Albrecht AE 5800

Klausimai, atsakymai, patarimai. Ką pirkti, ką pasirinkti

Standartinė RolF2 2011-06-17, Pen. 17:57:42

AG1 rašė:Na kad ir ukininkas as ir taip tikrai yra.Kupiski turiu zemes ir bulvytes auginu,parduotu, kaip tik kaune siais metais parduosiu brangiau nedraugiskiems kaunieciams,kad galeciau penkis albrechtus nupirkt savo darbuotojams.Pasirodo visai neblogai SSB nuo Utenos iki Kupiskio pilnai galima susikalbeti,kas nepavykdavo su FM ir net 50Watu peciu,gi nenoriu det po 200Watu krosniu nes pasipiktinimu galima sulaukti.
Ps.Tema iskrypusi ir nenaudinga ,galima istrint.
Linkejimai ir laukiu QSL 39 kanalas LSB moduliacija.


Tai viskas tvarkoj, kaip ir sakem - viskas priklauso nuo poreikiu . Matai kai tiksliai neapibudini norimo pasiekti rezultato ir naudojimo salygu, tai kiekvienas ir turi speliot is savo varpines kas ir kaip. Matai daugumai cia aktualu trasoj su furistais keliuko pasiklaust, kitiem mieste paplepet ...
Paskui ir gaunasi tema apie beleka ...

Sekmes,
R.
Vartotojo avataras
RolF2
Senbuvis
 
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: 2009-12-19
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1RF
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: Maycom EM-27
Antena 2: Team Eco 050
Radijo stotelė 2: Zodiac M-3000

Standartinė mirkazas 2011-06-18, Šeš. 14:04:04

Mielas ukininkas iš Utenos, bandyčiau pasiginčytis dėl jusu teiginiu apie mano sugebėjimus. Ir dar- kvailų klausymu aš neužduodu, o jei ir užduodu, tai išklausau atsakymus. O jus ponuli elgiates kaip mano 4,5 metuku sunus- paklausia kam kažkoks tai daiktas, jam atsakai- paaiškini, o jis vistiek dar savu išvedžiojimų pasiūlo. Bet tai kas geriau žino- vaikas ar aš :wink: Tad jei ponuli klausiate- tai mokėkite ir išklausyti, o ne ginčytis su tais kas jum bando padėti atsakyti į užduota klausymą. Ir įžeidinėjimų netoleruosiu ir ko gero prašysiu jus užblokuoti, jei dar kažko panašaus perskaitysiu. Tarp kitko apie mano "sugebėjimus" cb (įdomu kokie jie turėtu buti, melodingas balsas, ar ... net nežinau) iš ko sprendžiat, iš sakinio vieno? Jus bent savo postus suformatuoti išmokyt, po ko kitu sugebėjimus vertinkit.
O traktorininko jusu gaila, talentas žlunga :lol:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė AG1 2011-06-18, Šeš. 15:24:57

mirkazas rašė:Mielas ukininkas iš Utenos, bandyčiau pasiginčytis dėl jusu teiginiu apie mano sugebėjimus. Ir dar- kvailų klausymu aš neužduodu, o jei ir užduodu, tai išklausau atsakymus. O jus ponuli elgiates kaip mano 4,5 metuku sunus- paklausia kam kažkoks tai daiktas, jam atsakai- paaiškini, o jis vistiek dar savu išvedžiojimų pasiūlo. Bet tai kas geriau žino- vaikas ar aš :wink: Tad jei ponuli klausiate- tai mokėkite ir išklausyti, o ne ginčytis su tais kas jum bando padėti atsakyti į užduota klausymą. Ir įžeidinėjimų netoleruosiu ir ko gero prašysiu jus užblokuoti, jei dar kažko panašaus perskaitysiu. Tarp kitko apie mano "sugebėjimus" cb (įdomu kokie jie turėtu buti, melodingas balsas, ar ... net nežinau) iš ko sprendžiat, iš sakinio vieno? Jus bent savo postus suformatuoti išmokyt, po ko kitu sugebėjimus vertinkit.
O traktorininko jusu gaila, talentas žlunga :lol:

Gerbiamasis ! Pateikite man kur jus isamiai paaiskinot apie mano uzklausta radijo stoti.As perskaiciau,kad neverta pirk musu pasiulyta produkta!!Kam tau SSB cia nieks nenaudoja.O manes tas visai nedomina ar naudoja ar nenaudoja AS NAUDOSIU!!!!! ir man iki lempos ka siulai.Praeitame poste idejau aiskiai parasyta SSB moduliacijos galimybe ir kaipµmatote kaip 2+2 aiskai parasyta to ko ne vienas cia is jusu pasisakiusiu nesugebejo paaiskinti ,kaip ir jus tamsta mazai ziniu teturis apie si reikala,taip ,kad ner ko cia reikstis jei nesuprantate.
O traktoristas geras zmogus ir labai talentingas savo profesijoje ir gerbiu ji ,kaip seimos nari.
AG1
Dalyvis
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2011-06-12
Miestas: Utena

Standartinė mirkazas 2011-06-18, Šeš. 16:11:53

AG1 rašė:O traktoristas geras zmogus ir labai talentingas savo profesijoje ir gerbiu ji ,kaip seimos nari.

Duok dieve jam ir jo traktoriui sveikatos :G
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė omni 2011-06-26, Sek. 18:47:46

AG1 rašė:
Backlazhanas rašė:Ar reikalinga tau SSB moduliacija?

Naudojant SSB moduliacija atstumas rysio atstumo nuotolis dvigubai pailgeja.Taip raso.

O tai su kuo tu kalbesi SSB? Tada agituok drauga kad pirktu tokia pacia stotele ir tada dviese kalbesit ssb. :)
Cia tas pats kas visi kalba 19FM o tu vienas sedesi 19 am. ir su nieko nesusikalbesi.
P.S>. Naudoju president Lincoln stotele kurioje yra LSB ir USB ir jie visiskai nereikalingi :)
omni
Senbuvis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2008-03-18
Miestas: Vilnius

Standartinė AG1 2011-08-09, Ant. 18:24:31

Puiki stotele didelis rysio nuotolis su SSB kuria puikiai panaudojau kai FM jau nebenesa,fantastika geriau net neisisvaizdavau.Nereikia net draugu agituoti daug kas tai turi ir persijungia susitarus jei nori pokalbi test.Lietuvoje mazai tokiu yra manau klaidingai informuojami tautieciai.
AG1
Dalyvis
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2011-06-12
Miestas: Utena

Standartinė AG1 2011-08-09, Ant. 18:29:42

kokiu saukiniu tave saukti? ateik i 3648 LSB ir pakviesk, o tai neatsiusu as tau dyko eqsl'o[/quote]

Per maza dazni siulai,juk cia CB rysio forumas (8-)
AG1
Dalyvis
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2011-06-12
Miestas: Utena

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Patarimai besirenkantiems

cron