koks cb antenos galiojimo laikas

Techniniai klausimai apie CB diapazono antenas

Standartinė mirkazas 2011-03-13, Sek. 00:14:54

Angliukas rašė:Ar kas vyksta su antena jei ji stovi nenaudojama ant masinos stogo kokius 3-4 menesius ar ilgiau?Ar reik ja perreguliuot karts nuo karto ar ne? Dekoju uz atsakymus.

Patikrinti reikia karts nuo karto ir swr`a. O šiaip tai mechaniniu kažkokiu judančiu dalių antena neturi, tad rudis neužpuls. :D Bet kaip ir visoms antenom, nepriklausomai ar jos naudojamos ar ne- gali oksiduotis pvz jungtis. Ir dar.. manau 3-4 menėsiai tai mažai, manau tikrai yra žmoniu kurie nekalba ir ilgiau, o poto vdrug paklausia kaip keliukas, karta per metus išvažiavus su mašiną. :mrgreen:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Marelis 2011-03-26, Šeš. 18:39:33

Pasirodo ir prezidentas chaltūrina :evil: Šiandien man Vilniuje bandė sureguliuoti anteną (ačių žmogeliui už kantrybę), tai nė per kur, swr rodo šešis :shock: ir nereaguoja į jokį derinimą. Praskambinus kabeliuką paaiškėjo, kad jis kurtai trūkęs ar šiaip kur nekontakte. Ar gali būti, kad aš jį pažeidžiau prispaudęs liuku (liukas paprastas, kilnojasi tik į viršų, užsidaro ant gumų) ar kaip dar saugiai, neužlaužiant pravesti tą kabeliuką? Blemba susinervinau, perki nepigiausią daigtą ir neprasčiausios firmos ir še tau kad nori...Keisčiausia, kad mane girdi gerai ir toli, aš irgi girdžiu gerai ir toli. Dabar aišku antena atjungta, nes nesinori stotelės sudeginti.
Menas nebūtinai turi būti gražus
Marelis
Dalyvis
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2011-03-21
Miestas: Varėna
Antena: President Dakota
Radijo stotelė: president truman

Standartinė Marius 901 2011-03-26, Šeš. 19:15:51

Marelis rašė:Pasirodo ir prezidentas chaltūrina :evil: Šiandien man Vilniuje bandė sureguliuoti anteną (ačių žmogeliui už kantrybę), tai nė per kur, swr rodo šešis :shock: ir nereaguoja į jokį derinimą. Praskambinus kabeliuką paaiškėjo, kad jis kurtai trūkęs ar šiaip kur nekontakte. Ar gali būti, kad aš jį pažeidžiau prispaudęs liuku (liukas paprastas, kilnojasi tik į viršų, užsidaro ant gumų) ar kaip dar saugiai, neužlaužiant pravesti tą kabeliuką? Blemba susinervinau, perki nepigiausią daigtą ir neprasčiausios firmos ir še tau kad nori...Keisčiausia, kad mane girdi gerai ir toli, aš irgi girdžiu gerai ir toli. Dabar aišku antena atjungta, nes nesinori stotelės sudeginti.

:D :D kuo ciad eta antena??? liukas darinejamas.... vat ir kabelio beda.... o antena tai ne prie ko! pasidaryk igreziama.... baigsis visos bedos... :D arba uzvirink liuka! :D
mieste PL 19FM, trasoje PL 12AM
Vartotojo avataras
Marius 901
Senbuvis
 
Pranešimai: 250
Užsiregistravo: 2009-06-12
Miestas: kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Taylor III asc
Antena 2: President Alaska

Standartinė Marelis 2011-03-26, Šeš. 19:55:55

Bet aš to liuko net nedarinėjau!!! Pastačiau anteną, prakišau kabeliuką ir uždariau liuką. Negi taip iš kart ir nutraukiau??? Antena sumontuota prieš tris dienas. Tai kaip pas kitus, kai pro dureles prakiša ir darinėja kas diena? Blemba, nėr durniau, kai pats prisidirbi :-/ .Ar sudėtinga pakeisti kabelį antenai ir kur protingiausia jį pravesti?
Menas nebūtinai turi būti gražus
Marelis
Dalyvis
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2011-03-21
Miestas: Varėna
Antena: President Dakota
Radijo stotelė: president truman

Standartinė Marius 901 2011-03-26, Šeš. 19:59:56

Marelis rašė:Bet aš to liuko net nedarinėjau!!! Pastačiau anteną, prakišau kabeliuką ir uždariau liuką. Negi taip iš kart ir nutraukiau??? Antena sumontuota prieš tris dienas. Tai kaip pas kitus, kai pro dureles prakiša ir darinėja kas diena? Blemba, nėr durniau, kai pats prisidirbi :-/ .Ar sudėtinga pakeisti kabelį antenai ir kur protingiausia jį pravesti?

:D pragrezti stoga!galejai nukirsti!
mieste PL 19FM, trasoje PL 12AM
Vartotojo avataras
Marius 901
Senbuvis
 
Pranešimai: 250
Užsiregistravo: 2009-06-12
Miestas: kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Taylor III asc
Antena 2: President Alaska

Standartinė Marius 901 2011-03-26, Šeš. 20:01:28

Marius 901 rašė:
Marelis rašė:Bet aš to liuko net nedarinėjau!!! Pastačiau anteną, prakišau kabeliuką ir uždariau liuką. Negi taip iš kart ir nutraukiau??? Antena sumontuota prieš tris dienas. Tai kaip pas kitus, kai pro dureles prakiša ir darinėja kas diena? Blemba, nėr durniau, kai pats prisidirbi :-/ .Ar sudėtinga pakeisti kabelį antenai ir kur protingiausia jį pravesti?

:D pragrezti stoga!galejai nukirsti!

nuvezk antena kur pirkai!pasakyk kas nutiko!manau pakeis!
mieste PL 19FM, trasoje PL 12AM
Vartotojo avataras
Marius 901
Senbuvis
 
Pranešimai: 250
Užsiregistravo: 2009-06-12
Miestas: kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Taylor III asc
Antena 2: President Alaska

Standartinė Backlazhanas 2011-03-26, Šeš. 20:05:01

prezidentui siektiek sudetingiau kabeli keisti nei kokiam sirio. Bet nieko ten labai blatno.
pilkas >> berlingo
neaiskiai zalios spalvos OOOO 100
Vartotojo avataras
Backlazhanas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1995
Užsiregistravo: 2008-10-27
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY3VV
Antena: President Texas 1800
Radijo stotelė: President Jackson II
Antena 2: SIRTEL Santiago 1200
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė Marelis 2011-03-26, Šeš. 20:18:11

Eina peklon, tik nusipirkau ir jau bėdos. Bandysiu ryt atsidurti Druskininkuose, tai gal S.W.A.T-as padės, nes pirkau per topo centrą, o tas siuntė iš kažkur.Nežinau, gal greičiau bus Druskininkuose...Taip ir būna per jauną, žalią galvą.Tikiusi viskas bus gerai ir greitu laiku susikalbėsim kelyje.Gyveni ir mokaisi...
Menas nebūtinai turi būti gražus
Marelis
Dalyvis
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2011-03-21
Miestas: Varėna
Antena: President Dakota
Radijo stotelė: president truman

Standartinė Backlazhanas 2011-03-26, Šeš. 20:23:31

topo centra? kiek tada ji tau kainavo?
pilkas >> berlingo
neaiskiai zalios spalvos OOOO 100
Vartotojo avataras
Backlazhanas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1995
Užsiregistravo: 2008-10-27
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY3VV
Antena: President Texas 1800
Radijo stotelė: President Jackson II
Antena 2: SIRTEL Santiago 1200
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė Marelis 2011-03-26, Šeš. 20:45:49

Truputį pažįstamas pardavėjas, tai padarė tikrai už gerą kainą.
Menas nebūtinai turi būti gražus
Marelis
Dalyvis
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2011-03-21
Miestas: Varėna
Antena: President Dakota
Radijo stotelė: president truman

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Antenos