Antena PMR'u

Standartinė punkstar 2014-09-06, Šeš. 20:06:06

MantasM rašė:O kaip atliekamas tas derinimas J-pole antenos?

Nenoriu labai gilintis ir mokytis gaminti antenas, tuolab pirkti įvarius prietaisus. Įdomu pamėginti pasigaminti kažką nesudėtingo, bet jei einant sudetingyn, tai verčiau nusipirkčiau jau pagamintą anteną, nežinau ir kas yra laido vibratoriai ir pan.

Kaip supratau, dar verta būtų pamėginti gamintis Yagi kryptinę anteną? Manau kryptinė būtų visai įdomu, gal turit kokį linką, kad pradedančiajam būtų paaiškinta, kaip gamintis?

Ir kuo skiriasi kitos minėtos antenos nuo J-pole, katra geriau? :)

Šiaip domintų kalbėjimas PMR dažnyje, dar, jei prie to pačio išeitų, pasiklausymas 70 cm, 2 m, cb, avia dažnių (jungti prie skenerio), palydovų. Na bet jei universalaus ir paprasto varianto nėra, tai pradžiai PMR :)

Na jei nenori gilintis bet moki saltkalvio darba,gali pasigaminti Open Stub j-poles 2m/70 cm antena.
Jei tiksliai pasigaminsi,dirbs be jokiu derinimu.Ten tik vibratorius izoluotas nuo kampuocio,reikia kazkaip sumodzint,nes nzn kur toki lizda gauti galima.
Aisku antena 1.5m aukscio,reiktu statyti ant stogo,ar bent jau prie balkono.Dirbs 2m ir PMR.Klausyti galima ir avio,bet ne bus efektyvu.
http://ru.convdocs.org/docs/index-130808.html
Jagiai yra http://www.qsl.net/d/dk7zb/
arba rusiskai http://www.radioscanner.ru/forum/topic33221.html http://www.cqham.ru/forum/showthread.php?t=7925
http://ra6foo.qrz.ru/index.html
Kad zinoti,ar bent jau galima siuntimo rezimu dirbti su antena,reikia ismatuoti sistemos SWR.Tam yra swr matuokliai.Tai vienas is reikalingu prietaisu.Surasti rezonansa galima su primitiviu savadarbiu el.lauko matuokliu.Kai kurie transiveriai patys rodo SWR.Yra antenu analizatoriai,bet uz ju kaina galima nusipirkti kruva gamykliniu antenu.Todel paaiskinti ,kaip derinti,ilga pasaka,galima internete surasti.Jei nera noro gilintis,o tik naudotis rysiu,geriau nusipirkti gamyklini vertikala ir nesukti galvos.
Šaukinys 059 19-20FMPL
Vartotojo avataras
punkstar
Senbuvis
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2009-04-17
Miestas: KO25LA
Antena: Alan Energy 1/2 CB
Radijo stotelė: President Truman ASC

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Kita Gamyba namuose

cron