Renkuosi stotele antra karta :) + Papildymas

Klausimai, atsakymai, patarimai. Ką pirkti, ką pasirinkti

Standartinė Girteka 2010-01-04, Pir. 16:07:35

Sveiki.
Kuri laika buvau jusu bendruomenes narys, poto atsijungiau :) Dabar noriu vel prisijungti ir ieskau aparaturos :)
Turejau President Dakota ir TTI 770. Dabar noriu President ML-145 ir.. ar TTI 880, ar kazka kita. Ziurejau Presidentus ir noreciau patarymo. Kuo skiriasi sios stoteles: President Johnny III ASC ir President Harry III Classic? ir dar President Harry III ASC ? TTI 770 pastoviai reikedavo zaisti su garsu ir triuksmo reguliatoriumi, taip pat daznai isvaziuodamas is miesto nepatogu buvo perjunginet FM i AM... Gal kazkurioj stotelej galima uzprogromuot 2 kanalus 12 AM ir 19 FM ir pagarsinus, netiketas Ssshhh... negasdintu? :)
Ka patartumet rinktis? ;) Aciu uz patarimus.
Ford Fiesta
Audi A6 quattro
*Dievas dave vairuotojui dvi akis - viena kelia stebeti, kita policijos ekipazu ieskoti
Vartotojo avataras
Girteka
Dalyvis
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-03-06
Miestas: Vilnius
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: TTI TCB-771

Standartinė v.pavardenis 2010-01-04, Pir. 16:34:46

Andriuk rašė:President Johnny III ASC ir President Harry III Classic? ir dar President Harry III ASC

President Johnny neturi FM.
President betkoks classic turi paprastą squelch.
President betkoks ASC - turi automatinį triukšmo reguliavimą.

tokie skirtumai
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Girteka 2010-01-04, Pir. 16:40:08

v.pavardenis rašė:
Andriuk rašė:President Johnny III ASC ir President Harry III Classic? ir dar President Harry III ASC

President Johnny neturi FM.
President betkoks classic turi paprastą squelch.
President betkoks ASC - turi automatinį triukšmo reguliavimą.

tokie skirtumai


Aciu. Liko Harry :) Dabar turiu kita kl. :) ar autom. triuksmo reguliavimas - geras dalykas? :oops: ar pasiteisina ar visgi rankinis yra rankinis? :oops:
Ford Fiesta
Audi A6 quattro
*Dievas dave vairuotojui dvi akis - viena kelia stebeti, kita policijos ekipazu ieskoti
Vartotojo avataras
Girteka
Dalyvis
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-03-06
Miestas: Vilnius
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: TTI TCB-771

Standartinė v.pavardenis 2010-01-04, Pir. 16:43:25

Andriuk rašė:ar autom. triuksmo reguliavimas - geras dalykas? :oops: ar pasiteisina ar visgi rankinis yra rankinis? :oops:

na jau nekartą visi pastebėjo, kad jei ir veikia automatinis triukšmo reguliavimas, tai jis veikia tik pas presidentus. taip kad geriausia išeitis jei norisi automatinio valdymo - rinkis presidentą
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Girteka 2010-01-04, Pir. 16:55:52

v.pavardenis rašė:
Andriuk rašė:ar autom. triuksmo reguliavimas - geras dalykas? :oops: ar pasiteisina ar visgi rankinis yra rankinis? :oops:

na jau nekartą visi pastebėjo, kad jei ir veikia automatinis triukšmo reguliavimas, tai jis veikia tik pas presidentus. taip kad geriausia išeitis jei norisi automatinio valdymo - rinkis presidentą


Dekuj. Dabar reikia surasti "-40% visom CB prekem" :lol:
Ford Fiesta
Audi A6 quattro
*Dievas dave vairuotojui dvi akis - viena kelia stebeti, kita policijos ekipazu ieskoti
Vartotojo avataras
Girteka
Dalyvis
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-03-06
Miestas: Vilnius
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: TTI TCB-771

Standartinė Diedukas 2010-01-04, Pir. 19:41:27

Andriuk rašė:Sveiki.
Gal kazkurioj stotelej galima uzprogromuot 2 kanalus 12 AM ir 19 FM ir pagarsinus, netiketas Ssshhh... negasdintu? :)
Ka patartumet rinktis? ;) Aciu uz patarimus.


Kiek žinau pigiausias variantas, kuriame galima užprogramuoti 2 kanalus atskirai 12AM ir 19FM ir dar paleisti pastoviai juos skenuoti yra President Johnson II ASC, ką ir siūlau pirkti.
Vartotojo avataras
Diedukas
Naujokas
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2008-08-31

Standartinė Girteka 2010-01-05, Ant. 08:25:00

Diedukas rašė:
Andriuk rašė:Sveiki.
Gal kazkurioj stotelej galima uzprogromuot 2 kanalus 12 AM ir 19 FM ir pagarsinus, netiketas Ssshhh... negasdintu? :)
Ka patartumet rinktis? ;) Aciu uz patarimus.


Kiek žinau pigiausias variantas, kuriame galima užprogramuoti 2 kanalus atskirai 12AM ir 19FM ir dar paleisti pastoviai juos skenuoti yra President Johnson II ASC, ką ir siūlau pirkti.



:) Gal ir geriausias variantas, bet man kaip tokiam daiktui jinai brangoka.
Kaip visada, geras daiktas gerai kainuoja, o pigesniu nu nekaip nesinori kai yra geresniu :)
Ford Fiesta
Audi A6 quattro
*Dievas dave vairuotojui dvi akis - viena kelia stebeti, kita policijos ekipazu ieskoti
Vartotojo avataras
Girteka
Dalyvis
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-03-06
Miestas: Vilnius
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: TTI TCB-771

Standartinė Girteka 2010-01-17, Sek. 16:28:46

Sveiki cb bendruomenes nariai :)
Turiu Presidento ML-145 antenele ir noriu jusu patarymo del stoteles.
Galvuoju apie tureta TTI 770 ar 880. Taip pat apie Presidenta Harry III ASC. Ka manot apie sias stoteles? Aisku presidento kaina zymiai aukstesne, bet ar verta jinai tu pinigu? Aciu.
Ford Fiesta
Audi A6 quattro
*Dievas dave vairuotojui dvi akis - viena kelia stebeti, kita policijos ekipazu ieskoti
Vartotojo avataras
Girteka
Dalyvis
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-03-06
Miestas: Vilnius
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: TTI TCB-771

Standartinė armaturinis 2010-01-17, Sek. 17:25:56

jei nori pigesnės ir su mažiau pribumbasų, tai ir tcb770 užtektų :)
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė Backlazhanas 2010-01-17, Sek. 17:43:37

Andriuk rašė:Sveiki cb bendruomenes nariai :)
Turiu Presidento ML-145 antenele ir noriu jusu patarymo del stoteles.
Galvuoju apie tureta TTI 770 ar 880. Taip pat apie Presidenta Harry III ASC. Ka manot apie sias stoteles? Aisku presidento kaina zymiai aukstesne, bet ar verta jinai tu pinigu? Aciu.

President verta, nes turesi normaliai dirbanti ASC, ir siaip, stotele gera.
pilkas >> berlingo
neaiskiai zalios spalvos OOOO 100
Vartotojo avataras
Backlazhanas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1995
Užsiregistravo: 2008-10-27
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY3VV
Antena: President Texas 1800
Radijo stotelė: President Jackson II
Antena 2: SIRTEL Santiago 1200
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė Girteka 2010-01-22, Pen. 15:50:33

Na viska turiu ir esu patenkintas :) Aciu uz naudingus patarimus. Presidento stoteles kokybe jauciasi netgi palaikus rankoje 8) Antenele dar nederinau, nes... galvuoju apie dar viena :D T.y. CB naudojamas ant 3 masinu: mano A6, darbine mazyte Fiesta ir kartais ant krovinines. Ant mazytes sidabrines Fiestos ta ML145 su magnetu antoro kaip meteorologijos stotis :D , man dzin, bet galvuoju padaryt skyle ir imontuot igreziama, o ML'a "klijot" ant savo ir pagal poreiki ant krovinines (taip nereiketu pastoviai nesioti ta antena, tik stotele su savim paimti)
Tai vat, turiu Jums klausima :) Ka mantuoti ant Fiestos stogo? :) Ziurejau, galvuojau, skaiciau ir manau gal visai nieko variantas Sirio as 100? Galima dar viena ML145 igreziama imti, bet kaina ju nemaza, ir aukstis taip pat ir nesinori labai jau su ja majuoti, nes masina tai darbine...
Aciu.
P.s. nederinant presidento ML145 antenos ant Fiestos, visai neblogas rysus ir atstumas, o ant A6 (universalas) man pasirodo kad prasciau, bet cia tik pora dienu praejo.. Ar imantaves Sirio as 100 ant Fiestos stogo (gale, bet nevisai prie krasto :) ) butu geresnis/blogesnis rysys negu ML145 su magnetu :?: :lol:
Ford Fiesta
Audi A6 quattro
*Dievas dave vairuotojui dvi akis - viena kelia stebeti, kita policijos ekipazu ieskoti
Vartotojo avataras
Girteka
Dalyvis
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-03-06
Miestas: Vilnius
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: TTI TCB-771

Standartinė Sidas 2010-05-28, Pen. 00:01:49

Nors ir pavėluotai, tačiau dėkoju forumo dalyviams už išsamią informaciją - labai padėjo apsispręsti, kokią CB stotelę ir anteną pasirinkti?
Nors esu "žalias" šiame reikale, tačiau vertinu tikrus dalykus. :D
Taigi, mano President Harry III ASC ir ML 145.
Ačiū visiems.
Susišauksim kelyje.
Sidas
Dalyvis
 
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 2010-04-21
Miestas: Vilnius-Trakai
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė Bajoras 2010-06-07, Pir. 16:50:55

Manau kad nebutu trecio karto, tai geriau is karto imti ne zemiau President Taylor modeliu. Gal geriau lai tai ir lizingu buna, bet daigtas uz save atsakanciai dirba ir liks ilgam ;)
Esu visokiu prisiklauses stoteliu, ne as vienas zinoma. Faktas tik tai, kad kaina... bet kitavertus pagalvojus kas geriau? Ar viena karta ir rimtai pasiimti, ar kelis kartus keisti stotele, kelis kartus keisti antena?
Nenoriu kad cia pradetu mano tekste ieskoti kabliuku kitu radio stoteliu naudotojai ir pardavinetojai, tiesiog pats esu ne viena ir ne penkias pirkes, todel ir sakau - toks metymasis per irangas finale tikrai brangiai kainuoja ir nedziugina :D
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė mirkazas 2010-06-07, Pir. 16:59:56

Bajoras rašė:Manau kad nebutu trecio karto, tai geriau is karto imti ne zemiau President Taylor modeliu. Gal geriau lai tai ir lizingu buna, bet daigtas uz save atsakanciai dirba ir liks ilgam ;)
Esu visokiu prisiklauses stoteliu, ne as vienas zinoma. Faktas tik tai, kad kaina... bet kitavertus pagalvojus kas geriau? Ar viena karta ir rimtai pasiimti, ar kelis kartus keisti stotele, kelis kartus keisti antena?
Nenoriu kad cia pradetu mano tekste ieskoti kabliuku kitu radio stoteliu naudotojai ir pardavinetojai, tiesiog pats esu ne viena ir ne penkias pirkes, todel ir sakau - toks metymasis per irangas finale tikrai brangiai kainuoja ir nedziugina :D


Sutinku, bet manau čia sudirba žmogaus-naujoko psichologinė pusė, tipo: ai pasižaisiu su pigesniais žaisliukais ir tiek. A vat kai jau užkabino, tada ir ieškai jau rimtesnį daiktą. O rimtesnis daiktas + pigesnis žaisliukas= labai laba brangiai (+) Čia tas pats kai iš pradžiu na labai norisi nupirkti sau na labai trumpa antena (bet kad trauktu iki....) :lol: o po pusės metų žiuri- o ant stogo jau visi 1500mm :G
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Jonce 2010-06-07, Pir. 17:05:02

Na nežinau, sakyčiau su CB yra labai keistas dalykas, tai sąlyginai menkas kainos kritimas... Nes kiek pažiūri forume parduodamus daiktus, tai jų kainos nukrenta 10-20%, tai mano akimis dėvėtam daiktui nėra daug, kas savaime suprantama leidžia išbandyti daiktą ir nepatikus ar tiesiog norint įsigyti kitą, parduoti nepatiriant didelių nuostolių :)

P.S. Gal man tik pasirodė :)
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Kitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Patarimai besirenkantiems

cron