CB koordinatorius

Standartinė mirkazas 2010-12-21, Ant. 15:53:42

Apie koordinatorių aš jau užsiminiau >>čia<<, bet kažkaip nepatiko mano mintis. Be tam tikros koordinacijos manau labai jau sunkiai eisis cb reklamavimas. Kiekvienas po vieną cb`ista yra vienas- o vienas lauke ne karys (ir ta išmintis ne mano pasakyta).
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė S.W.A.T 2010-12-21, Ant. 17:42:23

mirkazas rašė:Apie koordinatorių aš jau užsiminiau >>čia<<, bet kažkaip nepatiko mano mintis. Be tam tikros koordinacijos manau labai jau sunkiai eisis cb reklamavimas. Kiekvienas po vieną cb`ista yra vienas- o vienas lauke ne karys (ir ta išmintis ne mano pasakyta).


tai siūlom kandidatus tapti koordinatoriais (Lietuvos CB bendruomenės lyderį, vadovą ar kaip kitaip pavadinsim) darom balsavimą ir visi kartu darniai dirbame :!:
Vartotojo avataras
S.W.A.T
Senbuvis
 
Pranešimai: 881
Užsiregistravo: 2008-04-12
Miestas: Druskininkai
HAM šaukinys: LY3RS
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770
Antena 2: TEAM ECO 200 5/8
Radijo stotelė 2: DNT START-1

Standartinė mirkazas 2010-12-21, Ant. 18:42:18

Siūlau CB Bat`ka -> SWAT
(bandau pagrįsti siūlymą- manau tiek, iš cb populiarinimo pusės, niekas dar nėra padaręs, kiek šis žmogus, ir tokio "motoriuko" musu bendruomenėj ir reikia :!: )
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė armaturinis 2010-12-21, Ant. 19:02:13

Galbūt reikėtų bent kelis kandidatus įtraukti į visos CB ((( ))) LT bendruomenės lyderio rinkimus, nes kitu atveju gali kilti daug ginčų, piktumų, nepasitenkinimų, kodėl būtent koks "Antanas" turi būti bendruomenės lyderis/vadovas, kodėl ne "Petras" ar dar koks "Juozas"...

Asmeniškai aš galiu pasiūlyti į kandidatus - S.W.A.T'ą, kaip, ko gero, aktyviausią ir veikliausią šios bendruomenės/bendraminčių grupelės narį, savo mieste pasiekusį tikrai nemažai su CB.

Visi likusieji taip pat siūlykite savo kandidatus.

Po to galima bus iš visų pasiūlytų kandidatų, balsavimu forume išrinkti vieną visos CB ((( ))) LT lyderį.

Tai būtų mano asmeninė nuomonė.
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė mirkazas 2010-12-21, Ant. 19:11:57

Tai suprantama, kad rinksiu ne aš ir dar vienas kažkas. Čia manau demokratijos bus :lol: Bet iš ko rinkti taip pat manau turėtu būti, nes už viena "Juozą" balsuoti būtu beprasmiška ir neįdomu- nes tik jis ir bus. Nors jei dauguma vis dėl to galvos kad- taip "Juozas" gali daug ką ir galės ilgai, tai manau nėra ko ir ieškoti. Bet patvirtinti manau turės visi- balsavimu :!: :!: :!:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė armaturinis 2010-12-21, Ant. 19:18:16

mirkazas rašė:Tai suprantama, kad rinksiu ne aš ir dar vienas kažkas. Čia manau demokratijos bus :lol: Bet iš ko rinkti taip pat manau turėtu būti, nes už viena "Juozą" balsuoti būtu beprasmiška ir neįdomu- nes tik jis ir bus. Nors jei dauguma vis dėl to galvos kad- taip "Juozas" gali daug ką ir galės ilgai, tai manau nėra ko ir ieškoti. Bet patvirtinti manau turės visi- balsavimu :!: :!: :!:

Taip, būtent balsavimu reikia rinkti, kad "dūšia ramesnė" būtų, kad nebūtų kažkokių interesų grupės ir pan. Nors čia priklauso nuo kiekvieno būsimo rinkėjo forumiečio, kaip jis suvoks šitą reikalą, kaip tai jam atrodys. Manau dėl to ir reikia pasiūlyti daugiau kandidatų ir padaryti rinkimus. Spėju balsuosiančių bus galbūt tik keli % iš visų forume užsiregistravusių vartotojų.
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė LY3BRA 2010-12-21, Ant. 19:45:51

beje kolegos ar nereiktu atsiklaust to kandidato ar jis sutinka :D arba paskelbt tam tikra termina per kuri gali registruotis visi kandidatai ,na o toliau "dela techniki"
Nirvana ne už kalnų.
Vartotojo avataras
LY3BRA
Senbuvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 2008-08-20
Miestas: Prie greitkelio

Standartinė armaturinis 2010-12-21, Ant. 20:00:07

pilietis rašė:beje kolegos ar nereiktu atsiklaust to kandidato ar jis sutinka :D arba paskelbt tam tikra termina per kuri gali registruotis visi kandidatai ,na o toliau "dela techniki"

Taip, žinoma reikia, sorry, pamiršau paminėt, kad prieš siūlydami tą kandidatą, atsiklauskite ar sutinka būti siūlomas.
Galimas ir tavo, Pilieti, minėtas antrasis variantas, kad paskelbti kandidatų registraciją su atitinkamu terminu, ir galbūt kažkokiu apribotu kandidatų skaičiumi.
Beje, aš savo pasiūlyto kandidato jau buvau iš anksto atsiklausęs.
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė S.W.A.T 2010-12-21, Ant. 20:01:32

Na jei jau užvirė tokia diskusija, vadinasi mes jau brestame rimties pokyčiams , kas liečia dėl sutikimo kandidatuoti į CB ((())) LT lyderius tai aš nieko prieš. Ne taip senai aš jau pradėjau galvoti (beje dauguma Druskininkiečių tai palaiko) apie bendruomenės juridinį įteisinimą (Klubo ,kaip nepelno siekianti ir iš savo narių išlaikomą organizaciją) , bent jau Druskininkuose atsirastų 3 organizacijos kurios galėtų paremti mūsų veiklą jei būtume juridinis asmuo :!: . Taigi , jei tauta norės - prašom aš su jumis, ir dirbdami vardan bendro intereso galėtume nuveikti kurkas daugiau nei po viena.
Bet kokiu atveju tai jūsų visų sprendimas -kas kuo taps ir kaip mes dirbsime toliau :!: :!:
Ačiū už gerus atsiliepimus mano adresu :!:
Vartotojo avataras
S.W.A.T
Senbuvis
 
Pranešimai: 881
Užsiregistravo: 2008-04-12
Miestas: Druskininkai
HAM šaukinys: LY3RS
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770
Antena 2: TEAM ECO 200 5/8
Radijo stotelė 2: DNT START-1

Standartinė mirkazas 2010-12-22, Tre. 00:03:59

SWAT manau tikrai tu pasižymėjai - sugebėjai žiniasklaidą sudominti (o- čia manau mažai kas nurungs ryšiais su СМИ (+) )
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Marchiux 2010-12-22, Tre. 09:13:27

O as daba pasakyisu savo kritiska nuyomone. Tai yra bendruomene. O bendruomenes esme tai kad nera lyderiu o visi vienodi ir lygus! Kiekvienas is musu turi minciu turi ideju. O kad kazka padaryti nereikalingi jokie lyderiai ar dar kazkas. Jei nebus suinteresuotumo joks "Vadovas" nieko nepakeis. Tai turi kabinti visa liaudi!
Ok imkim pavizdy kauna (gal ir netikes bet is musu virtuves geriausiai zinomas). Kazkas sumasto kazka ir darome visi. Kita karta kitas ideja pameta. Vel darome visi. Kas nori kas gali. Reikia pinigu kazkam, susirenkam is meetu palikdami kiek daugiau arbatos. O jei tai prasides ysakymu, prievartos forma ir t.t. Tai galiu pasakyt kad gausis totalus snipstas!
Lyderis nereikalingas kad kazka pastumti y prieki. Reikalinga iniciatyva kiekviename musu. O jei vienas draskysis o kiti tik "aj jo nu gerai daryk daruk o as pasiziuresiu" tai kas is to?
Bendruomene ir tam yra kad viskas butu daroma bendrai! Ir visu vienodom teisem ir iniciatyva! Kiekvienas is musu esame tam tikras vadovas ir kol to nepamatysime tol bus snipstas. Kiekvienas turi prisideti ir populiarinti.
CB/GPS SERVICE PREKYBA/REMONTAS/DERINIMAS +37061442000 Kauno vakarinis apvažiavimas 86km, Vakoil parkingas
Vartotojo avataras
Marchiux
Senbuvis
 
Pranešimai: 1053
Užsiregistravo: 2009-09-29
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LW
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: Kita
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President HARRY III ASC

Standartinė Rimasilgas 2010-12-22, Tre. 09:15:19

:shock: :roll: :!: :?:
Vartotojo avataras
Rimasilgas
Senbuvis
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 2009-03-22
Miestas: Kaunas

Standartinė Rimasilgas 2010-12-22, Tre. 09:25:05

Užtenka tų vadukų ir taip gyvenime - todėl pilnai palaikau Marchiuxo nuomonę :!:
Vartotojo avataras
Rimasilgas
Senbuvis
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 2009-03-22
Miestas: Kaunas

Standartinė volvo 2010-12-22, Tre. 10:52:44

Marchiux rašė:O as daba pasakyisu savo kritiska nuyomone. Tai yra bendruomene. O bendruomenes esme tai kad nera lyderiu o visi vienodi ir lygus! Kiekvienas is musu turi minciu turi ideju. O kad kazka padaryti nereikalingi jokie lyderiai ar dar kazkas. Jei nebus suinteresuotumo joks "Vadovas" nieko nepakeis. Tai turi kabinti visa liaudi!
Ok imkim pavizdy kauna (gal ir netikes bet is musu virtuves geriausiai zinomas). Kazkas sumasto kazka ir darome visi. Kita karta kitas ideja pameta. Vel darome visi. Kas nori kas gali. Reikia pinigu kazkam, susirenkam is meetu palikdami kiek daugiau arbatos. O jei tai prasides ysakymu, prievartos forma ir t.t. Tai galiu pasakyt kad gausis totalus snipstas!
Lyderis nereikalingas kad kazka pastumti y prieki. Reikalinga iniciatyva kiekviename musu. O jei vienas draskysis o kiti tik "aj jo nu gerai daryk daruk o as pasiziuresiu" tai kas is to?
Bendruomene ir tam yra kad viskas butu daroma bendrai! Ir visu vienodom teisem ir iniciatyva! Kiekvienas is musu esame tam tikras vadovas ir kol to nepamatysime tol bus snipstas. Kiekvienas turi prisideti ir populiarinti.


Pritariu 100%. (+)
Nesakyk,ka turiu daryti ir as nesakysiu,kur tau eiti.
Vartotojo avataras
volvo
Senbuvis
 
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2009-11-20
Miestas: vilnius
Antena: SIRIO PERFORMER 5000
Radijo stotelė: President Teddy ASC
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė Pokis 2010-12-22, Tre. 11:37:33

Na kaip čia pasakius. Kiekviename KLUBE, bendruomenėje, klasėje, būrelyje ir t.t. yra, nori nenori yra lyderis. Tai matosi akivaizdžiai. Kaip tai pateiks "LYDERIS' kitas klausimas. PVZ.: Druskininkuose lyderis SWAT- šaunu, jis dūksta iki negalėjimo. Manau ir klausimų nekyla. Kaune - be "PREZIDENTO" (truputį dingęs savom problemom) - MARČIUKSAS. Jis yra mūsų vedlys. Vilniuje ko gero PAVARDENIS. Kas paprieštaraus? Tik va toliau MARČIUKSAS teisus. Ar bus ta bendruomenė ar bus klubas, jis vienas nieko nepadarys ir prievarta neprivers, sąlygas statydamas. Ne visos bendruomenės vienodos, ne visi žmonės vienodai aktyvūs, ne visi vienodą darbą dirba ir ne visiems vienodai suvokiama bendruomenės esmė.
Mano nuomonė - jei yra kam noras rinkti lyderius, geriausią, aktyviausią cibistą, jei jis sugebės pajungti daugumą, tada šaunu. Man tai nemaišo. Tik viską reiktų suderinti su mūsų "DIEVAIS". Negalime paimti ir bet kas panorėję bet ką daryti. Aš asmeniškai viską stengiuosi derintis su Marčiuksu. Na o jis tolimesniais keliais. Kas liečia KLUBO kūrimą - man tai nieko blogo nėra, jei tik kas tuom užsiims ir nemaus kelnių mokesčiai. Aš drąsiai galėčiau pervedinėti 2% ir jau iš mano pusės būtų kaip ir viskas. Va kaip kitiems, tai jau jų pasirinkimas. Ir kažkodėl manau, gal ir bijau, kad KLUBAS gali atbaidyti dalį žmonių. Nežinau. Nors yra tų klubų daug ir nemažai pasijungusių.
Reziumė:
1. Už klubą
2. Už lyderius
P.S. Aš tik filmuoju įvykius :)
POKIS VIDEO
LY1LP
Vartotojo avataras
Pokis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1220
Užsiregistravo: 2009-07-02
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LP
Antena: SIRTEL 1950m.
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: Alan Energy 5/8 CB
Radijo stotelė 2: TTI TCB-880
Radijo stotelė 2: wouxun

Kitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Šiukšlynas