[prasau patarimo] Renkuosi stotele ir antena uz 350lt

Klausimai, atsakymai, patarimai. Ką pirkti, ką pasirinkti

Standartinė omni 2008-09-29, Pir. 18:29:16

Danyla rašė::lol: nusipirkau, pigia Crt, ir Prezindent Florida, ir man pilnai uztenka(kam ko reikia)o tas kuris man aiskina kad metau litus, dar karta paiskinu, man reikalinga trumpa antena tam, kad galeciau i vakarus transportuotis lektuvu, tad meskeriok toliau!!!

o su kuo tu kalbesi vakaruose. Pas mus tokiuose miestuose kaip vilnius kaunas su pusantro metro vargais per visa miesta susysneka. o ka kalbeti apie vakaru miestu dydi. Nu nebent tau reikia rysio per viena kvartala arba kokiam uzmiesty kokiam kaime kaip vilnius ar kaunas :)
omni
Senbuvis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2008-03-18
Miestas: Vilnius

Standartinė Pablas 2008-09-30, Ant. 17:39:36

Fizz rašė:imk mano Hustleri 90cm uz 120Lt, lupa kiaurai visus Kedainius isbandyta... sau paimsiu ML-145... a taip a taip jau ufonautu tapau :D


tai kad parduotuvej ji 99 kainuoja :twisted: http://www.autonavigacija.lt/?cid=25&scid=52
Pablas
Dalyvis
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-09-30

Standartinė Danyla 2008-10-01, Tre. 16:10:59

..nu jo, nelabai domejaus, skubejau, pradziai gerai bus...nors jau norisi kazko geresnio..is forumo buvau nusprendes Intek ta pigu maza mobilu, Plemone Crt pasiule, ai..gerai..maciau dar su mazesnem vazineja..gal kokius 5 km girdziu vidurkis, uztenka pradziamoksliui :cry:
CRT
Prezident Florida
Seat Cordoba TDi
Vartotojo avataras
Danyla
Naujokas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2008-09-23
Miestas: Kaunas
Antena: President Florida
Radijo stotelė: CRT

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Patarimai besirenkantiems

cron