Prašau informacijos naujokui.

Standartinė DieHard 2011-12-02, Pen. 14:30:20

Sveiki,išanksto atsiprašau ,jai tema ne vietoje,tiesiog man,kaip pradedančiajam, reikėtų informacijos. Taigi šiuose radijo ryšio reikaluose esu naujokas,nelabai ką suprantu,tad užklausiu jūsų ,nors kogero klausimai gali pasirodyti gan buki. Nusipirkome dvi paprasčiausias radijo stoteles (racijas BRONDI,PMR 8 kanalų) taigi iškilo klausimų: ar teisiškai šitas reikalas kaip nors ribojamas? Galiu pasiėmęs tą savo raciją ja naudotis nuolat ? (naudojamos jos ne darbui,tiesiog susisiekti su žmonėmis) Kaip optimaliausiai nusistatyti kanalą susisiekti su kita reikalinga racija ,kad nesikirstų su taksistų ir statybininkų pašnekėsiais :D ? Išvis, jai kas netingite,nupasakokite ,prašau, kas naudojantis radijo ryšiu galima, kas negalima ,kaip veikia techninė pusė,kokios panaudojimo galimybės .
Dėkoju išanksto.
DieHard
Naujokas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2011-12-02
Miestas: Vilnius

Standartinė mirkazas 2011-12-02, Pen. 14:57:27

http://www.cbforumas.lt/viewforum.php?f=52 <<Na čia rasi viska ko reikia- nes jei šita viska reikės surašyti čia- netilptu t.y. interneto neužtektu :lol: PS ko perskaitęs nesuprasi, na tada pasiaiškinsim bendrai (+)
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Šiukšlynas

cron