[prasau patarimo] Renkuosi stotele ir antena uz 350lt

Klausimai, atsakymai, patarimai. Ką pirkti, ką pasirinkti

Standartinė dendis 2008-09-18, Ket. 14:24:43

antena galetu buti max iki metro ilgio


SIRIO ML-145 Aukštis: 1420mm
Vartotojo avataras
dendis
Dalyvis
 
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2008-09-10
Miestas: Kėdainiai
Radijo stotelė: Intek M-110 Plus

Standartinė Astoras 2008-09-18, Ket. 14:25:38

tai as ir siulau sirio as 100 ji 1 m ilgio
Alan 42 multi, 60w
Sirio AS100, mag-125pl
Audi B4
---------------
1/2 stacionaras
tti660
---------------
http://www.satas.lt
Astoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 2008-07-09
Miestas: Vilnius
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Alan Energy 1/2 CB
Radijo stotelė 2: TTI TCB-660

Standartinė dendis 2008-09-18, Ket. 18:16:42

akunis rašė:
dendis rašė:O ka pasakyti galetumem apie SIRIO Mini Snake 27 antena?


patiko man si antenuke, bet ji skirta daugiau tik uzmiescui ir is tos temos kad jau daugiau turi pats klausti negu klausytis kas vyksta


Kaip suprasti? Paaiskink placiau. Nepykit kad toks zalias :)
Noreciau sitos antenos, ji ~60cm, tai geriau siek tiek ziuretus ant mano opel astros (hecbekas).
Vartotojo avataras
dendis
Dalyvis
 
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2008-09-10
Miestas: Kėdainiai
Radijo stotelė: Intek M-110 Plus

Standartinė rupus_miltas 2008-09-18, Ket. 18:30:49

dendis rašė:Kaip suprasti? Paaiskink placiau. Nepykit kad toks zalias :) Noreciau sitos antenos, ji ~60cm, tai geriau siek tiek ziuretus ant mano opel astros (hecbekas).


Eiline naujoku liga - "noriu kuo mazesnes antenos nes lievai atrodys ant mano krutos tiuningines sportines maisnos". Po menesio paskui eina postai - "pirkit uz labai pigiai mano labai lieva super maza antena, kuri nieko negaudo ir manes niekas negirdi..."
Vartotojo avataras
rupus_miltas
Senbuvis
 
Pranešimai: 238
Užsiregistravo: 2007-06-27
Miestas: Klaipėda
Antena: Alan Energy 5/8 CB
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: President Missouri
Radijo stotelė 2: Intek M-790 Plus

Standartinė akunis 2008-09-18, Ket. 18:32:53

dendis rašė:
akunis rašė:
dendis rašė:O ka pasakyti galetumem apie SIRIO Mini Snake 27 antena?


patiko man si antenuke, bet ji skirta daugiau tik uzmiescui ir is tos temos kad jau daugiau turi pats klausti negu klausytis kas vyksta


Kaip suprasti? Paaiskink placiau. Nepykit kad toks zalias :)
Noreciau sitos antenos, ji ~60cm, tai geriau siek tiek ziuretus ant mano opel astros (hecbekas).


parametrai nera kazkokie ispudyngi, susinekesi kokius 3-4 km, tad sakau daugiau skirta uzmiesciui,magnetas normalus (180 km/h atlaike), mieste sneketi (kaunas, vilnius) ji per silpna
Vartotojo avataras
akunis
Senbuvis
 
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: 2008-05-21
Miestas: Kaunas
Antena: Sirio TRIFLEX 27/FM/900
Radijo stotelė: Intek H-520 Plus

Standartinė dendis 2008-09-18, Ket. 18:55:27

rupus_miltas rašė:
dendis rašė:Kaip suprasti? Paaiskink placiau. Nepykit kad toks zalias :) Noreciau sitos antenos, ji ~60cm, tai geriau siek tiek ziuretus ant mano opel astros (hecbekas).


Eiline naujoku liga - "noriu kuo mazesnes antenos nes lievai atrodys ant mano krutos tiuningines sportines maisnos". Po menesio paskui eina postai - "pirkit uz labai pigiai mano labai lieva super maza antena, kuri nieko negaudo ir manes niekas negirdi..."


Nereikia ponas is karto pulti. As stengiuosi issirinkti mane tenkinanti daikta, masina maziuke, tai antena stoves ant stogo, nesinori kad atrodytu kaip troleibusas ir tiek.
Jei atvirai, tai butu idomu pamatyti metro ilgio antena ant masinos stogo, gal kas gali imesti foto? Nes isivaizduoti man sunkiai sekasi.
Vartotojo avataras
dendis
Dalyvis
 
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2008-09-10
Miestas: Kėdainiai
Radijo stotelė: Intek M-110 Plus

Standartinė SaMaras 2008-09-18, Ket. 19:05:50

dendis rašė:
rupus_miltas rašė:
dendis rašė:Kaip suprasti? Paaiskink placiau. Nepykit kad toks zalias :) Noreciau sitos antenos, ji ~60cm, tai geriau siek tiek ziuretus ant mano opel astros (hecbekas).


Eiline naujoku liga - "noriu kuo mazesnes antenos nes lievai atrodys ant mano krutos tiuningines sportines maisnos". Po menesio paskui eina postai - "pirkit uz labai pigiai mano labai lieva super maza antena, kuri nieko negaudo ir manes niekas negirdi..."


Nereikia ponas is karto pulti. As stengiuosi issirinkti mane tenkinanti daikta, masina maziuke, tai antena stoves ant stogo, nesinori kad atrodytu kaip troleibusas ir tiek.
Jei atvirai, tai butu idomu pamatyti metro ilgio antena ant masinos stogo, gal kas gali imesti foto? Nes isivaizduoti man sunkiai sekasi.



pasieskok kauno meeto temoj nuotrauku (kokybe gal ne per geriausia bet vistiek) jei jau ant wv lupo (musu garsiojo ciupa ciupso) 1,5m vaizdo negadina (sakyciau priesingai (+)) tai jau metras ant taviskes ir nieko baisaus nebus
Jeigu tu ginčijiesi su idijotu... jis greičiausiai daro tą patį...
Vartotojo avataras
SaMaras
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 660
Užsiregistravo: 2008-05-19
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė Radioshop 2008-09-18, Ket. 19:06:46

dendis rašė:Jei atvirai, tai butu idomu pamatyti metro ilgio antena ant masinos stogo, gal kas gali imesti foto? Nes isivaizduoti man sunkiai sekasi.

Na, 1 metro tai ner ka ir ziuret, net vargintis neverta. Va jei noretum vaizdo su kokia 1.9m antena - tai gal ir vertetu pasistengti.

O siaip - zmones stai ir su tokiomis vazinejasi:
http://public.fotki.com/ly2big/cq_cq_ha ... gv/37.html
Vartotojo avataras
Radioshop
Senbuvis
 
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2008-09-04
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1A
Antena: Alan Funk 90 CB
Radijo stotelė: TTI TCB-1100
Radijo stotelė: YAESU FT-857D, TCB-R2000
Radijo stotelė 2: KG-UVD1P

Standartinė ShadowM 2008-09-18, Ket. 19:09:35

Tau zmones nuosirdziai pataria, nes dauguma ant to pacio greblio uzsilipe buvo, taip kad nereikia isizeisti. As irgi pradzioj turejau midland'a 70 cm, dabar turiu sirtel'i metrini, ir tuoj keisiu i 1.45 presidenta.
dendis rašė:Nereikia ponas is karto pulti. As stengiuosi issirinkti mane tenkinanti daikta, masina maziuke, tai antena stoves ant stogo, nesinori kad atrodytu kaip troleibusas ir tiek.
Jei atvirai, tai butu idomu pamatyti metro ilgio antena ant masinos stogo, gal kas gali imesti foto? Nes isivaizduoti man sunkiai sekasi.
ShadowM
Dalyvis
 
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2007-10-15
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770

Standartinė Radioshop 2008-09-18, Ket. 19:15:17

ShadowM rašė:As irgi pradzioj turejau midland'a 70 cm, dabar turiu sirtel'i metrini, ir tuoj keisiu i 1.45 presidenta.
O nenoretum viena etapa praleisti , ir iskart imtis 1.84m ilgio? Na pvz X-TURBO 80 ? Kam gaisti laika ir bereikalingos islaidos?
( cia visai be jokios ironijos, jei ka)
Vartotojo avataras
Radioshop
Senbuvis
 
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2008-09-04
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1A
Antena: Alan Funk 90 CB
Radijo stotelė: TTI TCB-1100
Radijo stotelė: YAESU FT-857D, TCB-R2000
Radijo stotelė 2: KG-UVD1P

Standartinė ShadowM 2008-09-18, Ket. 19:16:34

Nu jei laaaaaabai laaaaaabai gera kaina kas atiduotu, tai tikrai uzsideciau, nes finansai spaudzia.
ShadowM
Dalyvis
 
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2007-10-15
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770

Standartinė rytiz 2008-09-18, Ket. 19:26:50

dendis rašė:
rupus_miltas rašė:
dendis rašė:Kaip suprasti? Paaiskink placiau. Nepykit kad toks zalias :) Noreciau sitos antenos, ji ~60cm, tai geriau siek tiek ziuretus ant mano opel astros (hecbekas).


Eiline naujoku liga - "noriu kuo mazesnes antenos nes lievai atrodys ant mano krutos tiuningines sportines maisnos". Po menesio paskui eina postai - "pirkit uz labai pigiai mano labai lieva super maza antena, kuri nieko negaudo ir manes niekas negirdi..."


Nereikia ponas is karto pulti. As stengiuosi issirinkti mane tenkinanti daikta, masina maziuke, tai antena stoves ant stogo, nesinori kad atrodytu kaip troleibusas ir tiek.
Jei atvirai, tai butu idomu pamatyti metro ilgio antena ant masinos stogo, gal kas gali imesti foto? Nes isivaizduoti man sunkiai sekasi.


Paveikslėlis
prezikas texas'as 2.08m ant "audzynes". Iskart matai, kad vazineja profas :D , ne siaip koks megejas...
mobilus: TTI TCB-880/Alan78plus MULTI + S9PLUS antena, Yaesu FT-60R + NAGOYA NL-770R antena
stacionarus: Yaesu FT-857D + Comet GP9 antena, President Lincoln + 5/8 antena
12AM PL, 29FM EU, 431.900/439.500 MHz FM
Vartotojo avataras
rytiz
Senbuvis
 
Pranešimai: 459
Užsiregistravo: 2006-08-18
Miestas: Kaunas

Standartinė waiduoklis 2008-09-18, Ket. 19:42:54

rytiz rašė:prezikas texas'as 2.08m ant "audzynes". Iskart matai, kad vazineja profas :D , ne siaip koks megejas...


Bet tu man paaiskink, ataviazus i kiema, ir einant namo ( pvz nakciai ) kur tokia deti.Mes greit atsivezam Sirio 1,96m ilgio, tai butinai desiu pabandyti.Bet jau dabar galvoju kur man ja reiks nakciai deti.Jau dabar 1,42m reikia gerokai lenkti (kebulas universalas) , tai ana, nuo galines sedynes bus iki galinio stiklo ir dar palinkus :D
Vartotojo avataras
waiduoklis
Senbuvis
 
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2008-05-23
Miestas: Kaunas
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: President Harry II
Radijo stotelė: Intek H-520 Plus
Radijo stotelė 2: Intek KT-380EE [ 136-175 MHz ]

Standartinė VILMYCKA_HP3 2008-09-18, Ket. 19:52:04

patalpinimas saugojimui neeksploatacijos metu jau visai kita medalio puse, bet svarbiausia juk RYSYS :) o jis geresnis su ilgesne antena, variantu cia buvo pasiulyta, manau tai turetu paspartint apsisprendima :) o del exterior dizaino nesirupink, is sono mes bet kokiu atveju kitiems su bet kokia antenike ufo atrodom, bet ka jie supranta :)
CeNtRiuKaS
Auto:čiorna HP3
Vartotojo avataras
VILMYCKA_HP3
Senbuvis
 
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2008-08-25
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Taylor III

Standartinė Fizz 2008-09-18, Ket. 20:20:20

imk mano Hustleri 90cm uz 120Lt, lupa kiaurai visus Kedainius isbandyta... sau paimsiu ML-145... a taip a taip jau ufonautu tapau :D
Vartotojo avataras
Fizz
Senbuvis
 
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: 2008-08-06
Miestas: Lietuvoj
Radijo stotelė: Nokia 6500 Slide
Radijo stotelė 2: Nokia 6500

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Patarimai besirenkantiems