čia konsultuoja LY2BOK

Bendra info apie viską, kas susiję su CB radijo ryšiu.

Standartinė LY2BOK 2008-06-28, Šeš. 16:34:05

Pasistengsiu atsakyti i klausimus lieciancius CB technika. Matau labai daug neteisingu sprendimu (ipac pradedanciuju) sioje srityje. Taigi pagal laiko galimybes pasistengsiu pagelbeti konsultacija. 30 metu darbo patirtis irenginejant, derinant bei remontuojant sia ir kitokia RxTx technika.
Su pagarba forumui ir kolegoms. Justinas LY2BOK , Alytus.
Vartotojo avataras
LY2BOK
Dalyvis
 
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2008-06-28
Miestas: Alytus

Standartinė bumbum 2008-06-28, Šeš. 16:45:19

Labai saunu :) turesiu tau daug klausimu :)
Beje gal tema reikejo kurti "Bendras" ar "Pirmieji zingsniai" skiltyje, nes cia kaip ir pardavimu skiltis.
TTI TCB-770 + President Ohio / Sirio Turbo 5000
Renault Laguna 94m.
12AM+19FM (PL)
Vartotojo avataras
bumbum
Senbuvis
 
Pranešimai: 160
Užsiregistravo: 2008-06-21
Miestas: Kaunas

Standartinė LY2BOK 2008-06-28, Šeš. 16:49:53

Labas, na jei bus naudinga tema , bus galima permesti i BENDRA. Paskaitinejau cia , tai susidare ispudis, kad cia dauguma klausimu.
Bet manau, kad tai issprendziamas klausimas hi...
Vartotojo avataras
LY2BOK
Dalyvis
 
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2008-06-28
Miestas: Alytus

Standartinė A16 2008-06-28, Šeš. 17:44:58

LY2BOK rašė: ...30 metu darbo patirtis irenginejant, derinant bei remontuojant sia ir kitokia RxTx technika...


na ka gi... kaip sakoma velkam ;)
tikrai niekam nepakenks kvalifikuoti komentarai :)
Vartotojo avataras
A16
Senbuvis
 
Pranešimai: 197
Užsiregistravo: 2007-08-07
Miestas: Trakų rajonas ir Vilnius... vasara EU
Antena: President Iowa
Radijo stotelė: President JFK II
Antena 2: President ML-145
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 48 Excel

Standartinė albanas 2008-06-28, Šeš. 22:34:49

sveiki mano racija paskutiniu metu kazkodel pradejo snypst am irfm bangom nusipirkau nauj antena deja ji vistiek snypscia nezinau ar mane girdi bet as labai silpnai :(
albanas
Dalyvis
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-06-19
Miestas: ALYTUS

Standartinė SaMaras 2008-06-29, Sek. 09:29:53

na manau Jūsų pagalba ir žinios mums tikrai pravers, tik būtų daug paprasčiau jei teiktumeisi pakonsultuoti mus tose temose kur jos užduodamos (jei dėl antenos iškilo klausimas ten ir užduodu aš tą klausimą, jei dėl stotelės - vėlgi yra tam temos) nejaugi dublioti klausimą kažkur temoje ir atskirai tamstai?
Jeigu tu ginčijiesi su idijotu... jis greičiausiai daro tą patį...
Vartotojo avataras
SaMaras
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 660
Užsiregistravo: 2008-05-19
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė P@dre 2008-06-29, Sek. 17:46:50

SaMaras rašė:na manau Jūsų pagalba ir žinios mums tikrai pravers, tik būtų daug paprasčiau jei teiktumeisi pakonsultuoti mus tose temose kur jos užduodamos (jei dėl antenos iškilo klausimas ten ir užduodu aš tą klausimą, jei dėl stotelės - vėlgi yra tam temos) nejaugi dublioti klausimą kažkur temoje ir atskirai tamstai?


Cia kaip kokiam zurnale ar laikrastyje gaunasi: "LY2BOK skyrelis". Gal ir man tokia pasidaryt... :lol:
Įranga: Presidet George ASC + President Dakota.
Kanalas: 19 FM (deja PL) mieste, 12 AM PL užmiestyje.
P@dre
Senbuvis
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: 2008-01-27
Miestas: Vilnius
Antena: President Dakota
Radijo stotelė: President George

Standartinė LY2BOK 2008-06-30, Pir. 10:16:50

albanas rašė:sveiki mano racija paskutiniu metu kazkodel pradejo snypst am irfm bangom nusipirkau nauj antena deja ji vistiek snypscia nezinau ar mane girdi bet as labai silpnai :(


Gali buti, kad stotele dirba gerai. Tikriausia triuksmo saltinis pacioje masinoje. Tai daznas atvejis. Tai patikrinti nesunku. Jei nedirbant varikliui,ir kitokiekiems joje esantiems irengimams nustatome "skvelco" rankenele ant ribos kai triuksmas nutyla, tada uzvedamas variklis, jei triuksmas atsiranda , vadinasi triuksmo saltinis automobilio sistemoje.
Aisku gali buti gedimas ir stotelej.
Justinas
Vartotojo avataras
LY2BOK
Dalyvis
 
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2008-06-28
Miestas: Alytus

Standartinė LY2BOK 2008-06-30, Pir. 10:20:55

P@dre rašė:
SaMaras rašė:na manau Jūsų pagalba ir žinios mums tikrai pravers, tik būtų daug paprasčiau jei teiktumeisi pakonsultuoti mus tose temose kur jos užduodamos (jei dėl antenos iškilo klausimas ten ir užduodu aš tą klausimą, jei dėl stotelės - vėlgi yra tam temos) nejaugi dublioti klausimą kažkur temoje ir atskirai tamstai?


Cia kaip kokiam zurnale ar laikrastyje gaunasi: "LY2BOK skyrelis". Gal ir man tokia pasidaryt... :lol:


Kodelgine, jei Tamsta galite padeti kolegoms ir dar nemokamai, tiesa pas lietuvius tai neiprasta...
Vartotojo avataras
LY2BOK
Dalyvis
 
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2008-06-28
Miestas: Alytus

Standartinė LY2BOK 2008-06-30, Pir. 10:24:50

SaMaras rašė:na manau Jūsų pagalba ir žinios mums tikrai pravers, tik būtų daug paprasčiau jei teiktumeisi pakonsultuoti mus tose temose kur jos užduodamos (jei dėl antenos iškilo klausimas ten ir užduodu aš tą klausimą, jei dėl stotelės - vėlgi yra tam temos) nejaugi dublioti klausimą kažkur temoje ir atskirai tamstai?


Suprantu, taciau as neturiu tiek laiko skaitineti visa foruma geriau lai klausia tas kam "skauda galva".
Vartotojo avataras
LY2BOK
Dalyvis
 
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2008-06-28
Miestas: Alytus

Standartinė albanas 2008-06-30, Pir. 10:50:19

neturi reiksmes yjungtas variklis ar isjungtas visteik snypscia
albanas
Dalyvis
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-06-19
Miestas: ALYTUS

Standartinė albanas 2008-06-30, Pir. 10:52:25

P@dre rašė:
SaMaras rašė:na manau Jūsų pagalba ir žinios mums tikrai pravers, tik būtų daug paprasčiau jei teiktumeisi pakonsultuoti mus tose temose kur jos užduodamos (jei dėl antenos iškilo klausimas ten ir užduodu aš tą klausimą, jei dėl stotelės - vėlgi yra tam temos) nejaugi dublioti klausimą kažkur temoje ir atskirai tamstai?


Cia kaip kokiam zurnale ar laikrastyje gaunasi: "LY2BOK skyrelis". Gal ir man tokia pasidaryt... :lol:
jai neturi ko pasakyt tai geriau tylek ir nelysk su savo nesamonem
albanas
Dalyvis
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-06-19
Miestas: ALYTUS

Standartinė v.pavardenis 2008-06-30, Pir. 10:56:58

albanas rašė:jai neturi ko pasakyt tai geriau tylek ir nelysk su savo nesamonem

atsargiau su siuntimais ir įžeidinėjimais :!:
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė P@dre 2008-06-30, Pir. 10:58:45

albanas rašė:jai neturi ko pasakyt tai geriau tylek ir nelysk su savo nesamonem


Jai tai tikrai nieko pasakyt neturiu. Na o jei cia humoro zmones nesupranta ir netoleruoja, tada atleiskit, neberasysiu i si skyreli.
Įranga: Presidet George ASC + President Dakota.
Kanalas: 19 FM (deja PL) mieste, 12 AM PL užmiestyje.
P@dre
Senbuvis
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: 2008-01-27
Miestas: Vilnius
Antena: President Dakota
Radijo stotelė: President George

Standartinė LY2BOK 2008-06-30, Pir. 15:07:04

albanas rašė:neturi reiksmes yjungtas variklis ar isjungtas visteik snypscia

Tai rodo , kad su stotele istikruju ne viskas gerai. Tai dar vienas klausimas. Ar reguliuojasi "skvelco" rankenele snypstimo barjeras?
jei ne ir snypstimas pastovus, tai gedimas aiskus. Ir jis turi buti garsus prie FM , gana tylus prie AM moduliaciju. Bus isejus is rikiuotes ta laipsni reguliuojanti mikroschema. Ivairiuose modeliuose mikroschemos skiriasi. Greiciausiai teks kreiptis pas mane . Mano mob. 868953058 Alytus.
Vartotojo avataras
LY2BOK
Dalyvis
 
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2008-06-28
Miestas: Alytus

Kitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Bendras