CB koordinatorius

Standartinė KirminuX 2010-12-22, Tre. 21:36:32

tomazzz rašė:pareiskit rimtus argumentus klubo pusei neskaitant juridinio statuso? :D

Jokių argumentų klubui kurti nereikia. Jei yra pakankamai bendraminčių, norinčių susijungti į draugiją - valio - tegul jungiasi. Kas iš to gasusis - laikas parodys. Gal kažkas galės juoktis, kad va - ar sakiau kad klubo nereikia, o gal kažkas grauš nagus - oi, o gi galėjau būti pirmas ir savo klubą padaryt.
tomazzz rašė:uj kaip gausu nariu bus, kam tas bereikalingas snipstas :D jei jau eisim i kluba tai db pradziai gal visa lietuva ant EU pametam ? :D

Narių bus kiek bus. realiai matau kokius 2-3 narius kurie gal ir rimtai nori į klubą. Ir maždaug tiek pat matau, kurie mano, kad klubas nereikalingas.
Bet labai teisingas pastebėjimas - iki klubo steigimo reikės tikrai atlikti nemažus namų darbus, o tai tuos kelis klubo entuziastus gali labai išretinti.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė Marchiux 2010-12-22, Tre. 21:50:34

KirminuX rašė:[
Marchiux rašė:uj kaip gausu nariu bus, kam tas bereikalingas snipstas :D jei jau eisim i kluba tai db pradziai gal visa lietuva ant EU pametam ? :D

Narių bus kiek bus. realiai matau kokius 2-3 narius kurie gal ir rimtai nori į klubą. Ir maždaug tiek pat matau, kurie mano, kad klubas nereikalingas.
Bet labai teisingas pastebėjimas - iki klubo steigimo reikės tikrai atlikti nemažus namų darbus, o tai tuos kelis klubo entuziastus gali labai išretinti.

Nemano posta prie mano niko pacitavai :D Man tai gerai ir PL :D Nelegalu, nesvaru bet man gerai :D
CB/GPS SERVICE PREKYBA/REMONTAS/DERINIMAS +37061442000 Kauno vakarinis apvažiavimas 86km, Vakoil parkingas
Vartotojo avataras
Marchiux
Senbuvis
 
Pranešimai: 1053
Užsiregistravo: 2009-09-29
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LW
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: Kita
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President HARRY III ASC

Standartinė mirkazas 2010-12-22, Tre. 21:51:32

o kaip galima taip teigti net nepabandžius? Tiesiog aš žmogus toks- kol nežinau, nešneku ir nekomentuoju. Pinigai pinigai pinigai- žmonės kas jums yra?
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė KirminuX 2010-12-22, Tre. 21:59:45

tomazzz rašė:Nuo kada bendras pomegis tiek daug visokiu isipareigojimu reikalauja.
Bet kur matote įsipareigojimų reikalavimą? Tiesiog yra norinčių imtis tų įsipareigojimų, tai tegul imasi. Kiti - nematome poreikio ir veiklos gairių - skeptiškai žiūrime į tai, ar net nematome prasmės. Blogiausia, kad klubo entuziastai irgi mato galimybes juridiniu vardu reklamuotis, gauti nuolaidas ir dar panašių dalykų. O reiktų pasakyti ką konkrečiai veiks toks klubas - kokius interesus atstovaus ir kokiose arenose, kokiomis formomis ir t.t.
tomazzz rašė: Priklausau keliom entuziastu grupems, kurios neturi jokio juridinio statuso, tiesiog mus vienija tas pats bendras pomegis.

Na vienas dalykas - laikyti save vienos ar kitos entuziastų grupės nariu, kitas dalykas yra veikti, trečias - juridinį statusą turinti grupė. Norint - tai viena kitam netrukdo.
tomazzz rašė: Mum nereikia nei kokiu reklamu, nei mum reikia ataskaitu, nei panasiu dalykiu, del kuriu reiktu isipareigoti. visi tiesiog "dauginames" tiesiog per pazystamu rata.

CB bendruomenė auga. Matyt per lėtai. Pažįstamų ratas sunkiai judinasi.
tomazzz rašė:atminkim viena dalyka kur $ ten pykciai. taip yra, taip buvo ir taip bus. ;)

Kas tiesa, tai ne melas. Bet kur statusas, tai be $ neprasisuks.
tomazzz rašė:jei bus steigtas klubas, as tiesio pasirinksiu kelia nebuti jo nariu,

Čia tikrai matysis kas ką pasirinks. Juk tokių pasirinkimų kiekvienas esame padarę per gyvenimą ne vieną. Ir nieko - ir nepasirinkę klubo išgyvena, ir klubiniai gyvena :)
tomazzz rašė: o su esamos bendruomenes nariais palaikysiu tik "alternatyvu bendravimo rysi" ;)

Asmeniškai man nesvarbu ar žmogus bus klubo narys ar ne, svarbu kad jam įdomus ryšys. Vat kas bus juokingiausia - tai kad po klubo steigimo, po „CB radijo bendruomenės Lietuvoje“ vėliava bus suburtas „vairuotojų su CB racijomis klubas“, o 19-as kanalas iš miestų informacinio kanalo virs „klubo kanalu“.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė KirminuX 2010-12-22, Tre. 22:02:22

Marchiux rašė:Nemano posta prie mano niko pacitavai :D Man tai gerai ir PL :D Nelegalu, nesvaru bet man gerai :D

Pataisiau. Ne tai buvo Copyboarde ir pasipastino. Neapsižiūrėjau. O dėl gerai blogai - kiekvienas sprendžia pagal save. Todėl man buvo svarbu EC, neaktualu pečiai ir t.t.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė LY3BRA 2010-12-22, Tre. 22:05:20

uzrakint ta tema ir baigsis viesas santykiu aiskinimasis tas ta pasake o anas kita. tema isgvildenta siam momentui nuomone aiski nereik tai nereik ir viskas .vaikai gyvenkim draugiskai :)
Nirvana ne už kalnų.
Vartotojo avataras
LY3BRA
Senbuvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 2008-08-20
Miestas: Prie greitkelio

Standartinė mirkazas 2010-12-22, Tre. 22:10:17

pilietis rašė:uzrakint ta tema ir baigsis viesas santykiu aiskinimasis tas ta pasake o anas kita. tema isgvildenta siam momentui nuomone aiski nereik tai nereik ir viskas .vaikai gyvenkim draugiskai :)

tai buvo sakančiu ir kad reikia? Na vnž gyvenkim draugiškai
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė v.pavardenis 2010-12-22, Tre. 22:14:37

pilietis rašė:uzrakint ta tema ir baigsis viesas santykiu aiskinimasis tas ta pasake o anas kita. tema isgvildenta siam momentui nuomone aiski nereik tai nereik ir viskas .vaikai gyvenkim draugiskai :)

esu nepatenkintas tik tuo, kad čia apsimėtoma „p.x“ ir „n.x“. kolkas tema atvira
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Marius 901 2010-12-22, Tre. 22:19:11

:D gal rakint ir naikint! as uz tai! :D
mieste PL 19FM, trasoje PL 12AM
Vartotojo avataras
Marius 901
Senbuvis
 
Pranešimai: 250
Užsiregistravo: 2009-06-12
Miestas: kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Taylor III asc
Antena 2: President Alaska

Standartinė Transitas 2010-12-22, Tre. 22:26:07

Sorry cia ant manes pykit nes tik prasiau kelis zodzius ir viskas prasidejo...
Vartotojo avataras
Transitas
Senbuvis
 
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: 2010-11-20
Miestas: Vilnius
Antena: Lenkiška, kuri kita diena po nusipirkimo sulūžo
Radijo stotelė: Midland Alan 102
Radijo stotelė 2: Motorola CP040 VHF, Motorola MTP850

Standartinė volvo 2010-12-23, Ket. 10:28:36

S.W.A.T rašė:
Marchiux rašė:Neturejau as cia nieko asmenisko. Ir nieko neketinau yzeidinet.
Tiesiog faktas tas kad dyrbame visi vienam tikslui! Ir neturime susiskirstyti ar issidalinti!


Dirbame visi vienam tikslui ? :lol: juokingai nuskambėjo . Tu manes ir neįžeidei bet jau atsiranda tokių kurie nepatenkinti viskuo ka aš darau, kagi nepatinka galiu nedaryti, jei tik nuo to visiems bus geriau, nes kažkas jau ir prievarta mano veiksmuose įžvelgia :lol: man tai jau panašu nebe į bendruomenę bet veikiau į bardaka (+) Visi rėkia mes visi viska darom savo laisva valia :lol: bet rezultate pastebim kad praktiškai niekas nieko nedaro arba daro kokie 6 žmonės iš tokios didelės masės :!: Va čia tai bendruomenė , tiesiog šaunu :!: ,pavyzdys visiems :!: :!: :!:

Nemanau,kad ikurus klubui,isrinkus prezidenta ar kitu vardu vadinama vadova kas nors pasikeis. (+). O jeigu kas nors nori mus paremti, tai yra kitokie budai tai padaryti. Pvz. tegul padaro ir pastato kelis reklaminius skydus - tai tikrai butu ir parama,ir musu bendruomenes reklama. Galu gale si tema vadinasi "CB REKLAMA" o ne "KLUBO IKURIMAS - BUTINAS AR NE".
Nesakyk,ka turiu daryti ir as nesakysiu,kur tau eiti.
Vartotojo avataras
volvo
Senbuvis
 
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2009-11-20
Miestas: vilnius
Antena: SIRIO PERFORMER 5000
Radijo stotelė: President Teddy ASC
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė mirkazas 2010-12-23, Ket. 11:22:54

volvo rašė:. Galu gale si tema vadinasi "CB REKLAMA" o ne "KLUBO IKURIMAS - BUTINAS AR NE".

O temos pavadinimas- čia pagrindas viskuo...
Bet kad SWAT`o pastangos reklaminti cb (simbolika- antsiuvai, lipdukai, ir dar begale tikrai geros atributikos) kažkas sugebėjo išvadinti maniakizmu ir kad ji brūkoma per JĖGA :!: Čia kai kas persistengė gan ryškiai. Aš vis pagalvoju koks aš silpnas žmogelis, kad tiek prisipirkau "brukamu per jėga", "maniakišku (net nesuprantu kaip čia pasireiškia) daiktų". Pasirodo šiaip atributika patikti man negalėjo... ar čia tiesiog būdas pastatyti entuziastinga žmogų (SWAT`ą) į vietą?
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė volvo 2010-12-23, Ket. 12:12:27

Tai as ir kalbu apie reklama,t.t ir ta S.W.A.T.'o veikla. Man per s-----a irgi niekas nekyso - patiko,panorejau ir isigijau. O kam nepatinka - nepirkit.Tureciau galimybiu daryti kaska panasaus - daryciau ir siulyciau kitiems. Bet kadangi tokios galimybes neturiu,tai ir nedarau,bet ir "nevarau" ant tu zmoniu,kurie gali ta daryti ir daro.
Nesakyk,ka turiu daryti ir as nesakysiu,kur tau eiti.
Vartotojo avataras
volvo
Senbuvis
 
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2009-11-20
Miestas: vilnius
Antena: SIRIO PERFORMER 5000
Radijo stotelė: President Teddy ASC
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė S.W.A.T 2010-12-23, Ket. 13:17:08

tomazzz rašė:sorry mielieji, jei to paties siulymas per n temu (crosspostinimas) nera brukimas, tai as balerina. yra atskira atributikos tema ir vuolia, kas nores tas ir pirks, bet kai per dauguma aktyvesniu tema tas pat pripastinama, tai jau... negana to si konkreti tema jau ir taip ikelta i meniu temas


Tau stabiliai su galva negerai. Mano visos žinutės apie atrutika būtent ir parašytos tik vienoje ,tam skirtoje temoje(gal pasakysi kad siūlau per miestų temas, antenos, cb stotelės ir t.t :?: svaigsti žiūriu kaip reikiant (+) ) :!: o jei kitų miestų dalyviai paagituoja saviškius miestų temose tai nereikia visko suversti man vienam. Prieš puldamas žmogų ir jį visaip išvadindamas išsiaiškink situacija :!: :!: Labai šūstras matau esi, bet gal savo šūstruma rodyk kitur o ne čia puldinėdamas žmones(kiek man teko pastebėti tai tamstai nuolat viskas negerai, nepatinka ir pan. pagal tave turbūt visi čia durniai o tu vienas protingas). Gaila man taves kad nebeskiri fantazijų nuo realybės :!:
Vartotojo avataras
S.W.A.T
Senbuvis
 
Pranešimai: 881
Užsiregistravo: 2008-04-12
Miestas: Druskininkai
HAM šaukinys: LY3RS
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770
Antena 2: TEAM ECO 200 5/8
Radijo stotelė 2: DNT START-1

Standartinė mirkazas 2010-12-23, Ket. 14:47:01

Baikyt vyrai, čia jau ne diskusija :-/ ir labai negražiai čia vyksta jau. Tarp kitko galima mane kaltinti dėl siūlymo, bent paskutinis buvo mano iniciatyva, negalvojau kad tai virs tokia tragedija. Galu gale tarsiu pirmas- nuoširdžiai atsiprašau, jei kam nepatiko, kai per miestus parašiau tokius postus (dėl vėliavėlių). Bet yra moderatoriai galėjo pratrinti, jei kas negerai buvo :roll:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Šiukšlynas