kodel girdziu kitu saliu cb?

Viskas kas susiję su CB standartais, susitarimais, bei šių klausimų aptarimas.

Standartinė sunkus 2009-04-13, Pir. 22:53:04

sveiki,nelabai sugalvojau kur ideti sia tema,todel jei nevietoje galit perdet. taigi apturejau kelione po svecias salis ir keliavau su savo cb. budamas prancuzijoje girdejau prancuzu furistu pokalbius,ispanijoj kalbejo ispaniskai. velniai nemate kad lietuvoj budamas 19FM girdziu lenkus,silpnai bet girdziu. bet juk ten as buvau 12AM PL ir pas mane EU nera,o jei neklystu tai PL tai cia jau rytieciu ismislas ir europieciai EU sedi,ar kaip yra istiesu? pakomentuokit,paaiskinkit.

racija Alan 100.
Opel Omega "sunkus"
Vartotojo avataras
sunkus
Dalyvis
 
Pranešimai: 112
Užsiregistravo: 2008-09-02
Miestas: Druskininkai
Radijo stotelė: Alan-Midland 100+

Standartinė Pilaite 2009-04-14, Ant. 12:16:23

Kodel zmones neskaito ?? Linkiu pasiskaityti foruma nuodugniau ir ishsiaiskinti kuo EU skiriasi nuo PL. Trumpai tik pasakysiu tiek. CB- gan populiarus daiktas, tedel juo naudojasi visame pasaulyje :D Kiekviena valstybe naudoja pasirinktus kanalus ir kiekvienoj valstybej savo susitarimai, nenuostabu kad tam paciam kanale kitoj valstybej tu ishgirsi kazka snekant viena ar kita kalba..
Iš automobilio- "Pilaitė mobyl" :)

Kviečiu kurti tvarkingą CB bendruomenę, kad CB ryšiu būtų gera naudotis visiems!
Informacija: http://www.cbforumas.lt/viewtopic.php?p=24287#p24287
Vartotojo avataras
Pilaite
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 2008-08-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1MY
Antena: 5/8
Radijo stotelė: Icom 735
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė KirminuX 2009-04-14, Ant. 15:27:06

sunkus rašė:sveiki,nelabai sugalvojau kur ideti sia tema,todel jei nevietoje galit perdet. taigi apturejau kelione po svecias salis ir keliavau su savo cb. budamas prancuzijoje girdejau prancuzu furistu pokalbius,ispanijoj kalbejo ispaniskai. velniai nemate kad lietuvoj budamas 19FM girdziu lenkus,silpnai bet girdziu. bet juk ten as buvau 12AM PL ir pas mane EU nera,o jei neklystu tai PL tai cia jau rytieciu ismislas ir europieciai EU sedi,ar kaip yra istiesu? pakomentuokit,paaiskinkit.

racija Alan 100.

Jei buvai PL tinkle ir girdėjai kalbančius kitų šalių sibistus, tai ne todėl, kad jie sėdi PL tinkle, o todėl, kad jie greičiausia, kalbėjo gretimuose kanaluose, ir, esant pakankamai signalo galios, būdamas nuliukuose gali girdėti kalbas iš dviejų gretimų kanalų penketukuose, net ir nesutampant moduliacijai.
Normalūs europiečiai sėdi EC standarte (penketukai, FM moduliacija, 4W) – ne kartą įsitikint teko.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Standartai, susitarimai

cron