O ar vaziuojant nesigirdi pasalinis triuksmas nuo antenos?

Techniniai klausimai apie CB diapazono antenas

Standartinė lacplesis 2007-06-14, Ket. 20:41:03

Buvau isidejes antena su magnetuku, kurios vidury yra isstorejimas ir po to vel suplonejimas, tai vaziuojant svilpia vejas, erzina... su mazyte (40cm vazineju magnetine ant bagazines hecbeko, tai nieko nesigirdi, viskas liux)... Kaip pas jus reikalai?
lacplesis
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2007-06-14
Miestas: Vilnius- Ryga

Standartinė Shadowed 2007-06-15, Pen. 13:46:46

Mano antenike feritine truputi daugau kaip 1 m aukscio, igreziama, isukta i mago antenos skyle gale, prie bagazines. truputi rezonuoja su korpusu ir esant didesniam greiciui truputi patriuksmauja. Bet neerzinanciai tai ir netrugdo. Vejo svilpimo nesigirdi...
Shadowed
 

Standartinė IXIUXASS 2007-06-24, Sek. 13:57:03

pas mane antena 1,5m bet jokio triuksmo nesigirdi, net kai liukas atidarytas
IXIUXASS
Senbuvis
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 2007-03-07
Miestas: Panevezys

Standartinė linas633 2010-03-11, Ket. 18:51:54

as naudoju prezident ohio tai kai paspaudziu girdisi svilpima kartais net nemazas, bet truputy pasukus kitaip truputy apmazeje bet vistiek lieka.
trasoje 12 AM pl.
mieste 19 FM pl.
vokietija 9 AM eu.
linas633
Naujokas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-12-04
Miestas: kazlu ruda-sakiai-meldorf
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: president harry III ASC

Standartinė mirkazas 2010-03-11, Ket. 20:55:56

linas633 rašė:as naudoju prezident ohio tai kai paspaudziu girdisi svilpima kartais net nemazas, bet truputy pasukus kitaip truputy apmazeje bet vistiek lieka.

Turiu ir aš president ohio ir jokio triukšmo nėra visiškai (-)
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Vaidas 2010-03-11, Ket. 21:12:00

mirkazas rašė:
linas633 rašė:as naudoju prezident ohio tai kai paspaudziu girdisi svilpima kartais net nemazas, bet truputy pasukus kitaip truputy apmazeje bet vistiek lieka.

Turiu ir aš president ohio ir jokio triukšmo nėra visiškai (-)


o gal tokiu greiciu dar nevaziavai, kad svilptu :D
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė mirkazas 2010-03-11, Ket. 21:17:43

mondeo rašė: o gal tokiu greiciu dar nevaziavai, kad svilptu :D

:lol: :lol: :lol: na nebent :G
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė linas633 2010-03-11, Ket. 21:23:56

na ji pas mane ant stogo vidurio passat caravan, tai girdis nebent nustumiu iki orginalios radio antenos tada jau minimaliai bet rysiui atsiliepia.
o seip tai nesiskundziu nebloga.
noreciau suzinot kaip jum? patenkina lukescius koky atstuma buvot isspinduliave?
trasoje 12 AM pl.
mieste 19 FM pl.
vokietija 9 AM eu.
linas633
Naujokas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-12-04
Miestas: kazlu ruda-sakiai-meldorf
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: president harry III ASC

Standartinė mirkazas 2010-03-11, Ket. 21:34:15

linas633 rašė:na ji pas mane ant stogo vidurio passat caravan, tai girdis nebent nustumiu iki orginalios radio antenos tada jau minimaliai bet rysiui atsiliepia.
o seip tai nesiskundziu nebloga.
noreciau suzinot kaip jum? patenkina lukescius koky atstuma buvot isspinduliave?

Pas mane irgi ant vidurio stogo ir tyla :roll: Antena patenkino visus lūkesčius, didžiausias matuotas atstumas apie 10km tarp mašinos ir mašinos, daugiau nereikia. Į požemines aikštelės berods telpu nenuimant antenos, tad trumpumas/kokybe santykis man tiko (+) (+)
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Girteka 2010-03-12, Pen. 09:58:29

I masina: Galinej stogo dali imontuota igreziama Sirio as 100. Kai greitis virs 90, kazkoks garsas yra, bet tikrai neerzina. Manau tas garsas per skyle ateina (8-)
II masina: Per stogo viduri statau Ml-145. Antenos nesigirdi bet kokiam greiti, girdisi vejas tuoj vietoj kur prispaudziamas durimis kabelis, biski erzina :G
Ford Fiesta
Audi A6 quattro
*Dievas dave vairuotojui dvi akis - viena kelia stebeti, kita policijos ekipazu ieskoti
Vartotojo avataras
Girteka
Dalyvis
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-03-06
Miestas: Vilnius
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: TTI TCB-771

Standartinė Girteka 2010-03-12, Pen. 10:03:07

linas633 rašė:na ji pas mane ant stogo vidurio passat caravan, tai girdis nebent nustumiu iki orginalios radio antenos tada jau minimaliai bet rysiui atsiliepia.
o seip tai nesiskundziu nebloga.
noreciau suzinot kaip jum? patenkina lukescius koky atstuma buvot isspinduliave?


Sveikas. Ta prasme statai antena galinej stogo dali?
Turiu minti padaryt skyle salia originalios antenos gale, masina audi universalas, ir ten ikisti igreziama antena. Zinau kad rysis bus prastesnis, bet ar zymiai prastesnis :?:
Ford Fiesta
Audi A6 quattro
*Dievas dave vairuotojui dvi akis - viena kelia stebeti, kita policijos ekipazu ieskoti
Vartotojo avataras
Girteka
Dalyvis
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-03-06
Miestas: Vilnius
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: TTI TCB-771

Standartinė armaturinis 2010-03-12, Pen. 16:16:48

Girteka rašė:
linas633 rašė:na ji pas mane ant stogo vidurio passat caravan, tai girdis nebent nustumiu iki orginalios radio antenos tada jau minimaliai bet rysiui atsiliepia.
o seip tai nesiskundziu nebloga.
noreciau suzinot kaip jum? patenkina lukescius koky atstuma buvot isspinduliave?


Sveikas. Ta prasme statai antena galinej stogo dali?
Turiu minti padaryt skyle salia originalios antenos gale, masina audi universalas, ir ten ikisti igreziama antena. Zinau kad rysis bus prastesnis, bet ar zymiai prastesnis :?:


kažkurioje temoje buvo nagrinėta tai. bendrai paėmus, ryšys nesuprastėja, tik labiau į priekį išsitempia spinduliavimo diagrama, t.y. su gale esančiomis tolimesnėmis mobiliomis stotimis sunkiau susisieksi, o į priekį lengviau, toliau susisieksi, paprastai sakant.
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė v.pavardenis 2010-03-12, Pen. 18:00:31

armaturinis rašė:kažkurioje temoje buvo nagrinėta tai

viewtopic.php?f=29&t=457
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė armaturinis 2010-03-12, Pen. 20:28:33

Dėkuj už patikslinimą pavardeni
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė Girteka 2010-03-13, Šeš. 22:34:12

armaturinis rašė:kažkurioje temoje buvo nagrinėta tai. bendrai paėmus, ryšys nesuprastėja, tik labiau į priekį išsitempia spinduliavimo diagrama, t.y. su gale esančiomis tolimesnėmis mobiliomis stotimis sunkiau susisieksi, o į priekį lengviau, toliau susisieksi, paprastai sakant.


Dekuj, bet sita zinau, naudoju Sirio igreziama stogo gale..
Tikriausiai nevisai pilnas buvo klausimas, t.y.:
ar stipriai trukdys rysiui radio antena salia igreziamos cb? stogo gale radio antena ir prie jos igrezti cb antena
Ford Fiesta
Audi A6 quattro
*Dievas dave vairuotojui dvi akis - viena kelia stebeti, kita policijos ekipazu ieskoti
Vartotojo avataras
Girteka
Dalyvis
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-03-06
Miestas: Vilnius
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: TTI TCB-771

Kitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Antenos

cron