Konkursas "CB Lietuva" logo

Bendra info apie viską, kas susiję su CB radijo ryšiu.

Standartinė v.pavardenis 2008-11-02, Sek. 22:42:15

My rašė:na, musu volvistu SCC klubas su tokiais vazinejausi jau kiek metu, dar niekas nesiskunde,kad atsilupo ar kazkas atshoko ir ten pakankamai smulku. galesiu prilekti parodyti, ar per meeta... turiu ant masinos ir turiu dar keleta nepriklijuotu..

nu blemba, tuoj bus penki metai kaip vienaip ar kitaip trinuosi su tais ploteriuotais lipaliukais. nu netikiu! :-/


.........Paveikslėlis

tai spaudžiam šitą?
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Pilaite 2008-11-02, Sek. 23:10:31

tegul liaudis dar pasiziuri, pabalsuoja.. man tai sitas variantas patinka, o jei dar butu tie ploteriuoti (tai toks turbut ju mokslinis pavadinimas :) ) tai manau butu labai faina. ten atsilupa ar neatsilupa priklauso nuo tos pleves kokybes. dar gali buti su atspindinciu sviesa sluoksniu :)
Iš automobilio- "Pilaitė mobyl" :)

Kviečiu kurti tvarkingą CB bendruomenę, kad CB ryšiu būtų gera naudotis visiems!
Informacija: http://www.cbforumas.lt/viewtopic.php?p=24287#p24287
Vartotojo avataras
Pilaite
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 2008-08-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1MY
Antena: 5/8
Radijo stotelė: Icom 735
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė sunkus 2008-11-02, Sek. 23:26:07

man grazu. juoda ypac.
Opel Omega "sunkus"
Vartotojo avataras
sunkus
Dalyvis
 
Pranešimai: 112
Užsiregistravo: 2008-09-02
Miestas: Druskininkai
Radijo stotelė: Alan-Midland 100+

Standartinė waiduoklis 2008-11-02, Sek. 23:43:50

Sitas juodas man irgi graziai atodo, bet kaip minejo <<My>> ,gal isetu daryti juos sviesa atspindincius.Aisku tatai gautusi kazkiek brangiau, bet jei nedaug brangiau, tai gal ir verta.
Vartotojo avataras
waiduoklis
Senbuvis
 
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2008-05-23
Miestas: Kaunas
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: President Harry II
Radijo stotelė: Intek H-520 Plus
Radijo stotelė 2: Intek KT-380EE [ 136-175 MHz ]

Standartinė v.pavardenis 2008-11-02, Sek. 23:54:37

waiduoklis rašė:Sitas juodas man irgi graziai atodo, bet kaip minejo <<My>> ,gal isetu daryti juos sviesa atspindincius.Aisku tatai gautusi kazkiek brangiau, bet jei nedaug brangiau, tai gal ir verta.

na tai jis tada būtų tas ploteriuotas...
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Korundas 2008-11-03, Pir. 01:17:23

My rašė: ...dar gali buti su atspindinciu sviesa sluoksniu...

GRIEŽTAI draudžiama, bent jau kiek man teko konsultuotis su Giraitėje sėdinčiais kelių policijos atstovais reklamai keliuose, jie tokio dalyko neleido ir neleis (jeigu nenori baudos).
DODGE GRAND CARAVAN SPORT FWD RSK
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: 2008-07-13
Miestas: Vilnius-Druskininkai
HAM šaukinys: LY1OA

Standartinė rupus_miltas 2008-11-03, Pir. 08:17:59

Korundas rašė:GRIEŽTAI draudžiama, bent jau kiek man teko konsultuotis su Giraitėje sėdinčiais kelių policijos atstovais reklamai keliuose, jie tokio dalyko neleido ir neleis (jeigu nenori baudos).


Na zali dedes pasakyt gali daug ka, taciau KET lyg ir neteko matyt parasyta jog negalima ant auto klijuoti lipduko kuris atspindetu sviesa...
Vartotojo avataras
rupus_miltas
Senbuvis
 
Pranešimai: 238
Užsiregistravo: 2007-06-27
Miestas: Klaipėda
Antena: Alan Energy 5/8 CB
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: President Missouri
Radijo stotelė 2: Intek M-790 Plus

Standartinė IXIUXASS 2008-11-03, Pir. 08:45:48

O tai kaip trulikai vazineja su reklamom?
IXIUXASS
Senbuvis
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 2007-03-07
Miestas: Panevezys

Standartinė Pilaite 2008-11-03, Pir. 10:01:34

na, su istatymais prasilenkti nesinori, bet siaip tai negirdejau kad butu draudziama. beto nemanau kad firmos darytu tokius siaip sau betkam. o mano vienas draugas vazinejosi su tokiu ant bagazines dangcio keleta metu ir nieko. ir jo dydis buvo nemazas. aisq as nezinau ar mums reikia tokio atspindincio, tai buvo tik ideja.. man abu variantai tinka. klausimas kiek tai kainuos daugiau ?
Iš automobilio- "Pilaitė mobyl" :)

Kviečiu kurti tvarkingą CB bendruomenę, kad CB ryšiu būtų gera naudotis visiems!
Informacija: http://www.cbforumas.lt/viewtopic.php?p=24287#p24287
Vartotojo avataras
Pilaite
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 2008-08-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1MY
Antena: 5/8
Radijo stotelė: Icom 735
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė sunkus 2008-11-03, Pir. 10:40:55

cia jau su tais sviesa atspindinciais,kazkoks marazmas! nera tokio draudimo ir kaip tai neteko tokio net niekada matyti. puse maximinio tiurlingo yra sviesa atspindintis,tai kaip cia tada turetu gautis???

beja jai kam idomu,tai nebera istatymo ir draudziancio tamsinti priekinius soninius langus! tiesiog dabar ju pralaidumas sviesai negali buti mazesnis nei 70% priekiniam soniniam ir 75% priekiniam stiklui.
Opel Omega "sunkus"
Vartotojo avataras
sunkus
Dalyvis
 
Pranešimai: 112
Užsiregistravo: 2008-09-02
Miestas: Druskininkai
Radijo stotelė: Alan-Midland 100+

Standartinė v.pavardenis 2008-11-03, Pir. 10:41:11

aš tai vistiek už tai, kad darome vientisą lipalą su keleta fono spalvų.

su ploteriuotu lipalu bus sunkiau, kadangi ten yra labai mažų detalių...
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Korundas 2008-11-03, Pir. 11:41:40

Įdomumo dėlei galiu sužinoti tų dėdžių tel nr kurie atsakingi už reklamą keliuose tada patys galėsit pasikonsultuot ir pasiklaust kas galima kas ne. Bent jau man kai ten buvau pasakė jokių atšvaitinių, jokių veidrodinių ir jokių susijusių su ženklinimu susijusių simbolių.
DODGE GRAND CARAVAN SPORT FWD RSK
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: 2008-07-13
Miestas: Vilnius-Druskininkai
HAM šaukinys: LY1OA

Standartinė rupus_miltas 2008-11-03, Pir. 13:14:17

Korundas rašė:Įdomumo dėlei galiu sužinoti tų dėdžių tel nr kurie atsakingi už reklamą keliuose tada patys galėsit pasikonsultuot ir pasiklaust kas galima kas ne. Bent jau man kai ten buvau pasakė jokių atšvaitinių, jokių veidrodinių ir jokių susijusių su ženklinimu susijusių simbolių.


Na zali irgi nesamones kalbet sugeba, cia ne tik paprastu mirtinguju bruozas. Kiek pamenu KET to nera nurodyta, tad vat ir visa beda isspresta. O apie tai kad ant automobilio esancias ar nesancias reklamas reiketu derinti su kazkuo ar atsiklausinet leidimo kazkokiu instanciju taip pat neteko girdet. Yra kruvos elementu su atsvaitais, taip pat yra daugybe ivairiu lipduku raudonuose trikampiuose ir niekas prie nieko nesikabineja.
Vartotojo avataras
rupus_miltas
Senbuvis
 
Pranešimai: 238
Užsiregistravo: 2007-06-27
Miestas: Klaipėda
Antena: Alan Energy 5/8 CB
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: President Missouri
Radijo stotelė 2: Intek M-790 Plus

Standartinė sunkus 2008-11-03, Pir. 16:19:38

rupus_miltas rašė:
Korundas rašė:Įdomumo dėlei galiu sužinoti tų dėdžių tel nr kurie atsakingi už reklamą keliuose tada patys galėsit pasikonsultuot ir pasiklaust kas galima kas ne. Bent jau man kai ten buvau pasakė jokių atšvaitinių, jokių veidrodinių ir jokių susijusių su ženklinimu susijusių simbolių.


Na zali irgi nesamones kalbet sugeba, cia ne tik paprastu mirtinguju bruozas. Kiek pamenu KET to nera nurodyta, tad vat ir visa beda isspresta. O apie tai kad ant automobilio esancias ar nesancias reklamas reiketu derinti su kazkuo ar atsiklausinet leidimo kazkokiu instanciju taip pat neteko girdet. Yra kruvos elementu su atsvaitais, taip pat yra daugybe ivairiu lipduku raudonuose trikampiuose ir niekas prie nieko nesikabineja.


o kas nedraudziama,tas galima :P
Opel Omega "sunkus"
Vartotojo avataras
sunkus
Dalyvis
 
Pranešimai: 112
Užsiregistravo: 2008-09-02
Miestas: Druskininkai
Radijo stotelė: Alan-Midland 100+

Standartinė saulens 2008-11-03, Pir. 17:43:26

Paskutinis (+) O kaip del skaidriu?
12Am - 19Fm
Vartotojo avataras
saulens
Senbuvis
 
Pranešimai: 553
Užsiregistravo: 2008-07-25
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry II

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Bendras