President Johnson II ASC

Klausimai, atsakymai, patarimai. Ką pirkti, ką pasirinkti

Standartinė valtininkas 2009-03-15, Sek. 22:36:39

Dekoju visiems uz atsakymus. Man taip atrodo, kad kiekvienas aparatas tures viena ar kita minusiuka (o gal ir visa minusa) :) . Siandien apziurejau auto, ieskojau vietos CB pastatymui - reikaliukas neprastas. Radau tokia vietele priekineje paneleje (Opel Vivaro) bet Harry II plonesnis uz Johnson II lyg ir geriau ten tilptu. Garsiakalbis (kiek suprantu jis dugne) nebus uzspaustas, kazin ar girdesiu pakankamai ? Ka prarandu pasirinkdamas Harry II vietoje Johnson II ziurint praktiskai ir atsizvelgiant Lietuvos CB vartotojus ? Scan funkcija kaip ir neaktuali ... Ar aktualus (man - jums) dvieju kanalu stebejimas - DW ? Sioje diskusijoje kanalu atminties veikimas aprasytas truputi skirtingai ... Gal dar kazkas ? Johnson daugiau triuksmo filtru turi, ar pajausiu tai praktiskai ?
valtininkas
Naujokas
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2009-03-14
Miestas: Vilnius - Molėtai

Standartinė valtininkas 2009-03-17, Ant. 08:12:28

Na visteik dekoju visiems uz patarimus, atsakimus i likusius klausimus bandysiu rasti pas pardavejus pirkdamas CB.
Vakar atlikau matavimus, ir liko vienitele galima antenos pastatymo vieta - priekinis kairys stogo kampas, tenka ant stogo valtis vezt. Jei si vieta yra labai bloga, teks susimastyti ar galiu naudotis CB. Brukstelkit, kokio diametro kiaurime reikalinga igreziamai antenai, pasigaminau toki stogo elementa (ant jo ir butu antena) ir noriu ji nuvezti cinkuoti.
Ir gal kas patars pardaveja CB irangos, reikia kaip visada - palankios kainos ir geros konsultacijos.
valtininkas
Naujokas
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2009-03-14
Miestas: Vilnius - Molėtai

Standartinė G.j 2009-03-17, Ant. 17:59:12

Na geriau neįkišti stotelės kur nors giliai , nes kitu atveju teks kažką galvoti dėl garso.
DW nereikalingas bent jau šioje stotelėje nes stebi kanalą tik su pagalbos kanalus.
Man aktualu tik scan atminties kanalu ir tiek .. tuos filtrus ar ijungus ar išjungus nedaug skiriasi ..
Harry II ASC jei turi tinkleliu keitimą tai nieko beveik neprarasi .
Dėl antenos montavimo . tai iš praktikos pasakysiu tik tiek . Kelyje informacija keitiesi prasikeiciant ir nesvarbu kokio ilgio antena . Negaliu as girtis dieldeliu susikalbėjimo atstumu , na maks iki 5 km . normalaus ryšio , kurio neblokuoja asc . Pastebėjimas dar , antena pas mane sumontuota priekyje , keiciantis su pašnekovu visas kalbėjimas buna tolstant vienas nuo kito. Tad tolstan buna ir geresnis susikalbėjimas nei i prieki .
G.j
Dalyvis
 
Pranešimai: 136
Užsiregistravo: 2007-04-10
Miestas: Saules miestas

Standartinė valtininkas 2009-03-18, Tre. 22:46:12

Na 5 km kazkaip mazoka, cia tada kaip Valinskas sako :D Toks kolega buvo pas mane, tai pademonstravo savo CB (dar man nerupejo todel nieko nezinau apie jo aparata), paklause "kaip keliukas" ir iskart gavo atsakyma, o "keliukas" - plentas Vilnius - Utena praeina uz 10 km nuo mano namu, dar ner zinios kur tas atsakes buvo. Dekui G.j uz patarimus.
valtininkas
Naujokas
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2009-03-14
Miestas: Vilnius - Molėtai

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Patarimai besirenkantiems