Įdomios Nuorodos

Standartinė Pavlikas 2010-11-11, Ket. 23:24:46

KirminuX rašė:
Pavlikas rašė:O Tau vel boba p*** nedave kad reikia patrolint vis ? :) Neivedinek cia savo politikos ir gyvensim draugishkai. Shi karta praignoruosiu tas Tavo ale "pastabas". :lol:

Dar reikėtų pačiam pamąstyt apie savo bobą p*** nedavusią, jei sėdi čia ir flūdini oftopikan, apie savo fetišą senienoms.
Pavlikas rašė:Galiu ir i viena posta viska sumest o tau kox skirtumas jei vis tiek neziuri ? =]

O gal vis tik pradėk jausti pagarbą čia esantiems senbuviams? Nes kai bėda prispirs, tai būsi dailiai paignoruotas.


Plepaluose yra topikas ? =] Neeee nuu tai tu cia uzlenkei bachuras :lol: Ir tu man kolkas ne tas senbuvis kuriam ash pagarba tureciau jaust, kaip ir prisiregistravimo data ish valstiecio pono irgi nedaro =]
Vartotojo avataras
Pavlikas
Dalyvis
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-10-16
Miestas: Kaunas
Antena: Hustler IC-100
Radijo stotelė: TS-6M

Standartinė Pavlikas 2010-11-11, Ket. 23:29:40

tomazzz rašė:buciau linkes pritarti Kirminuxui, nors jis mane su savo ilgom paklodem ir uzknisa kartais, bet si karta keliu letena uz ji. tokiom "idomiom" nuorodom skirti blogai ir panasiai, idomios nuorodos, tai visiems turi buti idomios... turim pakankamai gera tema bajeriukai, dazniausiai nieko bendro su CB, bet visiems idomi... turim nieko bendro su CB temu, bet jos bent siejasi su komunikacijom ir rysiu technologijom...


Skelbiu Jus vyru ir zmona, vaidmenis pasirinkit patys :twisted:
Vartotojo avataras
Pavlikas
Dalyvis
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-10-16
Miestas: Kaunas
Antena: Hustler IC-100
Radijo stotelė: TS-6M

Standartinė Pavlikas 2010-11-11, Ket. 23:32:29

Ash uz laisve, ash uz taika ir uz bonka visalaika :lol: Cia kai kuriems tikrai reikia atpalaiduot gysla shiek tiek ir i viska ziuret paprasciau =]
Vartotojo avataras
Pavlikas
Dalyvis
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-10-16
Miestas: Kaunas
Antena: Hustler IC-100
Radijo stotelė: TS-6M

Standartinė KirminuX 2010-11-11, Ket. 23:33:53

Pavlikas rašė:Plepaluose yra topikas ? =]

Aš paaiškinau. kodėl net ir plepaluose nereikia flūdinti. Yra tokia sąvoka kaip „tinklo etiketas“. Bet kai tamsta esate tik paauglys (ne pagal amžių), tai Jums tokie dalykai svetimi.
Pavlikas rašė: Neeee nuu tai tu cia uzlenkei bachuras :lol: Ir tu man kolkas ne tas senbuvis kuriam ash pagarba tureciau jaust, kaip ir prisiregistravimo data ish valstiecio pono irgi nedaro =]

Šiaip jau jei sektumėte ką cituoju, ir kurias citatas komentuoju, tai būtų lengviau suprasti, kad dėl senbuvių visai ne save turėjau galvoje. O dėl prisiregistravimo datos - patikėk - daug buvo tokių, kurie taip galvojo, bet paskui susitupėjo ir vis tik iš valstiečio tapo ponu. Aišku buvo ir tokių, valstiečiais taip ir liko, tik kitur išėjo.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė Pavlikas 2010-11-11, Ket. 23:39:17

Kirminux, tu bent pasidomek ka reishkia zodis floodinimas, o shiaip jau veloka ir ash tiesiog pacituosiu trumpa bet teisinga minti (berods pas kazka buvo/yra tox parashas ir cia) "Nesakyk ka man daryt, ash nesakysiu kur Tau eit" :D
Vartotojo avataras
Pavlikas
Dalyvis
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-10-16
Miestas: Kaunas
Antena: Hustler IC-100
Radijo stotelė: TS-6M

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Šiukšlynas

cron