Kodėl antenos stiebo apačia permatoma ?

Techniniai klausimai apie CB diapazono antenas

Standartinė Houmeris 2011-07-24, Sek. 08:12:01

Sveiki. Jums tai galbūt labai juokinga,o man labai įdomu, kodėl ta apvija antenos yra permatoma,na stikliukas ją gaubia,o pas kitas juodas ? Čia kaip pvz: http://www.audiolitas.lt/images/sunker%20cb1.jpg . Čia jis tik šiaip,dėl grožio,mar dėl ko permatomas ? Dėkuj :)
Houmeris
Dalyvis
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2011-06-12
Miestas: Šiauliai
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: Alan-Midland 100+

Standartinė Vaidas 2011-07-24, Sek. 08:23:22

Mano nuomone permatomas stikliukas pasirinktas buvo kaip kažkas naujoviška, stilinga gal net. Jei jau taip mandriai padaryta tai ir antena gera, bet bet bet ši antena savo funkcijas atlika, gal tik antgalis šiek tiek per didelis ir reikia izoliacijos :D o šiaip Sunker vieni prasčiausių gamintojų ir kokybės ten nelabai yra ;) Šias antenas renkasi dažniausiai neapsišvietę žmonės, kurie nesidomėjo nieko kitu ir mato tik pigų ale gražų daigtą.
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė Houmeris 2011-07-24, Sek. 08:26:00

Šitą kaip pvz tik imeciau :) nors tokia grynai antena irgi turiu, suderino man ja, taip 2-3 km ir girdedavau ir kalbedavau... Kaip už tokią kainą puse bedos. BEt faktas,kad yra dauuuug geresnių antenų. Beje,o ką turi omeny sakydamas reikia izoliacijos ? :D Kur i raciją įsisuka kištukas ? Kam ten izoliuoti,juk ir taio yra ? :D Ar čia t juokais,o aš už rimtą paėmiau :D ?
Houmeris
Dalyvis
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2011-06-12
Miestas: Šiauliai
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: Alan-Midland 100+

Standartinė Vaidas 2011-07-24, Sek. 08:33:43

kažkada reikėjo antenos savaitei ir aš nusipirkau ta sunker CB1 , pirkau ją nes ji kainavo 34 lt ir žinojau, kad už savaitės vėl atgausiu savo automobilį ;) taigi ir nusipirkus , antenos jungtis kokiu 1-2 mm per didelė :D todėl ir sakau :D
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė Houmeris 2011-07-24, Sek. 08:38:35

Aaa :D ,na neveltui tokia ir kaina... Apie magneto stiprumą irgi geriau nešnekėt :D
Houmeris
Dalyvis
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2011-06-12
Miestas: Šiauliai
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: Alan-Midland 100+


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Antenos