Automobilinės antenos panaudojimas stacionarui

Standartinė virsininkas88 2014-09-15, Pir. 02:48:45

Aš virš garažo išsikėlęs midland automobilinę anteną apie 1,5 metro ilgio, prisukau ją prie metalo lakšto dydžio kaip du delnai. Priėmimas geras, fūras iš už 10km girdžiu, bet siuntimas silpnas, jie manęs negirdi. Tik 3km girdi mane. SWR matavau, geras, 1,4 lygtais. Jeigu perdaryčiau antenos "padą" ir uždėčiau atsvarus, mane toliau girdėtų?

Maitinimas buvo ne stabilizuotas, apie 12v. Padarius stabilizuotą 14v galbūt būtų geresnis siuntimas?
virsininkas88
Naujokas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2014-09-12
Miestas: Jurbarkas

Standartinė punkstar 2014-09-15, Pir. 09:31:20

virsininkas88 rašė:Aš virš garažo išsikėlęs midland automobilinę anteną apie 1,5 metro ilgio, prisukau ją prie metalo lakšto dydžio kaip du delnai. Priėmimas geras, fūras iš už 10km girdžiu, bet siuntimas silpnas, jie manęs negirdi. Tik 3km girdi mane. SWR matavau, geras, 1,4 lygtais. Jeigu perdaryčiau antenos "padą" ir uždėčiau atsvarus, mane toliau girdėtų?

Maitinimas buvo ne stabilizuotas, apie 12v. Padarius stabilizuotą 14v galbūt būtų geresnis siuntimas?

Jei antena igreziama,tvirtinimo vietoje kabelio sarvas privalo tureti gera kontakta su metalo lakstu.Mazokas ir metalo gabalas,butu nors 50x50 cm. arba prie apskardinimo ,jei yra tvirtinti,arba radialus daryti.SWR gal ir geras,bet matomai spinduliuoja i dangu.Auto antena susideda is 2 ju daliu,antena ir metalinis masinos kebulas.Todel ant stiebo ji veiks prastai.Geriau stacionari antena.
Jei siuntimo metu itampa stipriai krenta,tas mazina stoteles galinguma.
Šaukinys 059 19-20FMPL
Vartotojo avataras
punkstar
Senbuvis
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2009-04-17
Miestas: KO25LA
Antena: Alan Energy 1/2 CB
Radijo stotelė: President Truman ASC

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Kita Stacionarai

cron