Maxon cb racijos

Klausimai, atsakymai, patarimai. Ką pirkti, ką pasirinkti

Standartinė Kykas 2009-12-29, Ant. 09:28:30

TTI TCB-550 autosquelch yra (tipo ASC ale nevisai).
Jei nėra labai daug trukšmų veikia, bet... pramuša pakankamai dažnai jį.
Taip kad jei garsas normaliai atsuktas, tai kartais galima ir infarktą gaut.
Dabar kai "žemės" pas mane trūksta išvis nenaudoju, nes nelabai padeda.
Noriu jau president su ASC- kažkaip man išlėto darosi labai rekalinga funkcija, labai jau palengvina gyvenimą.
Kykas
Dalyvis
 
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2009-07-29
Miestas: Kaunas

Standartinė nalivaika 2010-05-30, Sek. 17:48:15

O išskyrus pardavėjus, kas nors apie Maxon CM 10 ką nors gero gali pasakyt?
Amžiams su Citroen.
Vartotojo avataras
nalivaika
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-05-26
Miestas: Vilnius
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Maxon CM 10

Standartinė 2ct 2010-07-27, Ant. 22:30:52

Labas,
galiu atsakyti, stotele Maxon CM-10 esu visiškai patenkintas. Tai - Entry level gaminys, kuris nepriekaištingai atlieka pagrindinę savo funkciją - susišūkauti kelyje :) Kadangi turėjau specifinių reikalavimų stotelės dydžiui ir esu įsitikinęs, kad signalo stiprumą iš esmės lemia prijungtos antenos kokybė/ilgis, apsisprendžiau paprastai - įsigijau pradinio lygmens stotelę su AM/FM moduliacijomis ir EU/PL tinkleliais. Tokiomis savybėmis pasižyminčia stotele galiu važiuoti ir kalbėtis po Europą skersai išilgai, o Lietuvoje jos taip pat pakanka :)

Stotelę įmontavau automobilio konsolėje stacionariai. Squelch'o veikimas nenuvylė. Garsas girdimas normaliai, neiškraipytai (prijungtas išorinis garsiakalbis), priekaištų tam tikrai neturiu. Gaminys 100% tenkina mano šiandienos lūkesčius. Nors ateityje planuoju išbandyti ir kitų gamintojų stoteles, dabar šios atsisakyti neketinu. Net ir išbandęs kitų gamintojų techniką, klausimas, ar ateityje negrįšiau prie šios, kaip geriausiai mano poreikius atitinkančios, stotelės.

Gero naudojimo.
Vartotojo avataras
2ct
Naujokas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010-05-12
Miestas: Vilnius
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: Maxon CM10

Standartinė armaturinis 2010-07-28, Tre. 16:27:22

tomazzz rašė:
2ct rašė:Labas,
galiu atsakyti, stotele Maxon CM-10 esu visiškai patenkintas. Tai - Entry level gaminys, kuris nepriekaištingai atlieka pagrindinę savo funkciją - susišūkauti kelyje :) Kadangi turėjau specifinių reikalavimų stotelės dydžiui ir esu įsitikinęs, kad signalo stiprumą iš esmės lemia prijungtos antenos kokybė/ilgis, apsisprendžiau paprastai - įsigijau pradinio lygmens stotelę su AM/FM moduliacijomis ir EU/PL tinkleliais. Tokiomis savybėmis pasižyminčia stotele galiu važiuoti ir kalbėtis po Europą skersai išilgai, o Lietuvoje jos taip pat pakanka :)

Stotelę įmontavau automobilio konsolėje stacionariai. Squelch'o veikimas nenuvylė. Garsas girdimas normaliai, neiškraipytai (prijungtas išorinis garsiakalbis), priekaištų tam tikrai neturiu. Gaminys 100% tenkina mano šiandienos lūkesčius. Nors ateityje planuoju išbandyti ir kitų gamintojų stoteles, dabar šios atsisakyti neketinu. Net ir išbandęs kitų gamintojų techniką, klausimas, ar ateityje negrįšiau prie šios, kaip geriausiai mano poreikius atitinkančios, stotelės.

Gero naudojimo.


kolega, kaip suprantu imtuvo jautrumas visiskai jokios ytakos priimama signaluj neturi? :D

kaip CB tai yra daugmaž vienodas nominalus imtuvo jautrumas, kad ir kokio bebūtų gamintojo stotelė, tik kai kurioms galima kažkiek pamažint jautrumą priekinėje dalyje įmontuotu potencu... jei bus jautrumas kokie 0,2-0,3 mkV, tokiu atveju šiukšlyną girdėsim, jei bus virš 1mkV, tada reikės didesnės antenos, norint išgirst tolimesnį pašnekovą...
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Patarimai besirenkantiems