Antenos tvirtinimo varžtas

Techniniai klausimai apie CB diapazono antenas

Standartinė woow 2009-12-07, Pir. 22:40:55

Gal ir ne nauja, bet tokia mintis "šovė" į galvą, analogiškai kaip yra ratų "slapukai" kurių be spec rakto neatsuksi. Čia kalba apie tas antenas kurios prie kelmo dar varžtu prisisuka pvz. Hawaii dabar tiesiog naudoju 5Lt monetą, bet ir ilgapirščiui tai patogu, todėl norėjau įsigyt varžtą su sparneliais, kad būtų patogiau, bet va pamaniau jei kas prie tekinimo staklių prieina būtų galima pagamint varžtą kurio galvutė būtų kūgio formos, kad jokiu raktu nesuimsi, o viduryje cilindrinė duobutė kurios dugne dvi skylutės, raktelis- lenkta ašelė (kad patogiau suimti ir sukti būtų) su dviem "ragiukais" kurie atitinka varžto dugne esančias skylutes. Kadais pamenu ir tėvas buvo tokių "slapukų" pasidaręs, bet tai buvo sovietmečiu, dabar net nepažįstu nė vieno tekoriaus auksarankio. Gal kam patiks ši idėja ir pagamins ir kolegoms varžtelių. Žinoma prieš vandalus nepadės.
tačka aliuminio puodo spalvos
Vartotojo avataras
woow
Senbuvis
 
Pranešimai: 159
Užsiregistravo: 2009-09-03
Miestas: Mažeikiai
Antena: President Hawaii
Radijo stotelė: President Harry III ASC

Standartinė Alumvagis 2009-12-08, Ant. 18:28:15

Kai as buvau panasu dalyka pasidares, tai is viso kelmo, su auaim, killpa ta islauze ir nusinese. Ateis vasara, meistrausiu islendancia antena is sparno.
Kartais skauda kojas...
...o galvos ne, del mano 1,4 SBK.
Alumvagis
Senbuvis
 
Pranešimai: 167
Užsiregistravo: 2008-09-08
Miestas: kaunas
Antena: Alan S9 Plus CB
Radijo stotelė: Ninja emperor
Antena 2: Bumerangas >
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė punkstar 2009-12-08, Ant. 18:40:25

Alumvagis rašė:Kai as buvau panasu dalyka pasidares, tai is viso kelmo, su auaim, killpa ta islauze ir nusinese. Ateis vasara, meistrausiu islendancia antena is sparno.

O kebulo skarda nesusilankste nuo tokio vandalizmo?
Šaukinys 059 19-20FMPL
Vartotojo avataras
punkstar
Senbuvis
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2009-04-17
Miestas: KO25LA
Antena: Alan Energy 1/2 CB
Radijo stotelė: President Truman ASC

Standartinė Alumvagis 2009-12-08, Ant. 23:01:39

Ne, ant batono sparno galinio pusiau kampo buvo sumontuota. Tiek ten ir reikia, lygtais duraliuminis, trekst, ir net signalizacija nesudirbo...
Kartais skauda kojas...
...o galvos ne, del mano 1,4 SBK.
Alumvagis
Senbuvis
 
Pranešimai: 167
Užsiregistravo: 2008-09-08
Miestas: kaunas
Antena: Alan S9 Plus CB
Radijo stotelė: Ninja emperor
Antena 2: Bumerangas >
Radijo stotelė 2: President Harry II


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Antenos