CB išoriniai garsiakalbiai

Klausimai, atsakymai, patarimai. Ką pirkti, ką pasirinkti

Standartinė Audrimus 2015-02-24, Ant. 13:27:15

Labas visiems.Su botagu ant stogo vazineju jau nuo Kaledu,turima aparatura kolkas patenkintas bet kazkaip sudomino išoriniai garsiakalbiai..nesakau kad esantis racijoje blogas,taciau norisi kazko naujo isbandyti,maciau yra modeliu su filtrais(triuksmu?) Idomu ar jie ka nors keicia ir aplamai ar isorine kolonele kazka gali pagerinti garso kokybėje+nufiltruoti koki triuksma.
Vartotojo avataras
Audrimus
Naujokas

Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: Midland Alan 78 Plius Multi

Standartinė armaturinis 2015-02-24, Ant. 21:12:38

labas kaliega.
tas filtras, kiek praktiškai teko įsitikint iš klausos, tai apkarpo tik aukštus garsinius dažnius, daugiau stebuklo nėra, čia tau ne kokia yaesu ar icom/kenwood dėžė. turiu du sunkerius garsiakabliukus, tai manęs šiek tiek netenkina jų darbas, mano ausims jie - kaip "skarbonkės", bet už kai kurių TRX vidinį garsiakalbį geriau... yra ir Team Electronics, TS-700, su tuo triukšmų filtru, bet su CB TRX man jis deramai neskamba, man asmeniškai, gal kitam, su kitu TRX jis geriau skambėtų.
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis

HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė Audrimus 2015-02-24, Ant. 21:33:23

Aišku..dėkui už atsakymą,matyt užsisvajojau prisižiūrėjęs panašių vaizdelių;
https://www.youtube.com/watch?v=Zsr-cSwVib0
Vartotojo avataras
Audrimus
Naujokas

Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: Midland Alan 78 Plius Multi

Standartinė armaturinis 2015-02-25, Tre. 11:33:31

ne visada taip jau būtinas tas įjungiamas filtras ant garsiakalbio, svarbu nebūtų visiškai mažiukas, ir nebūtų kaip "skarbonkė", nes tada nebus aiškus atkuriamas garsas, o ir nervuos baisiai :) bent man, asmeniškai pakankamai geri variantai iš CB - tai ALAN AU-25, President HP-2, TEAM Electronics TS-500 :) tai tik mano asmeninė nuomonė ir asmeniniai pasirinkimai :) kol pats neišbandysi keletos įvairių garsiakalbiukų, tol nebus aišku, koks geriau :)
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis

HAM šaukinys: LY1JI

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Patarimai besirenkantiems