Renkuosi stotele antra karta :) + Papildymas

Klausimai, atsakymai, patarimai. Ką pirkti, ką pasirinkti

Standartinė Bajoras 2010-06-07, Pir. 17:11:42

Jonce rašė:Na nežinau, sakyčiau su CB yra labai keistas dalykas, tai sąlyginai menkas kainos kritimas... Nes kiek pažiūri forume parduodamus daiktus, tai jų kainos nukrenta 10-20%, tai mano akimis dėvėtam daiktui nėra daug, kas savaime suprantama leidžia išbandyti daiktą ir nepatikus ar tiesiog norint įsigyti kitą, parduoti nepatiriant didelių nuostolių :)

P.S. Gal man tik pasirodė :)


Normalios ir rimtos klases (juolab ir gamintoju) stoteles turi tikrai auksta isliekamaja verte, todel kainos tikrai daug ir nekris.
Be to paziurejus i skelbimu lentas, matome pagrinde pigiausius TTI modelius ir kas be ko - favoritas - Midland 100+ :G
Tiesa sakant kai praso Midlando, pasiulau nusipirkti pas kolegas, as tyngiu paskui gadintis nuotaikas klausant pretenziju :D

O su Mirkazu tikrai sutinku, net sunku pasakyti kiek antenu prabandes, prigreziojes :D Laimei bent su stotelem daug nezaidziau ir jamiau nuo aukstesniu lentynu, kas jau ir po ~3 metu dziugina taip pat, kaip ir pirma pirkimo diena (+) Nesiulau pirkt brangiu, sprendzia zmones, gal ka ir "pigi" boba tenkina,bet manau ne ilgai taip buna :D Veliau norisi normalios, tvarkingos ir patikimos panos - panasiai ir cia :D
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė Sidas 2010-06-07, Pir. 18:22:46

Bajoras rašė:
Jonce rašė:Na nežinau, sakyčiau su CB yra labai keistas dalykas, tai sąlyginai menkas kainos kritimas... Nes kiek pažiūri forume parduodamus daiktus, tai jų kainos nukrenta 10-20%, tai mano akimis dėvėtam daiktui nėra daug, kas savaime suprantama leidžia išbandyti daiktą ir nepatikus ar tiesiog norint įsigyti kitą, parduoti nepatiriant didelių nuostolių :)

P.S. Gal man tik pasirodė :)


Normalios ir rimtos klases (juolab ir gamintoju) stoteles turi tikrai auksta isliekamaja verte, todel kainos tikrai daug ir nekris.
Be to paziurejus i skelbimu lentas, matome pagrinde pigiausius TTI modelius ir kas be ko - favoritas - Midland 100+ :G
Tiesa sakant kai praso Midlando, pasiulau nusipirkti pas kolegas, as tyngiu paskui gadintis nuotaikas klausant pretenziju :D

O su Mirkazu tikrai sutinku, net sunku pasakyti kiek antenu prabandes, prigreziojes :D Laimei bent su stotelem daug nezaidziau ir jamiau nuo aukstesniu lentynu, kas jau ir po ~3 metu dziugina taip pat, kaip ir pirma pirkimo diena (+) Nesiulau pirkt brangiu, sprendzia zmones, gal ka ir "pigi" boba tenkina,bet manau ne ilgai taip buna :D Veliau norisi normalios, tvarkingos ir patikimos panos - panasiai ir cia :D


nors esu naujokas, tačiau pradėję domėtis CB ryšiu ir bendruomene, gal kokias dvi savaites sėdėjau kasdieną www.cbforumas.lt ir rinkau informaciją.
Po to dar kartą įsitikinau, kad nesu toks turtingas, jog pirkčiau pigius daiktus, todėl mano pirmas pasirinkimas Prezideny Harry III ASC.
Negirsiu, dra nė iš vieno nesulaukiau kritikos ar kokių nors pašaupų.
o ir pats džiaugiuosi įsigijęs gerą daiktą.

Tfu-tfu-tfu, kad neprisišnekėčiau... :D


Visiems 73!!!
Sidas
Dalyvis
 
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 2010-04-21
Miestas: Vilnius-Trakai
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė Sidas 2010-06-07, Pir. 18:23:48

P.S. atsiprašau už klaidas
skubėjimas padaro savo......
Sidas
Dalyvis
 
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 2010-04-21
Miestas: Vilnius-Trakai
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė Jonce 2010-06-07, Pir. 18:30:41

To Bajoras:
Per daug kategoriškas požiūris tavo :) Asmeniškai esu naujas dar vartotojas, tai galiu sau leist klysti, bet šiai dienai susidariau tokia nuomonę, kad visi žino, jog "president" yra gerai, nes tai yra kokybė, tačiau nenorint išlaidauti, galima sau leisti įsigyti ir pigesnį variantą, ne vienas važinėja ir dar iš proto neina dėl to :)

P.S. Sidai vandenidai :) (joke'as) Nusiprikai tikrai gerą daitą ir manau nebus reikalo į nieką keisti jo :)
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Standartinė Sidas 2010-06-07, Pir. 20:24:03

Jonce rašė:To Bajoras:
Per daug kategoriškas požiūris tavo :) Asmeniškai esu naujas dar vartotojas, tai galiu sau leist klysti, bet šiai dienai susidariau tokia nuomonę, kad visi žino, jog "president" yra gerai, nes tai yra kokybė, tačiau nenorint išlaidauti, galima sau leisti įsigyti ir pigesnį variantą, ne vienas važinėja ir dar iš proto neina dėl to :)

P.S. Sidai vandenidai :) (joke'as) Nusiprikai tikrai gerą daitą ir manau nebus reikalo į nieką keisti jo :)



AČIŪ.

:D :D :D
Sidas
Dalyvis
 
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 2010-04-21
Miestas: Vilnius-Trakai
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė Bajoras 2010-06-08, Ant. 08:19:19

Jonce rašė:To Bajoras:
Per daug kategoriškas požiūris tavo :) Asmeniškai esu naujas dar vartotojas, tai galiu sau leist klysti, bet šiai dienai susidariau tokia nuomonę, kad visi žino, jog "president" yra gerai, nes tai yra kokybė, tačiau nenorint išlaidauti, galima sau leisti įsigyti ir pigesnį variantą, ne vienas važinėja ir dar iš proto neina dėl to :)

Na tai ir yra mano poziuris kuris susidare per ne vienerius metu. Neesu as didelis radistas, ir geraja prasme ligonis, taciau pelą nuo grūdo atskirti galima tiesiog panaudojus, paklausius ivairias stoteles. Si patirtis man tikrai ne mazai kainavus ir ji ne is prekybos atsirado, o is asmeninio naudojimo. Taupyti reikia, nieko nesakau, nebutinai Presidentas gali buti, buna ir kitu rimtu produktu. Na o vazinejimas vazinejimui nelygus. Trasoje daugelis isijungia stoteles, nes eteris svaresnis nuo trugdziu, mieste deja daugelis isjungia nes pigios raciojos yra labai ikyrios. Tad kitavertus kam pirkti ant tiek prasta stotele, kuri erzina, snypscia, sniokscia, kriokia - ko pasekoja ji guli isjungta?
Ir tai tik mano nuomone kaip vartotojo, su laiku nenustebsime jei ir tu ja pakeisi, nes anksciau as kalbejau kaip ir tu, plius dar maike draskiausi kad jie visi kvaili - nes perka branges stoteles o as vat protingas ir neva ta pati turiu su pigia... :lol:
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė Jonce 2010-06-08, Ant. 08:31:08

Na aš maikių nedraskau ir nieko kvailais nelaikau, tik tiek, kad matau žmones kurie naudoja ir nepasakyčiau, kad labai jau dėl to pergyvena ;) Pats turiu President Harry II ASC ir artimiausiu metu net neturiu minčių pirkti kažką brangesnio, bet čia ne apie tai...
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Standartinė Bajoras 2010-06-08, Ant. 08:41:25

Tai kad ir pats Presidenta naudoji :lol: Isidek ka nors tikrai pigaus, pamatysi apie ka kalba vyksta (+)
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė mirkazas 2010-06-08, Ant. 09:00:25

sutinku su Bajoru- daiktas turi tarnauti žmogui, ne žmogus daiktui. Nupirksi pigiaką- dirbi daiktui (pastovus sukimas sq, triukšmu klausimas ir tt), nusipirk geresni daiktą- važiuoji, bendrauji, ir apie stotelė, kaip aparata, užmiršti.
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Jonce 2010-06-08, Ant. 09:04:28

Tai nori pasakyti, kad president kuris neturi ASC yra lygiai toks pat nieko vertas daiktas? :)
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Standartinė mirkazas 2010-06-08, Ant. 09:07:04

Jonce rašė:Tai nori pasakyti, kad president kuris neturi ASC yra lygiai toks pat šlamštas? :)

Ne šlamštas, bet geriau kada jis ji turi :wink: Šio metu pats galvoju pirkti jfk2asc
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Jonce 2010-06-08, Ant. 09:10:57

Na va matai, be ASC kaip ir nekas :) Šiaip presidentas čia vienareikšmiškai ir be ASC aišku, kad geras daiktas, jau vien pačiupinėjus matosi, plius ten visos modulecijos tvarkingos ir dar bala žino kas, bet savaime suprantama už tai ir sumoki... Čia aš prieštarauju tik tuo, kad nėra taip, kad PRESIDENT ir daugiau nieko :)
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Standartinė mirkazas 2010-06-08, Ant. 09:41:22

President mūsų rinkos flagmanas (kainų taip pat :| ), o pažiūrėjus pvz Rusijos platybėse parduodamu stotelių pasiūlymus, tai ohoho- kokiu tik nėra. Pasirinksi ir pagal kainą ir pagal kokybe ir pagal .... bala žino ką :) Na tikekimės ir pas mumi atsiras kiek platesnė prekių pasiūla :roll:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Bajoras 2010-06-08, Ant. 09:48:18

Kai bus rinka, bus ir pasiūla, tai natūralu. Šiuo metu ~80% perka totalią fekaliją, net labiau ne radio stoteles perka o "akcijas" ir panašias gudrybes. 10% jau žiūri ir ieško kažko padoraus, bet mūsų rinkos asortimentas kiek kuklus, na likę 10% perka tikrai geras produkcijas, dauguma jau net ne iš LT, o iš kitų šalių.

Tiesa, aš nesakiau kad tik ir tik Presidentas, tokios frazės kaip ir nėra (-) bet kai reikia kokybės, kaip jau ir minėjo, asortimentas maždaug sustoja ties vienu gamintoju.

Kas liečia ASC, dar kelionėje velniai nematė jį, na bet jei žadama mieste klausytis - be ASC manau bus tik katurga, o ne malonumas ;)
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė Jonce 2010-06-08, Ant. 09:52:38

Pastaruoju metu, kai mieste triukšmai verčia vos ne visą skalę, ASC jau nebegelbsti, kai kada išjungiu raciją, arba sq lieka atsukt ant 3h.
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Patarimai besirenkantiems

cron