Patyrę Radistai-nepamirškite naujokų

Klausimai, atsakymai, patarimai. Ką pirkti, ką pasirinkti

Standartinė woow 2009-09-16, Tre. 21:26:37

Reikia ir man patarimo. Skaičiau, naršiau, dar konsultacijos telefonu ir susivėliau.
Predėjau nuo TTI TCB-880 taip sakant TTI flagmanas daug visokių navarotų ir šiaip regis visa to ko reikia, ar gali prireikt, nereiks nenaudosi, o ir kaina žema, bet daug visko už mažą kaną - įtartina.
Žiūrim ką turim iš kitų gamintojų. Taigi liaupsinamas- President asortimentas. Kone tautos pasirinkimas, bet dauguma kaip tai naudojasi TTI, o kai pirkt siūlo President. Na gerai varom "pirkt":
1. President Johny II ASC išvaizda primytivoka (tačiau slypintis potencialas kompensuoja), be to, sako - technologijų ir gamybos kultūros lygis, tačiau neturi FM. Ar tai svarbu tiesiai šviesiai nežinau, bet jau įtariu, kad neperspektyvu.
2.President Harry II ASC analogiškos išvaizdos FM yra, Aukštų dažnių filtro nėra (hi- cut) ar tai didelis trūkumas ir vėl nežinau, bet nežiūrint į tai kaina šokteli per +100Lt, matyt, vien dėl FM.
3.Kad jau prakalbom apie President tai jau pataria "nebevyniot į vatą" ir griebt Taylor III ASC. Tai egzempliosius vertas visų anksčiau išvardintų variantų kartu sudėjus. Turi didžiausią imtuvo jautrumą, didžiausią ir kainą (už kurią jau net dvi 880 išeina). Atrodo kaip karo laikų aparatas su analoginėm rodyklėm, minimum valdymo organų. Tai gal visas automatas- jungi ir važiuoja. Tik tuomet klausimas toks kuriems galams gaminamos pvz. Johnson, J.F.K., jei tikslas minimalizuot rankinio valdymo. Dar vienas trūkumas, o gal ir ne, bet tai kastruotas variantas, nes President Taylor III ASC programiškai standarto pakeisti negalima. Tai ką tai reiškia, kad teks rinktis tik 0 arba 5?
Taip ir varo kaina į viršų, bet aš ketinau išleist apie 600Lt (į tai įeina prisideda kronšteinas tvirtinimui prie ragų, antena manau Hawaii).
Be to forume dominuoja TTI atsiliepimai gerėja kuo modelis brangesnis t.y.TBC-550->660->770->880.
Parašiau, ką sužinojau ir savo nuomonę, dabar noriu, kad padėtumėte, pakritikuotumėte mano apžvalgą kur klystu. Mano patirtis tik stebėta šiek tiek iš šalies t.y. "0". Naudosiu įrangą išskirtinai trasoje. Anteną teks nuiminėt. Imponuoja kuo mažesnė todėl ir Hawaii. Bet va stotelė pasirodė kietokas riešutėlis.
tačka aliuminio puodo spalvos
Vartotojo avataras
woow
Senbuvis
 
Pranešimai: 159
Užsiregistravo: 2009-09-03
Miestas: Mažeikiai
Antena: President Hawaii
Radijo stotelė: President Harry III ASC

Standartinė vitalka 2009-09-16, Tre. 21:34:17

Na nzn, as naudoju harry II asc, ten yra ir am, fm, ir 0 ir 5. ir asc, ko daugiau reikia, jokiu problemu, viskas puiku, gera kokybe, nei kiek nesiskundziu, nieko nereikalingo, paprasta, normali stotele.
Šaukinys: CVEKAS
Vartotojo avataras
vitalka
Senbuvis
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: 2009-01-11
Miestas: Ariogala
Antena: President Florida
Radijo stotelė: President Harry II ASC
Antena 2: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė 2: Keiciu i antena...

Standartinė woow 2009-09-16, Tre. 22:07:07

Dar vieno egzemplioriaus nepaminėjau tai Emperor Ninja ASC jei ji atitinka Prezident lygį tai gal visai neblogas variantas tik nežinau ar yra standartų (EU, PL) keitimas, nes apie tai visuose internetinių parduotuvių aprašymuose nutylima. Be to ji nuimta nuo gamybos (taip žmonės kalba), betnemanau, kad tai trūkumas, labiau rūpi jos realios darbo ch-kos lyginant pvz su President Harry II ASC.
tačka aliuminio puodo spalvos
Vartotojo avataras
woow
Senbuvis
 
Pranešimai: 159
Užsiregistravo: 2009-09-03
Miestas: Mažeikiai
Antena: President Hawaii
Radijo stotelė: President Harry III ASC

Standartinė vitalka 2009-09-16, Tre. 22:22:19

klausk ka tiksliai nori apie harry II asc suzinoti, atsakysiu.
Šaukinys: CVEKAS
Vartotojo avataras
vitalka
Senbuvis
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: 2009-01-11
Miestas: Ariogala
Antena: President Florida
Radijo stotelė: President Harry II ASC
Antena 2: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė 2: Keiciu i antena...

Standartinė woow 2009-09-16, Tre. 22:31:50

Tai ko gero tiesiai šviesiai, kadangi antenikė, gana kukli 630 mm ir + 1.5 dBi kaip ar patenkintas trasoje šiuo komplektėliu?
Be to, ar nepasigendi kokių nors f-jų kaip scan ar dualwach?
tačka aliuminio puodo spalvos
Vartotojo avataras
woow
Senbuvis
 
Pranešimai: 159
Užsiregistravo: 2009-09-03
Miestas: Mažeikiai
Antena: President Hawaii
Radijo stotelė: President Harry III ASC

Standartinė vitalka 2009-09-16, Tre. 23:11:27

zinok tikrai nepasigendu, man ji tikrai puiki, lb paprasta naudotis, puiki kokybe, o kadangi as tu funkciju niekad neciupinejau kaip sakant, tai ir nepasigendu, svarbu yra asc, nustatai tinkleli, kanala ir bazarini, o ten per visokias funkcijas, tai nera laiko lakstyti, nes svarbiausia yra vairavimas.
mano pvz racija po sedyne, tai as net i ja neziuriu, istikruju nera ten ko ziuret, i vaziuoji i miesta, pora junktuku perjungi ir kalbi, jai reikia garsa pasireguliuoji ir viskas, autostradoj irgi, tik garsa pasireguliuoji, gal kiek garsekalbio mazokai stoteleje, tylokai, jai masinoje daug pasaliniu garsu, bet as pasijungiau isorini garsekalbi ir viskas ok. nei puse gerso nepasukes ir kuo puikiausiai girdziu.
Šaukinys: CVEKAS
Vartotojo avataras
vitalka
Senbuvis
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: 2009-01-11
Miestas: Ariogala
Antena: President Florida
Radijo stotelė: President Harry II ASC
Antena 2: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė 2: Keiciu i antena...

Standartinė Tomux 2009-09-16, Tre. 23:33:55

as naudoju tti 660 modeliuka. Jokiu nusiskundimu. pagrindines funkcijos yra ir uztenka. Prezidentai laiko savo kaina, o tti yra pigesnis variantas bet tikrai neblogas. :D
PAGALIAU : MIESTE-19FM PL TRASOJ 12 AM PL
WV PASSAT juodas XXX 695
Vartotojo avataras
Tomux
Dalyvis
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2009-04-11
Miestas: Vilnius-Druskininkai
Antena: MaxradCB (MLBDC2700S) 27-31 MHz
Radijo stotelė: TTI TCB-660

Standartinė saulens 2009-09-17, Ket. 18:37:23

Pritariu. Masinoj "navarotai" nebutini, tti pigesnis, bet harrio asc ... Savuoju hariu patenkintas, tiesa ir prijunges isorini garsekalbi
12Am - 19Fm
Vartotojo avataras
saulens
Senbuvis
 
Pranešimai: 553
Užsiregistravo: 2008-07-25
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry II

Standartinė vitalka 2009-09-17, Ket. 19:32:52

Sakau, paprastas, patikimas aparatas bendravimui.
Šaukinys: CVEKAS
Vartotojo avataras
vitalka
Senbuvis
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: 2009-01-11
Miestas: Ariogala
Antena: President Florida
Radijo stotelė: President Harry II ASC
Antena 2: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė 2: Keiciu i antena...

Standartinė Alumvagis 2009-09-18, Pen. 08:27:43

Emperor ninja turi viska: skaitmeniskai perjungineja standartus, DW, scan, atminties kalvisai, asc... Beto, galima pasirinkti, ar nori ekranelyje matyti kanalus, ar dazni. Pazaidimui smagu kartais. Taigi, mano patarimas, kaip ninja's turetujui - rinkis hary II asc. :)
Kartais skauda kojas...
...o galvos ne, del mano 1,4 SBK.
Alumvagis
Senbuvis
 
Pranešimai: 167
Užsiregistravo: 2008-09-08
Miestas: kaunas
Antena: Alan S9 Plus CB
Radijo stotelė: Ninja emperor
Antena 2: Bumerangas >
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė woow 2009-09-18, Pen. 10:36:31

Alumvagis rašė:Emperor ninja turi viska: skaitmeniskai perjungineja standartus, DW, scan, atminties kalvisai, asc... Beto, galima pasirinkti, ar nori ekranelyje matyti kanalus, ar dazni. Pazaidimui smagu kartais. Taigi, mano patarimas, kaip ninja's turetujui - rinkis hary II asc. :)

čia įdomiai suvartei: "mano patarimas, kaip ninja's turetujui - rinkis hary II asc" tai kodėl ne Ninja? Juolab kai Ninja 300Lt.
tačka aliuminio puodo spalvos
Vartotojo avataras
woow
Senbuvis
 
Pranešimai: 159
Užsiregistravo: 2009-09-03
Miestas: Mažeikiai
Antena: President Hawaii
Radijo stotelė: President Harry III ASC

Standartinė Alumvagis 2009-09-18, Pen. 15:37:22

Nes turiu ir harry, tik be asc :) Ninjai vargu ar kas duos penkmeti garantijos, ir dvigubai daugiau erdves masinoje. Patriu rinktis kas geriau, nors is esmes jos abi neprastos. Kainos/kokybes santykis irgi labai panasus, mano nuomone.
Kartais skauda kojas...
...o galvos ne, del mano 1,4 SBK.
Alumvagis
Senbuvis
 
Pranešimai: 167
Užsiregistravo: 2008-09-08
Miestas: kaunas
Antena: Alan S9 Plus CB
Radijo stotelė: Ninja emperor
Antena 2: Bumerangas >
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė woow 2009-09-18, Pen. 22:18:38

Na va su pločiu ir išsidūriau. Netelpa po priekine panele, pusė įlenda, o toliau iš pločio ne. Pardavėjai irgi nuvylė. Suprantu gal gamintojas ant fiškių taupo, na bet pardavėjas galėtų pasakyt, kad nei antena, nei radijas antenos antgalio neturi, reikia isigyt atskirai, prikurkai kištuką iš mobilkos kištuko perdariau, ne bėda, bet su anteniniu antgaliu čia jau problema. Čia man chebrytė kronšteiną konstravo, stengėsi, nelabai vykusiai per skubėjimą gavosi, bet kuriam laikui būtū gerai, po to tobulintume, bet ...., liksiu dar savaitę CB neišbandęs, ryt išvažiuoju be stotelės vien dėl sušikto antgalio. Pikta.
tačka aliuminio puodo spalvos
Vartotojo avataras
woow
Senbuvis
 
Pranešimai: 159
Užsiregistravo: 2009-09-03
Miestas: Mažeikiai
Antena: President Hawaii
Radijo stotelė: President Harry III ASC

Standartinė Jonava 2009-09-18, Pen. 22:31:15

Tai kuri cia firma taip pasisiukslino?
Jonava
Senbuvis
 
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-09-16
Miestas: Jonava - Kaunas

Standartinė woow 2009-09-18, Pen. 23:03:51

Gal kas gali ryt Kaune pagelbėt. Būsiu ten dar pusdienį nuo kokios 10val. Reikia antgalį uždėt ir SWR tada jau paderint. Kaip tai ryt visi kauniečiai ilsisi.
tačka aliuminio puodo spalvos
Vartotojo avataras
woow
Senbuvis
 
Pranešimai: 159
Užsiregistravo: 2009-09-03
Miestas: Mažeikiai
Antena: President Hawaii
Radijo stotelė: President Harry III ASC

Kitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Patarimai besirenkantiems

cron