ne pirma ir ne paskutini karta del antenos

Klausimai, atsakymai, patarimai. Ką pirkti, ką pasirinkti

Standartinė Maistra 2008-07-15, Ant. 18:37:49

v.pavardenis
Teoriškai jau supratau, kad jei ne centre, tai ne kas. Bet juk antena ne iš prasčiausių, vat ir domiuosi kaip būtų praktikoj, gal kas jau išbandęs. Jei ten man toj iškreiptoj amplitudėj, kur mažiausia ryšys, imtų kokius 3 km tai būtų normaliai. Bet gal aš apsirinku? Sorry už įkyrumą..
Maistra
Dalyvis
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-06-14
Miestas: Vilnius-Alytus

Standartinė bumbum 2008-07-15, Ant. 18:38:28

Nu bet teoriskai tai gal ir visai nieko toks variantas.
Pagal tuos brezinukus, jei antena bus pritaisyta ant priekinio sparno, tai elipse bus siek tiek iskreipta, taciau gerai susisnekesi su pralenktom masinom, nes didziausias spinduliaviams bus i gala. :)
O tai vistiek apie keliuka klausi, kai matai, kad link taves atvaziuoja masina su antena, tai, kai prasilenksit ir galesi klausineti, o kadangi spinduliavimas i gala bus geras, tai dar galesi papasakot kaip keliukas buvo ten is kur tu vaziuoji :D
TTI TCB-770 + President Ohio / Sirio Turbo 5000
Renault Laguna 94m.
12AM+19FM (PL)
Vartotojo avataras
bumbum
Senbuvis
 
Pranešimai: 160
Užsiregistravo: 2008-06-21
Miestas: Kaunas

Standartinė Maistra 2008-07-15, Ant. 18:52:52

Nu bet teoriskai tai gal ir visai nieko toks variantas.
Pagal tuos brezinukus, jei antena bus pritaisyta ant priekinio sparno, tai elipse bus siek tiek iskreipta, taciau gerai susisnekesi su pralenktom masinom, nes didziausias spinduliaviams bus i gala. Smile
O tai vistiek apie keliuka klausi, kai matai, kad link taves atvaziuoja masina su antena, tai, kai prasilenksit ir galesi klausineti, o kadangi spinduliavimas i gala bus geras, tai dar galesi papasakot kaip keliukas buvo ten is kur tu vaziuoji Very Happy


Tai pas mane magnetinė ant stogo per centrą- suderinta, bet ir tai kažkaip iš priekio fūristai neatsišaukdavo, o gale normaliai jau kalbėdavom, nors aš pats tai iki 10 km girdėdavau kai geras oras. 8)
Maistra
Dalyvis
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-06-14
Miestas: Vilnius-Alytus

Standartinė v.pavardenis 2008-07-15, Ant. 19:02:18

Maistra rašė:Nu bet teoriskai tai gal ir visai nieko toks variantas.
Pagal tuos brezinukus, jei antena bus pritaisyta ant priekinio sparno, tai elipse bus siek tiek iskreipta, taciau gerai susisnekesi su pralenktom masinom, nes didziausias spinduliaviams bus i gala. Smile
O tai vistiek apie keliuka klausi, kai matai, kad link taves atvaziuoja masina su antena, tai, kai prasilenksit ir galesi klausineti, o kadangi spinduliavimas i gala bus geras, tai dar galesi papasakot kaip keliukas buvo ten is kur tu vaziuoji Very Happy


Tai pas mane magnetinė ant stogo per centrą- suderinta, bet ir tai kažkaip iš priekio fūristai neatsišaukdavo, o gale normaliai jau kalbėdavom, nors aš pats tai iki 10 km girdėdavau kai geras oras. 8)

poną reikia išmokyti cituoti :?:
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Maistra 2008-07-15, Ant. 19:04:37

v.pavardenis rašė:
Maistra rašė:Nu bet teoriskai tai gal ir visai nieko toks variantas.
Pagal tuos brezinukus, jei antena bus pritaisyta ant priekinio sparno, tai elipse bus siek tiek iskreipta, taciau gerai susisnekesi su pralenktom masinom, nes didziausias spinduliaviams bus i gala. Smile
O tai vistiek apie keliuka klausi, kai matai, kad link taves atvaziuoja masina su antena, tai, kai prasilenksit ir galesi klausineti, o kadangi spinduliavimas i gala bus geras, tai dar galesi papasakot kaip keliukas buvo ten is kur tu vaziuoji Very Happy


Tai pas mane magnetinė ant stogo per centrą- suderinta, bet ir tai kažkaip iš priekio fūristai neatsišaukdavo, o gale normaliai jau kalbėdavom, nors aš pats tai iki 10 km girdėdavau kai geras oras. 8)

poną reikia išmokyti cituoti :?:


:!: :wink: Nu pabandžiau su magnetine vietą pakaitaliot, pasistačiau maždaug ten kur noriu tvirtint Iową, gana normaliai mane girdi, tik kad dabar aš nelabai gerai, trukdžiai nerealūs, bet tai čia dėl antenos derinimo vietos tikriausiai taip..
Na dar klausimas tiems, kas prisitvirtinę ant galinio buferio-kaip veikia? Būsiu visiems dėkingas už naudingą informaciją. Savaitgaly bandysiu ką nors konstruot.
Maistra
Dalyvis
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-06-14
Miestas: Vilnius-Alytus

Standartinė Astoras 2008-07-15, Ant. 21:53:03

Na as siandien antena buvau prisiklijaves prie bagazines (antena sirio 100cm audi b4sedanas), nors ji suderinta ant stogo, tai vaziuodamas namo i santariskiu puse Vilniuje snekejausi ties autobusu parku su zmogeliu esanciu senamiestyje su alan 42 is namu per siena
Alan 42 multi, 60w
Sirio AS100, mag-125pl
Audi B4
---------------
1/2 stacionaras
tti660
---------------
http://www.satas.lt
Astoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 2008-07-09
Miestas: Vilnius
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Alan Energy 1/2 CB
Radijo stotelė 2: TTI TCB-660

Standartinė P@dre 2008-07-15, Ant. 22:06:14

ast rašė:Na as siandien antena buvau prisiklijaves prie bagazines (antena sirio 100cm audi b4sedanas), nors ji suderinta ant stogo, tai vaziuodamas namo i santariskiu puse Vilniuje snekejausi ties autobusu parku su zmogeliu esanciu senamiestyje su alan 42 is namu per siena

Idomiai. O manes vakar nebegirdejai netoli europos budamas gal jau uzkokiu 500 metru, nors as su Akropoliu visai gerai susisnekejau :)
Įranga: Presidet George ASC + President Dakota.
Kanalas: 19 FM (deja PL) mieste, 12 AM PL užmiestyje.
P@dre
Senbuvis
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: 2008-01-27
Miestas: Vilnius
Antena: President Dakota
Radijo stotelė: President George

Standartinė Korundas 2008-07-15, Ant. 22:21:21

Jei pas tave universalas (kaip ir pas mane) gali padaryti tokį varijantą:

1) dedi per vidurį ragų štangą (jų pilna kiekvienoj paruotuvėj prekiaujančiom auto prekėm pvz net ir tuose pačiuose "Senukuose")
2) yra laikikliai prie veidrodėlio ar lietaus latako, jį prisuki prie tos štangos
3) įgręžiamą anteną įsuki į tą laikiklį ir turi anteną stogo vidury negręžiant stogo :!:

Panašiai galima padaryti ir sedanuose.
________________________
TTI TCB-770 + President Hawaii
19 fm PL
VW Passat t.mėlynas
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: 2008-07-13
Miestas: Vilnius-Druskininkai
HAM šaukinys: LY1OA

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Patarimai besirenkantiems

cron