gėda HAM apsišaukėliams

Forumo pasikeitimai užrašomi čia

Standartinė Korundas 2018-06-28, Ket. 23:28:15

vienas forumo veikėjas "pagautas už ausies" .. fake total grupės vienas narys.. su HAM įrašu prisistatant kaip toks ir vat toks ne kitoks..

LY69KR - fake !!!!!
Gavau atsakymą, oficial iš RRT dėl šio šaukinio naudojimo viešoj erdvėj (vieša erdvė - tas pats šitas forumas juk)
RRT OFICIAILIAI Man pagal užklausimą atsakė - atsakė į tokio šaukinio paiešką savo archyvuose..

Prašau , reikalauju - tokį narį - pažeidus RRT reglamentą (apsišaukėlis su išsigalvotu neregistruotu HAM CALL) šalinti iš šio fortumo..

V.Pavardenis
Arūnis
pridedu failą atsakymo iš RRT (A.Trilupaitienės)

https://photos-4.dropbox.com/t/2/AAAuY6 ... ize_mode=3
DODGE GRAND CARAVAN SPORT FWD RSK
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: 2008-07-13
Miestas: Vilnius-Druskininkai
HAM šaukinys: LY1OA

Standartinė KaimoRadistas 2018-06-29, Pen. 09:15:41

Brangakmeni tu brangakmeni.

Per klaidą ne tą stogo dangą nusilupai parūkymui?

Regitroje nebandei dar užklausti apie tokią transporto priemonės registracijos lentelę??

Klounas mirė! Tegyvuoja Korundas!!!!!
Vartotojo avataras
KaimoRadistas
Naujokas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2017-08-27
Miestas: Kalab_biskes
HAM šaukinys: LY69KR

Standartinė LY3BRA 2018-07-15, Sek. 17:27:15

KaimoRadistas rašė:Brangakmeni tu brangakmeni.

Per klaidą ne tą stogo dangą nusilupai parūkymui?

Regitroje nebandei dar užklausti apie tokią transporto priemonės registracijos lentelę??

Klounas mirė! Tegyvuoja Korundas!!!!!

Panasu ,kad tabletes sumaise :) ne nuo galvos, o nuo viduriavimo pavartojo :)
Nirvana ne už kalnų.
Vartotojo avataras
LY3BRA
Senbuvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 2008-08-20
Miestas: Prie greitkelio

Standartinė Korundas 2020-11-18, Tre. 14:22:19

3BRA - tablečių į skrandį "tavo tariamų" nevartoju, man jos puikiai sueina kitame hobyje (naikinimo produkcijos, kokios nenurodysiu - nes ten ne tavo "pievos ir daržai"), tavo nuomonė, pasisakymas - priimta.
Mislinau žmogus kaip žmogus - pasirodo ir vėl tas pats HAMas (egosavimylistika, egocentrine liga apsiligojęs, aukštesnės kategorijos radiomegėjas,.... daugumos statistinė išraiška.. O buvau vat tik cb , o dabar esu HAMas, vadinasi CB yra "piemenų" kąsta, su visokiais triukšmais eterio ir "dažnumine eteriui šiukšline" iš jų galima tyčiotis....)

jechhhh Jūs, hamai hamai... kibiras svylančių anglių jums į triusikus už tokią Jūsų "rašymo" veiklą nuo manęs in triusikuss anglies degančios!!!!
Aš pats išsilaikęs LY kažkada ~2008 - niekada niekuomet nedariau tos tokios klaidos... ne ne ne, aš ne Saulelė, kuriam labiau LRMD buvo tramplynas šitaip iš CB veiklos iniciatorių , aš ne tas kuris spjauna į tokią RADIO VEIKLOS var. PR27 .... ne ne ne, be užsakyto "utilizatoriaus" net forumas manim neatsikratys, o Adminai neišdrįs padaryti nesąmonės, ... kokios... asmeniškai tik jiems galiu pakartoti kokios
DODGE GRAND CARAVAN SPORT FWD RSK
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: 2008-07-13
Miestas: Vilnius-Druskininkai
HAM šaukinys: LY1OA


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Administratorių pranešimai

cron