ka manot apie INTEK M-490 PLUS? arba komplektas uz 400lt?

Klausimai, atsakymai, patarimai. Ką pirkti, ką pasirinkti

Standartinė armiz 2011-04-08, Pen. 16:41:42

vakar pasiemiau President Harry III ASC, kolkas patenkintas, tik dar neissiaiskinau visu jos funkciju, kiek bandziau susisukaut, tai traukia 7-9km, bandziau su draugo hustler metro ilgio antena, dabar rimti pamastymai kokia antena pasirinkt?
armiz
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-08-25
Miestas: Telsiai - Siauliai - Vilnius

Standartinė Vaidas 2011-04-08, Pen. 17:07:00

sirio as100 - 1m. ilgio
sirio ml-145 - 1.5m. ilgio
president ml-145 - 1.5m. ilgio
čia mano rekomendacijos
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė armiz 2011-04-08, Pen. 18:10:55

Vaidas rašė:sirio as100 - 1m. ilgio
sirio ml-145 - 1.5m. ilgio
president ml-145 - 1.5m. ilgio
čia mano rekomendacijos

apie sirio as100 ir galvoju, nes manau tikrai uzteks, jeigu jau su hustler 100cm 7-9km traukia (+)
Is kur ja geriausia pirkt?
armiz
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-08-25
Miestas: Telsiai - Siauliai - Vilnius

Standartinė Transitas 2011-04-08, Pen. 19:11:07

armiz rašė:
Vaidas rašė:sirio as100 - 1m. ilgio
sirio ml-145 - 1.5m. ilgio
president ml-145 - 1.5m. ilgio
čia mano rekomendacijos

apie sirio as100 ir galvoju, nes manau tikrai uzteks, jeigu jau su hustler 100cm 79km traukia (+)
Is kur ja geriausia pirkt?


Oho reiks nusipirkt hustler antena jeigu traukia 79Km o Vaidas itikino pirkti ML-145 :(
Vartotojo avataras
Transitas
Senbuvis
 
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: 2010-11-20
Miestas: Vilnius
Antena: Lenkiška, kuri kita diena po nusipirkimo sulūžo
Radijo stotelė: Midland Alan 102
Radijo stotelė 2: Motorola CP040 VHF, Motorola MTP850

Standartinė Backlazhanas 2011-04-08, Pen. 19:18:19

7-9 tureta galvoje. kazkaip nesitiki
pilkas >> berlingo
neaiskiai zalios spalvos OOOO 100
Vartotojo avataras
Backlazhanas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1995
Užsiregistravo: 2008-10-27
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY3VV
Antena: President Texas 1800
Radijo stotelė: President Jackson II
Antena 2: SIRTEL Santiago 1200
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė G.j 2011-04-08, Pen. 19:29:23

Atsiprašau dar karta , kad rašau ne į temą .
Su Florida jau užtenka pasiklausti kelio , o su super Florida jau pilnai užtenka ir padėkoti už informacija , nesakau jog ji dirba dideliu atstumu , bet jos pakanka užmiesčio keliuose. Važiuojant su savo mašina ir jei tuo labiau važiuoja dar kažkas tikrai nemalonu ,kad pasigauni kokia diskusija ir ji tęsiasi 10 –15 min .... kam klausytis ??? važiuoji ramiai prasilenkdamas pasiklausi keliuko ir niekam netrukdai su pliurpalais.... tai viena priežastis dėl, kurios aš ieškojau trumpos antenos ir esu išbandęs daug ...
norit kritikuokit , norit peikit , norit pasakokit jog ššššššš , bet neverskit žmonėms rinktis primygtinai 1,5m , nes jei ne miestas net nereiktu 1,5m , nekalbu apie Vilnių , Kauną kur miestas didelis ir jei nori pasišnekėti tikrai norisi 7-9 km atstumu , o kartais ir dar daugiau ,taip pat važiuojant užsienyje , dirbant darba ir jei reik susirasti objektą žinoma daug maloniau ,kai tave girdi dideliu atstumu ir tau gali padėti , todėl darbinese auto tikrai nesiūlyčiau trumpos , bet jei reikalinga tik užmiestyje ir tik pasiklausti keliuko nematau net prasmės ,kurie patarinėja ilgas antenas .


p.s. tik ilgas antenas paturėję žmonės įvertina trumpas antena naudojant asmeniniame automobilyje
Neveltui si antena turi paklausa kai ji tik pasirodo pigiau šiame forume

Ai tiesa mirkazas, nelygink zazo su audi A8 . lygink zaza su mini kuperiu ar bytlu
G.j
Dalyvis
 
Pranešimai: 136
Užsiregistravo: 2007-04-10
Miestas: Saules miestas

Standartinė Kedra 2011-04-08, Pen. 20:56:34

kolegos nepykite už pernelyg tiesmukus žodžius, bet paskaičius šio skyrelio diskusijas, susidaro vaizdas, kad vyksta varžybos dėl antenos ilgumo. Atrodo kad ne chrakteristikos o cm skaičius svarbausia. Gal čia kokios savo ego parodymo problemos? Tipo - pas mane ilgesne tabaluoja, tai aš "krūtesnis".
Tada niekaip nesuprantu, kaip aš toks "našlaitis", likimo nuskriaustas, su savo 102 cm strypeliu galiu aplamai kelyje pasirodyti? :) Ir kas keisčiausia - ji puikiai veikia :)
Tad gal nereikia mielieji veltis į diskusijas apie antenos ilgį, nes net keista, kaip "armiz", uždavęs klausimą, aplamai išsirinko sau pirkinį skaitydamas krūvą "patarimų" :)
Kedra
Dalyvis
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2010-11-19
Miestas: Kaunas
Antena: President Iowa
Radijo stotelė: President Truman

Standartinė KirminuX 2011-04-08, Pen. 22:05:53

Antenos savybės tiesiogiai priklauso nuo jos fizinių matmenų.
O „puikiai“ yra labai reliatyvi sąvoka.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė mirkazas 2011-04-08, Pen. 23:12:27

Atsakau- zaza liginau su florida. Trumpas- toks tik ir privalumas. Keliui pasiklaust uztenka turbut floridos, bet ar verta i ja tiek invistuot pinigu? Ir kodel tiek pardavimu skelbimuose floridu is zmoniu kurie neklause patarimus apie ilgas antenas. Del brangios stoteles su asc- gerai- bet keliui paklausti uztenka ir kokio alano be nieko su uzsuktu beveik iki galo SQ. Kam tokia is presidentu jau veziot masinoj- ty kam kolhozui mersedesas. Nieko asmenisko aisku :wink: tai vat. Vertini rysi, vertini ir kokybe, gaunama per aparatura, kuri kainuoja , kuri daznai ir pagal gabaritus netinka....
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė mirkazas 2011-04-08, Pen. 23:32:46

Kedrai- cia zmones š nemala, o siulo gera daikta. Turejau ohio, tas pats presidentas- sakiau geras daiktas.. 7-9km be triuksmu uzmiestyje. Bet siuo metu trasoje man daug maloniau jaustis su ilgesne antena, nes is daaag toliau girdziu kas dedasi daug ilgesnem ruoze. Ty is anksciau isgirstu kaip pasikeite kelio laisvumas. Su susik***ais 85cm buvo viskas prasciau. Gj mane uzknisa trumpos bet daznios uzklausos kas trecios furos- kaip keliukas iki siauliu. Ne tu cia pries koki mienesi nuo seduvos link siauliu vaziavai-man teko sakyt kad tas kas 100metru kvaksiantys vadyla tiesiog nepasitiki, del to taip daznai klausia... :G :mrgreen: Blem nu ir isdurino tuom uzklausom galva....kaip keliukas kaip keliukas :lol:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė mirkazas 2011-04-09, Šeš. 07:29:53

Reikia perimt metodika :G
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Bajoras 2011-04-09, Šeš. 10:16:32

armiz rašė:vakar pasiemiau President Harry III ASC, kolkas patenkintas, tik dar neissiaiskinau visu jos funkciju, kiek bandziau susisukaut, tai traukia 7-9km, bandziau su draugo hustler metro ilgio antena, dabar rimti pamastymai kokia antena pasirinkt?

Aš asmeniškai labai nusivyliau Hustleriu, ne karta esu "pagaves" antenas, kuomet su ja net racija tedirba 1W galingumu. Pakeitus antena vel >4W...
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė Backlazhanas 2011-04-09, Šeš. 10:41:20

nesuderinta antena, todel ir watu 1 teisstumia.
pilkas >> berlingo
neaiskiai zalios spalvos OOOO 100
Vartotojo avataras
Backlazhanas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1995
Užsiregistravo: 2008-10-27
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY3VV
Antena: President Texas 1800
Radijo stotelė: President Jackson II
Antena 2: SIRTEL Santiago 1200
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė Vaidas 2011-04-09, Šeš. 11:01:08

mano pirmasis komplektas buvo su šia antena, tai ir tik 1w teišstenėdavo racija ar 2w tiksliai nepamenu, bet 3 niekad nepasiekė ;) pardaviau aš ją seniai už 35 lt ir nesigailėjau, tada nauja parduotuvėje kainavo 99 lt .
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė Bajoras 2011-04-09, Šeš. 11:11:34

Backlazhanas rašė:nesuderinta antena, todel ir watu 1 teisstumia.

Na tiek gal suprantu, bei pats taip maniau... Gaila nerandu faktinių nuotraukų...
Nesakau kad visos, bet ne viena ir ne dvi esu taip pagavęs, kai kurios lyg šiol numestos į kampą guli. Gal brokas, nežinau, tačiau tokias antenas parduoti žmogui - nekyla ranka.
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Patarimai besirenkantiems