Įgręžiamos antenos pasirinkimas

Klausimai, atsakymai, patarimai. Ką pirkti, ką pasirinkti

Standartinė filoziukas 2012-03-25, Sek. 10:12:08

Nors jau esu įsigijęs Alan S9 plus, bet, ko gero, reikės perleisti pažįstamam ant sunkvežimio, nes maniau, kad tik aš nusipirkau su karpoytu laidu, o pasirodo ir originalus jis tėra 3,60. Man Galaxyje reikėtų šiek tiek ilgesnio, o durti nesinori.
Dabar beieškant pigesnių antenų, užkliuvo President Indiana. Gal yra šios antenos naudotojų ir pasidalintų patirtimi, ar verta rinktis tokią anteną? Arba kitas klausimas - kuri ekonominė antena yra pakankamai galinga ir lengvai suderinama su Alan 42? Padiskutuokime..
Ford Galaxy + Maryland
Vartotojo avataras
filoziukas
Dalyvis
 
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2008-10-24
Miestas: Klaipėda
Antena: President Maryland
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė tranzistorius 2012-03-25, Sek. 10:18:41

Nesuprantu kuom ji tau s9 bloga is ekonominiu kazi kas geriau jau begali buti. Dajungti kabeli gali viska tvarkingai padarius niekas nesubloges. :D
Vartotojo avataras
tranzistorius
Senbuvis
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2010-11-10
Miestas: Mažeikiai
Antena: Sirio TURBO-5000
Radijo stotelė: Team TS9M
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Harry
Radijo stotelė 2: Wouxun KG-UVD1P

Standartinė LY1GP 2012-03-25, Sek. 10:33:20

Aš irgi nesuprantu - prijungi trukstama galiuka ir naudojies toliau be problemu...
Atėjau, pamačiau... ale kas per bardakas...
Vartotojo avataras
LY1GP
Senbuvis
 
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: 2008-02-24
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1GP
Antena: W3DZZ
Radijo stotelė: Ivairios

Standartinė filoziukas 2012-03-25, Sek. 10:46:02

na neprilipo ji man, kai testavau ją - aišku, nebuvau įgręžęs, laikiau ant stogu paguldytą ir rankoje virš stogo - kažkaip netikiu, jog neįgręžus neįmanoma jos naudoti. Bandymas vyko paprastą dieną apie 1,5 km nuo vieno pagrindinio fūrų maršruto - jokio garso.
Ford Galaxy + Maryland
Vartotojo avataras
filoziukas
Dalyvis
 
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2008-10-24
Miestas: Klaipėda
Antena: President Maryland
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė Alumvagis 2012-03-25, Sek. 11:08:01

filoziukas rašė:na neprilipo ji man, kai testavau ją - aišku, nebuvau įgręžęs, laikiau ant stogu paguldytą ir rankoje virš stogo - kažkaip netikiu, jog neįgręžus neįmanoma jos naudoti. Bandymas vyko paprastą dieną apie 1,5 km nuo vieno pagrindinio fūrų maršruto - jokio garso.


O, broli... Jei taip, tada tau nei India nei Indiana, ar dar bet kokia neveiks. Su s9+ esu kalbejes apie 9 km, jei ji gera, tai ir veiks pakankamai neblogai.
Kartais skauda kojas...
...o galvos ne, del mano 1,4 SBK.
Alumvagis
Senbuvis
 
Pranešimai: 167
Užsiregistravo: 2008-09-08
Miestas: kaunas
Antena: Alan S9 Plus CB
Radijo stotelė: Ninja emperor
Antena 2: Bumerangas >
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė filoziukas 2012-03-25, Sek. 11:13:58

na pirmąkart kai bandžiau buvo neprilituotas laidas prie antenos kištuko, vėliau prisilitavęs pabandžiau, bet vistiek tas pats. Pirkau naudotą, tai nežinau, kaip ji prieš tai buvo naudota ir su kuo. Kadangi planuoju gręžti (nors ir nenorėdamas) tai norėtųsi tai daryti vieną kartą, kad neįsigręžti veltui skylės ir paskui pamatavus pamatysi, kad visai neina suderinti, tada tektų kitos antenos ieškotis.
Ford Galaxy + Maryland
Vartotojo avataras
filoziukas
Dalyvis
 
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2008-10-24
Miestas: Klaipėda
Antena: President Maryland
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė Marko 2012-03-25, Sek. 12:12:10

filoziukas rašė:na neprilipo ji man, kai testavau ją - aišku, nebuvau įgręžęs, laikiau ant stogu paguldytą ir rankoje virš stogo - kažkaip netikiu, jog neįgręžus neįmanoma jos naudoti. Bandymas vyko paprastą dieną apie 1,5 km nuo vieno pagrindinio fūrų maršruto - jokio garso.

Maziau panikuo kolega ir nesuk galvos del tu antenu. Jei nori buti geras klientas pardavejams tai siuo keliu eik toliau. BET kas per bajeriai tikrinti antena paguldyta ant stogo ar laikant rankoje? Siulau pradziai pasiskaityti foruma apie antenas, o tik tada nuspresti ir pirkti.
Indiana as turiu ir naudoju. Siaip antena gan nebloga ir savo darba atlieka, bet visada yra geresniu. Jos privalumas tai isvaizda (visai nepanasu i cb antenas tad ir vagims neidomi, bet vaikams uztai labai idomi vis paciupineti ir palankstyti prieina pamate) Bet turi ji ir minusu, tai svilpimas vaziuojant ir priimamas signalas nera idealus (bet visumoj tai si antena savo darba atlieka)
Daugiau apie antenas pasiskaityk pas bajora, jis atliko president antenu testus, tai umetes aki susidarysi nuomone apie sia produkcija.
Vartotojo avataras
Marko
Senbuvis
 
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President Indiana
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: President ML-145

Standartinė filoziukas 2012-03-25, Sek. 12:35:35

Sukurdamas temą, to ir siekiai, kad atsilieptų šios antenos naudotojų. Dėkui už antenos apibūdinimą. Šiaip man ji ir patiko, kad kronšteinas ne toks kaip kitų. Bet švilpimas vienas iš didesnių trūkumų, kadangi jį galiu pasiekti ir negręžęs antenos, o dėdamas magnetinę ir laidą priverdams durimis :) kadangi automobilyje bus vežiojami 2 maži vaikai, todėl ir palnuojamas antenos įgręžimas.

O kur galima rasti testus? Vienus radau, bet ten tik floridos ir dar kažkurio presidento testas.
Ford Galaxy + Maryland
Vartotojo avataras
filoziukas
Dalyvis
 
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2008-10-24
Miestas: Klaipėda
Antena: President Maryland
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė Marko 2012-03-25, Sek. 13:26:03

filoziukas rašė:Sukurdamas temą, to ir siekiai, kad atsilieptų šios antenos naudotojų. Dėkui už antenos apibūdinimą. Šiaip man ji ir patiko, kad kronšteinas ne toks kaip kitų. Bet švilpimas vienas iš didesnių trūkumų, kadangi jį galiu pasiekti ir negręžęs antenos, o dėdamas magnetinę ir laidą priverdams durimis :) kadangi automobilyje bus vežiojami 2 maži vaikai, todėl ir palnuojamas antenos įgręžimas.

O kur galima rasti testus? Vienus radau, bet ten tik floridos ir dar kažkurio presidento testas.

http://president-cb.lt/lt/news/president-antenu-testas
Vartotojo avataras
Marko
Senbuvis
 
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President Indiana
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: President ML-145

Standartinė filoziukas 2012-03-25, Sek. 13:59:40

Dėkui už nuorodą. Alaska buvau nusižiūrėjęs po Indianos, tik jos skylė pasirodė šiek tiek didesnė. Ir ji, kiek suprantu, nesilanksto. O ar bent nusisuka? Ir gal priminsit, koks Alaska kabelio ilgis?
Ford Galaxy + Maryland
Vartotojo avataras
filoziukas
Dalyvis
 
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2008-10-24
Miestas: Klaipėda
Antena: President Maryland
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė Bajoras 2012-03-25, Sek. 15:48:20

Alaska nusisuka nuo kronšteino. Šarnyro neturi (nesilanksto), skylė kaip ir pas kone dauguma - ~13mm.
Kabelio ilgio šeip nerašo, bet ryt galėsiu tau pamatuoti ;)
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė filoziukas 2012-03-25, Sek. 15:52:03

Gerai, jei nesunku, parašyk kabelio ilgį. O skylės diametras mačiau 16 mm
Ford Galaxy + Maryland
Vartotojo avataras
filoziukas
Dalyvis
 
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2008-10-24
Miestas: Klaipėda
Antena: President Maryland
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė punkstar 2012-03-25, Sek. 17:20:51

filoziukas rašė:na neprilipo ji man, kai testavau ją - aišku, nebuvau įgręžęs, laikiau ant stogu paguldytą ir rankoje virš stogo - kažkaip netikiu, jog neįgręžus neįmanoma jos naudoti. Bandymas vyko paprastą dieną apie 1,5 km nuo vieno pagrindinio fūrų maršruto - jokio garso.

Nori tikek,nori ne,bet jei igrezemos antenos kronsteinas(kelmas) netures mases,tai ir uz 0,5Km nelabai ka girdesi,nei taves negirdes.
Jei nori pratestuoti igreziama antena(bet neturi magnetinio pado),galima ant kokio plono kampuotuko,ar skardinio,prisisukti kelma,o ji laikinai prisukti prie automobilio mases ant kapoto,sparno,kablio ir pan..arba trumpu laidu su kebulo mase sujungti,arba is vis ant kokio skardos lapo ar balkono metalinio tureklo,jei racija nesiojama turi.Aisku,igrezus i stoga rezultatas bus geresnis,bet tendencija,kad antena teisinga ,matysi.Tokio tipo antena turi buti kiek imanoma vertikali,guldyti ant stogo negalima
Šaukinys 059 19-20FMPL
Vartotojo avataras
punkstar
Senbuvis
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2009-04-17
Miestas: KO25LA
Antena: Alan Energy 1/2 CB
Radijo stotelė: President Truman ASC

Standartinė DK 2012-03-26, Pir. 09:08:31

Sirio antenu kabelio ilgis - 3,6 m. President antenu kabelio ilgis - 4 m.
--
http://www.rrs.lt
CB radijo ir GPS navigacinių sistemų servisas: remontas, montavimas, pardavimas.
Mus renkasi vertinantys kokybę ir patikimumą.
DK
Dalyvis
 
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2008-07-30
Miestas: Vilnius-Kaunas Megapolis
Antena: Sirio AS 100 (įgrežiama)
Radijo stotelė: Emperor Ninja

Standartinė Bajoras 2012-03-26, Pir. 10:50:52

DK rašė:President antenu kabelio ilgis - 4 m.

Taip, ir aprašyme ir realybėje tiek ir yra, kaip ir Alaskai skylės reikia 16mm ;)
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Kitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Patarimai besirenkantiems