Antena - Pirmieji žingsniai

Techniniai klausimai apie CB diapazono antenas

Standartinė Tominukas 2008-07-23, Tre. 16:57:46

Siaip telefonas reikalingas, nenoreciau atsisakyt. Man butu idomu suzinot daugiau apie ta indukcine antena, nes nesu zinovas situ dalyku. Jei gali placiau paaiskink. Gal butu visai neblogas variantas.


Esi jas matęs tik nežinojai kaip jos vadinasi :) . tai antenos kurios klijuojasi prie stiklo, vienoj pusėj stiklo laidas su padeliu o kitoj pusėj stiklo klijuojama antenėle. GSM signalas pas mus pakankamai stiprus ir jam nebereik tokiu antenų kaip prieš 5metus. Kas prekiauja Lietuvoj naujomis aš nežinau, bet naudotu turėtu būt beveik kiekviename šrote kur ne paskutinius triperius ardo :) Pasibandymui jos tau pilnai pakaktu.
Vartotojo avataras
Tominukas
Dalyvis
 
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2008-06-10
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Johnson II

Standartinė Tominukas 2008-07-23, Tre. 17:04:00

va ką radau pagoogliens http://www.eldes.lt/LT/gsm_antena.php manau rasi ir daugiau kazhko panashaus kas tau tiks
Vartotojo avataras
Tominukas
Dalyvis
 
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2008-06-10
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Johnson II

Standartinė mynia 2008-07-23, Tre. 17:30:51

Esi jas matęs tik nežinojai kaip jos vadinasi :) . tai antenos kurios klijuojasi prie stiklo, vienoj pusėj stiklo laidas su padeliu o kitoj pusėj stiklo klijuojama antenėle. GSM signalas pas mus pakankamai stiprus ir jam nebereik tokiu antenų kaip prieš 5metus. Kas prekiauja Lietuvoj naujomis aš nežinau, bet naudotu turėtu būt beveik kiekviename šrote kur ne paskutinius triperius ardo :) Pasibandymui jos tau pilnai pakaktu.[/quote]
:oops: Tu cia kaip pirstu i aki durei, pas mane BMW kaip tik tokia antena ir priklijuota ant galinio stiklo. Zinojau kas per daiktas, tik nezinojau kaip vadinasi. Siaip visai neblogas variantas ko gero man butu. GSM antena permest ant stiklo, o ji jos vieta sparne statyt CB antena.
Iskart kyla kitas klausimas, kokia antena patartumet statyt?
mynia
Senbuvis
 
Pranešimai: 259
Užsiregistravo: 2007-11-29
Miestas: Vilnius
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: President Harry II

Standartinė SaMaras 2008-07-23, Tre. 17:55:29

na cia kaip visada tas pats kuo ilgesne, (is esmes kad bent jau pusmetris kysotu virs stogo...) kuo didesnis dbi kad butu... seip patarciau 5/8 bangos ilgio kad butu.. tik dabar pats nezinau kiek demesio verta aliaska (6/8) kaina visai tokia padori sakyciau.. duomenys ir graziai atrodo... gal kas susidures ? na arba ms 145.. cia butu vos ne geriausi varijantai.. (aisku dvimetriniu net nesiulau..) o po to dar galima kazko labai padoraus dar surasti uz mazesne kaina... nors mano nuomone ant ko jau ko bet ant antenos taupyt nelabai apsimoka
Jeigu tu ginčijiesi su idijotu... jis greičiausiai daro tą patį...
Vartotojo avataras
SaMaras
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 660
Užsiregistravo: 2008-05-19
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė Maistra 2008-07-23, Tre. 20:06:32

Žinai, tikrai nepatarsiu ant galinio sparno. Prieš tris dienas nuėmiau nuo savo mašinos ir kaliau be gailesčio skylę stoge. Jei išeina, tai daryk kaip ir norėjai, ant bagažnyko per vidurį.
Maistra
Dalyvis
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-06-14
Miestas: Vilnius-Alytus

Standartinė mynia 2008-07-23, Tre. 20:42:23

Maistra rašė:Žinai, tikrai nepatarsiu ant galinio sparno. Prieš tris dienas nuėmiau nuo savo mašinos ir kaliau be gailesčio skylę stoge. Jei išeina, tai daryk kaip ir norėjai, ant bagažnyko per vidurį.

O kodel ant galinio sparno blogai, kas negerai? Per pati bagaznyko viduri negaliu, pas mane ten GPS antena prilipdyta, nebent ta kronsteina per viduri ties galiniu stiklu tvirtint
mynia
Senbuvis
 
Pranešimai: 259
Užsiregistravo: 2007-11-29
Miestas: Vilnius
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: President Harry II

Standartinė Maistra 2008-07-23, Tre. 21:01:21

Ryšys bus minimalus, bent jau man taip buvo. Antena "Iowa"ir virš stogo buvo išlindus gal 70cm, tas pusė metro virš stogo nieko nereiškia, nebent užsikelsi botogą 2m. Ir tai nežinau.. Su stacionaru normaliai susišnekėjau apie 6km, perkėlus ant stogo 12km. Šiaip siuntimas tai normalus, bet priimt nevisada pavykdavo net ir prasilenkus. Tai tiek iš savos patirties. Antena buvo derinta, ir suderinta beveik idealiai (1,03). Čia man Radistas pamačijo.
Maistra
Dalyvis
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-06-14
Miestas: Vilnius-Alytus

Standartinė moon 2008-07-23, Tre. 21:49:01

Imkit Sirio ML 145 MAG ir nereiks sukti galvos kur dėti ir koks ryšio atstumas.
Privalumai: 1. magnetinė 2. aukštis apie 142 cm 3.ryšio astumas tarp auto 15-18 km (išbandžiau) su stacionaru dvigubai. 4. nebrangi :wink:
kaina apie 122 lt.
moon
Dalyvis
 
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2008-06-30
Miestas: Alytus
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Power Boomerang
Radijo stotelė 2: CRT Millenium

Standartinė SaMaras 2008-07-23, Tre. 22:07:18

moon rašė:Imkit Sirio ML 145 MAG ir nereiks sukti galvos kur dėti ir koks ryšio atstumas.
Privalumai: 1. magnetinė 2. aukštis apie 142 cm 3.ryšio astumas tarp auto 15-18 km (išbandžiau) su stacionaru dvigubai. 4. nebrangi :wink:
kaina apie 122 lt.



kolega paskaitykit viska pries rasydamas... ant aliuminio automobilio is tos tavo magnetines antenos privalumas nebent pigumas... o paprastumo apskritas 0
Jeigu tu ginčijiesi su idijotu... jis greičiausiai daro tą patį...
Vartotojo avataras
SaMaras
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 660
Užsiregistravo: 2008-05-19
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė mynia 2008-07-24, Ket. 08:13:32

:( Magnetine as ir pats turiu, tik va naudos is jos siai masinai jokios
mynia
Senbuvis
 
Pranešimai: 259
Užsiregistravo: 2007-11-29
Miestas: Vilnius
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: President Harry II

Standartinė mynia 2008-07-24, Ket. 08:15:44

Maistra rašė:Ryšys bus minimalus, bent jau man taip buvo. Antena "Iowa"ir virš stogo buvo išlindus gal 70cm, tas pusė metro virš stogo nieko nereiškia, nebent užsikelsi botogą 2m. Ir tai nežinau.. Su stacionaru normaliai susišnekėjau apie 6km, perkėlus ant stogo 12km. Šiaip siuntimas tai normalus, bet priimt nevisada pavykdavo net ir prasilenkus. Tai tiek iš savos patirties. Antena buvo derinta, ir suderinta beveik idealiai (1,03). Čia man Radistas pamačijo.

Tai jei tau sparne buvo ne kas, tai gal ir tas kronsteinas bus panasiai
mynia
Senbuvis
 
Pranešimai: 259
Užsiregistravo: 2007-11-29
Miestas: Vilnius
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: President Harry II

Standartinė 0477 2008-07-24, Ket. 16:38:53

Maistra rašė:Ryšys bus minimalus, bent jau man taip buvo. Antena "Iowa"ir virš stogo buvo išlindus gal 70cm, tas pusė metro virš stogo nieko nereiškia, nebent užsikelsi botogą 2m. Ir tai nežinau.. Su stacionaru normaliai susišnekėjau apie 6km, perkėlus ant stogo 12km. Šiaip siuntimas tai normalus, bet priimt nevisada pavykdavo net ir prasilenkus. Tai tiek iš savos patirties. Antena buvo derinta, ir suderinta beveik idealiai (1,03). Čia man Radistas pamačijo.


jeigu prasilenkus nevisada priimti pavykdavo, manyciau ne antenos pastatymo vietoje beda. teko bendrauti su vienos kurjeriu firmytes vyrais (lengvu daug turi ir radifikuotos visos). sedanam visiems antenos sudetos i galini sparna, ilgis visu apie 1,5m., ir rysi (bent taip sake) tarp masinu palaiko 8-10km be didesnio vargo. :)
Vartotojo avataras
0477
Senbuvis
 
Pranešimai: 683
Užsiregistravo: 2007-09-11
Miestas: Ukmergė
Antena: Midland 9Plus
Radijo stotelė: MJ-600 turbo
Antena 2: SG-7900
Radijo stotelė 2: KG-UVD1P

Standartinė mynia 2008-07-24, Ket. 17:45:04

robis rašė:
Maistra rašė:Ryšys bus minimalus, bent jau man taip buvo. Antena "Iowa"ir virš stogo buvo išlindus gal 70cm, tas pusė metro virš stogo nieko nereiškia, nebent užsikelsi botogą 2m. Ir tai nežinau.. Su stacionaru normaliai susišnekėjau apie 6km, perkėlus ant stogo 12km. Šiaip siuntimas tai normalus, bet priimt nevisada pavykdavo net ir prasilenkus. Tai tiek iš savos patirties. Antena buvo derinta, ir suderinta beveik idealiai (1,03). Čia man Radistas pamačijo.


jeigu prasilenkus nevisada priimti pavykdavo, manyciau ne antenos pastatymo vietoje beda. teko bendrauti su vienos kurjeriu firmytes vyrais (lengvu daug turi ir radifikuotos visos). sedanam visiems antenos sudetos i galini sparna, ilgis visu apie 1,5m., ir rysi (bent taip sake) tarp masinu palaiko 8-10km be didesnio vargo. :)


Jei tai tiesa butu visai neblogai. Bent jau man tu 8-10 km pilnai pakanka. Bet reiktu zinoti tiksliai, nes pas vienus veikia, o pas kitus nebe
mynia
Senbuvis
 
Pranešimai: 259
Užsiregistravo: 2007-11-29
Miestas: Vilnius
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: President Harry II

Standartinė Astoras 2008-07-24, Ket. 19:29:46

as buvau savo metrine magnetine uzsidejes ant galinio dangcio vidurio tai prasilenkus nelabai ka girdedavau, ant stogo vidurio viskas liuks
Alan 42 multi, 60w
Sirio AS100, mag-125pl
Audi B4
---------------
1/2 stacionaras
tti660
---------------
http://www.satas.lt
Astoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 2008-07-09
Miestas: Vilnius
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Alan Energy 1/2 CB
Radijo stotelė 2: TTI TCB-660

Standartinė Maistra 2008-07-24, Ket. 22:04:48

mynia rašė:
robis rašė:
Maistra rašė:Ryšys bus minimalus, bent jau man taip buvo. Antena "Iowa"ir virš stogo buvo išlindus gal 70cm, tas pusė metro virš stogo nieko nereiškia, nebent užsikelsi botogą 2m. Ir tai nežinau.. Su stacionaru normaliai susišnekėjau apie 6km, perkėlus ant stogo 12km. Šiaip siuntimas tai normalus, bet priimt nevisada pavykdavo net ir prasilenkus. Tai tiek iš savos patirties. Antena buvo derinta, ir suderinta beveik idealiai (1,03). Čia man Radistas pamačijo.


jeigu prasilenkus nevisada priimti pavykdavo, manyciau ne antenos pastatymo vietoje beda. teko bendrauti su vienos kurjeriu firmytes vyrais (lengvu daug turi ir radifikuotos visos). sedanam visiems antenos sudetos i galini sparna, ilgis visu apie 1,5m., ir rysi (bent taip sake) tarp masinu palaiko 8-10km be didesnio vargo. :)


Jei tai tiesa butu visai neblogai. Bent jau man tu 8-10 km pilnai pakanka. Bet reiktu zinoti tiksliai, nes pas vienus veikia, o pas kitus nebe

NU pas mane ne sedanas, o karavanas ir antenukas buvo metro. Na jei pas visus antenos 1,5m tai gal ir yra tame tiesos. Nors čia vienas kolega minėjo, kad su panašia antena ~15km eina, bet jei reikia ragelį prie ausies pridėjus klausyt, tai menka nauda. Dar lenkų forumuose skaičiau, kad su vienodų parametrų antenom ryšys geresnis. O jei pas ką prastesnė, tai ir krenta rodikliai. Nu panašiai. :)
Alan42 Sirio Performer800
12AM
29EU
Maistra
Dalyvis
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-06-14
Miestas: Vilnius-Alytus

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Antenos