Ar President Florida ant Sharano nekliuva autoparkinguose?

Techniniai klausimai apie CB diapazono antenas

Standartinė Astoras 2008-09-18, Ket. 07:29:19

LY1GP rašė:Tikrai turi - spinduliavimo charakteristikos eina velniop, puse galgio virsta siluma, balsas tampa iskraipytas... Tiesa, dar zaiba pritraukia, nes izoliuojancios medziagos maziau.

:lol:
Alan 42 multi, 60w
Sirio AS100, mag-125pl
Audi B4
---------------
1/2 stacionaras
tti660
---------------
http://www.satas.lt
Astoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 2008-07-09
Miestas: Vilnius
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Alan Energy 1/2 CB
Radijo stotelė 2: TTI TCB-660

Standartinė waiduoklis 2008-09-18, Ket. 09:18:21

LY1GP rašė:balsas tampa iskraipytas...


Manau sita mes siandien tikrai patikrinsim.Sitam testukui as pasnekovu tikrai rasiu :D
Vartotojo avataras
waiduoklis
Senbuvis
 
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2008-05-23
Miestas: Kaunas
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: President Harry II
Radijo stotelė: Intek H-520 Plus
Radijo stotelė 2: Intek KT-380EE [ 136-175 MHz ]

Standartinė LY1GP 2008-09-18, Ket. 15:36:21

Tik atsargiai tai gali pazeisti jusu radijo stotele, sukelti trumpaji jungima. Tai negarantinis gedimas.

(+) :wink: :roll:
Vartotojo avataras
LY1GP
Senbuvis
 
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: 2008-02-24
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1GP
Antena: W3DZZ
Radijo stotelė: Ivairios

Standartinė waiduoklis 2008-09-18, Ket. 20:23:48

Astoras rašė:turi itakos, tikrai turi.

LY1GP rašė:Tikrai turi - spinduliavimo charakteristikos eina velniop, puse galgio virsta siluma, balsas tampa iskraipytas... Tiesa, dar zaiba pritraukia, nes izoliuojancios medziagos maziau.

LY1GP rašė:Tik atsargiai tai gali pazeisti jusu radijo stotele, sukelti trumpaji jungima. Tai negarantinis gedimas.]


Tai vat.Kaip sakant isbandeme mes ta guminuka ( teste dalyvavo dar 4 useriai ) , ir galiu drasiai teigti,kad jis itakos tikrai neturi.Ir balsas nesikraipo ir zaibas stipriau del to netrenke ( tiksliau jis visai netrenke ) ir rysys nepakito.
O jei seip bairuojate ( kuom as esu isitikines ) ,pametykite daugiau sypseneliu, nes garantuoju kad ne vienas naujas useris pametes guminuka, ir perskaites jusu rasliava,begtu i artimiausia parda ( maxima, iki, rimi ir t.t. ) ieskoti pirkti guminuko.
Vartotojo avataras
waiduoklis
Senbuvis
 
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2008-05-23
Miestas: Kaunas
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: President Harry II
Radijo stotelė: Intek H-520 Plus
Radijo stotelė 2: Intek KT-380EE [ 136-175 MHz ]

Standartinė Arunčiks 2008-09-18, Ket. 20:58:59

Didziausia problema - prastai atrodo :lol: Reiks nuo kokios kitos nulupt ir uzsidet :)
Tiesa slypi kažkur anapus..
Vartotojo avataras
Arunčiks
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2007-12-18
Miestas: Šakiai
HAM šaukinys: LY3OO
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: UVS-300 & 6m-80m dipolis
Radijo stotelė 2: YAESU FT-897D

Standartinė LY1GP 2008-09-19, Pen. 13:56:25

O jei seip bairuojate ( kuom as esu isitikines ) ,pametykite daugiau sypseneliu, nes garantuoju kad ne vienas naujas useris pametes guminuka, ir perskaites jusu rasliava,begtu i artimiausia parda ( maxima, iki, rimi ir t.t. ) ieskoti pirkti guminuko.


As net nepagalvojau, kad mano zodzius kas gali priimti rimtai.... Susigedau ir atsiprasau. Viskas, kas mano prasyta sioje temoje neatitinka tikroves, atsitiktiniai sutapimai nesiskaito.
Vartotojo avataras
LY1GP
Senbuvis
 
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: 2008-02-24
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1GP
Antena: W3DZZ
Radijo stotelė: Ivairios

Standartinė arvydasius 2008-09-19, Pen. 14:18:52

waiduoklis rašė:
Astoras rašė:turi itakos, tikrai turi.

LY1GP rašė:Tikrai turi - spinduliavimo charakteristikos eina velniop, puse galgio virsta siluma, balsas tampa iskraipytas... Tiesa, dar zaiba pritraukia, nes izoliuojancios medziagos maziau.

LY1GP rašė:Tik atsargiai tai gali pazeisti jusu radijo stotele, sukelti trumpaji jungima. Tai negarantinis gedimas.]


Tai vat.Kaip sakant isbandeme mes ta guminuka ( teste dalyvavo dar 4 useriai ) , ir galiu drasiai teigti,kad jis itakos tikrai neturi.Ir balsas nesikraipo ir zaibas stipriau del to netrenke ( tiksliau jis visai netrenke ) ir rysys nepakito.
O jei seip bairuojate ( kuom as esu isitikines ) ,pametykite daugiau sypseneliu, nes garantuoju kad ne vienas naujas useris pametes guminuka, ir perskaites jusu rasliava,begtu i artimiausia parda ( maxima, iki, rimi ir t.t. ) ieskoti pirkti guminuko.


Mitų griovėjai :D
Beate vivere est honeste vivere
arvydasius
Dalyvis
 
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2008-07-08
Miestas: Vilnius
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė RADISTAS 2008-09-20, Šeš. 18:16:35

LY1GP rašė:
O jei seip bairuojate ( kuom as esu isitikines ) ,pametykite daugiau sypseneliu, nes garantuoju kad ne vienas naujas useris pametes guminuka, ir perskaites jusu rasliava,begtu i artimiausia parda ( maxima, iki, rimi ir t.t. ) ieskoti pirkti guminuko.


As net nepagalvojau, kad mano zodzius kas gali priimti rimtai.... Susigedau ir atsiprasau. Viskas, kas mano prasyta sioje temoje neatitinka tikroves, atsitiktiniai sutapimai nesiskaito.

buna ir taip Gintarai :lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
RADISTAS
Senbuvis
 
Pranešimai: 409
Užsiregistravo: 2006-08-12
Miestas: Alytus

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Antenos