Radijo stotelė: President Teddy

Standartinė leygan 2013-09-15, Sek. 22:19:54

Kaip kam jau reiktu galvoti ka kalba... Ir moderatoriai turetu trinti ne mano pranesimus o kaikuriu kitu.. :evil:
Vartotojo avataras
leygan
Senbuvis
 
Pranešimai: 658
Užsiregistravo: 2013-01-03
Miestas: Kaunas
Antena: Sirio ML
Radijo stotelė: Stabo XM 4006
Antena 2: Sirio 827
Radijo stotelė 2: President Harry III

Standartinė caddy24 2013-09-15, Sek. 22:41:04

Gal but tam reiktu atskiros temos (pvz. "Tomazas ir moderatoriu toleruojamos jo replikos"), bet, kadangi tokios kolkas nera, parasysiu cia.
.....kaip ir neturiu daugiau ka parasyti.. manau esam pakankamai protingi zmones, kad suprastumem apie ka kalba.
siame forume esu nuo 2008 metu (nepavyko pasikeisti niko; pilieciui pavyko :D ). ir kuo toliau tuo labiau nematau "cia" nieko turiningo; na nebent grasinimus, isvadinimus durniais ir panasiai(pripazistu-kartais ir pats nesusilaikau), bet ar taip pritrauksim zmones kurie tuom domisi, bet ne labai gaudosi....? (retorinis klausimas :D )
kazkaip net nesmagu burnoti pries publika, bet yra asmenu kurie zut but bando "atmusti" aplinkinius nuo radio rysio ( nuo cb, kuris kai kuriu zodziais yra bereiksmis š..) ir daro tai atviru tekstu, o moderatoriai tai toleruoja....nors sis forumas yra butent CB. ogal as ne cia pataikiau?? :-/
Aciu uz demesi,sory jei ka ne taip pasakiau ir atsiprasau jei izeidziau kazkieno savimeile :wink: cia tik mano asmeninis pastebejimas :)
caddy24
Senbuvis
 
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2012-07-30
Miestas: Kaunas
Antena: Sirtel Santjago 1200
Radijo stotelė: President Grant II ASC
Antena 2: Team Eco 200
Radijo stotelė 2: President Harry III ASC

Standartinė LY3BRA 2013-09-16, Pir. 07:01:08

O ,kaip kitaip ,issaisknt ,jei nesupranta esmes iskart .Jei zvaklaidziai ,blogi ,folgos apviniojimu ,juos taisyt ?Blyn ,uzpatentuot ,ir dolerius kraut .O,jei ,jautrumo lygis ,pas dugeli pakiles ,virs normos ,paciu poblemos.O uz 1 "atmusta", 10 "nemustu" duoda
Nirvana ne už kalnų.
Vartotojo avataras
LY3BRA
Senbuvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 2008-08-20
Miestas: Prie greitkelio

Standartinė Lukas 2013-09-16, Pir. 09:30:22

Nu šiuo atveju Tomas parašė grubiai, bet gana teisingai. Mano nuomone durniais ir debilais nereik vadinti, bet labai protingu pavadinti tą kuris šalina pasekmes, o ne priežastį irgi neišeina.

caddy24 rašė: (nepavyko pasikeisti niko; pilieciui pavyko :D )

Čia jau pono bėda, kad neperskaitėt taisyklių ir galbūt nežinot kur kreiptis.

leygan rašė:Kaip kam jau reiktu galvoti ka kalba... Ir moderatoriai turetu trinti ne mano pranesimus o kaikuriu kitu.. :evil:

Šiuo atveju, Tomas bent į temą parašė, o tu paskutiniu atveju (kitoje temoje) žmogui siūlai stacionarią anteną, kai jis prašo magnetinės?
Beja, toje temoje buvo ištrintas ir Tomo pranešimas, kai jis pasiūlė GSM anteną, bet jūs to nepastebėjote, arba nenorėjote pastebėti.
P.S. Tomas kartais tikrai peržengia ribas ir jo pranešimai trinami taip pat kaip ir kitų dalyvių.
Vartotojo avataras
Lukas
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 186
Užsiregistravo: 2008-07-14
Miestas: Marijampolė
HAM šaukinys: LY1LK
Antena: X-510
Radijo stotelė: Yaesu FT-7800
Antena 2: Sirio AS100
Radijo stotelė 2: Yaesu VX-3E

Standartinė millhouse 2013-09-16, Pir. 09:41:24

Seip aisku Tomo ideja is principo yra teisinga, is ties reikia priezastis salintis.
Taciau galiu argumentuotai paaiskinti kodel mano atveju uzteko folgos apvyniojimo.
1. Techniskai zvaklaidziai - tvarkingi. PRamusinejimo nera jokio, absoliuciai jokio.
2. Nauji tokie patys zvaklaidziai neduotu jokios naudos - reikia ekranuotu zvaklaidziu.
3. Ekranuotus zvaklaidzius rasti japonui - sunku. Negana to - labai brangu.
3. Uzvyniojus folija, ant virsaus susukus termo izoliacija - vaizdas estetiskas, is pirmo zvilgsnio net nesimato kad lysta prie zvaklaidziu.
4.Toks ekranavimas beveik panaikino garsus nuo zvaklaidziu.
Tad paaiskinkit man, del kokiu priezasciu sis sprendimas yra klaidingas?
Aciu.
millhouse
Dalyvis
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2013-08-22
Miestas: kaunas

Standartinė Lukas 2013-09-16, Pir. 09:55:07

millhouse rašė:1. Techniskai zvaklaidziai - tvarkingi. PRamusinejimo nera jokio, absoliuciai jokio.
2. Nauji tokie patys zvaklaidziai neduotu jokios naudos - reikia ekranuotu zvaklaidziu.
3. Ekranuotus zvaklaidzius rasti japonui - sunku. Negana to - labai brangu.


Patvirtint ar paneigt šitų tavo teiginių aš negaliu, bet pagal nutylėjimą tarkim, kad jie teisingi.
Ir jeigu tu būtum nepatingėjęs ir juos pridėjęs prie praeito savo posto, manau nebūtų kilę šaršalo ir visi būtų rašę, koks Malūnas geras žmogus :)
Vartotojo avataras
Lukas
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 186
Užsiregistravo: 2008-07-14
Miestas: Marijampolė
HAM šaukinys: LY1LK
Antena: X-510
Radijo stotelė: Yaesu FT-7800
Antena 2: Sirio AS100
Radijo stotelė 2: Yaesu VX-3E

Standartinė mirkazas 2013-10-13, Sek. 22:15:58

Paveikslėlis Taip,.... su jautriais ir naujokais, čia "gražiai" bendrauja. Tiek diskusijų buvo dėl forumo taisyklių ir pššššš Taisyklės parašytos, priimtos naudojimui, bet yra kaip yra. Gerbti, buti kantresniam ir tt neee kažkaip nepavyksta.
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Kita Triukšmai

cron